پکیج مشاوره مهاجرت به کشور اتریش

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان مشاوره مهاجرت به کشور اتریش و آشنایی با سبک زندگی در اتریش را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره مهاجرت قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت به کشور اتریش و آشنایی با سبک زندگی در این کشور

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور اتریش و آشنایی با سبک زندگی در این کشور شما با روش های قانونی مهاجرت به این کشور به صورت کامل آشنا خوهید شد.

اقامت در اتریش از طریق تولد

اخذ اقامت به چندین صورت امکان پذیر می باشد که یکی از راه های آن تولد (تابعیت تولد در اتریش) می باشد. سیستم اعطا تابعیت اتریش مانند ایران سیستم خون است.

موارد ذیل باعث اخذ تابعیت اتریش از طریق سیستم خون است :

  • طفلی که در خاک اتریش از پدر و مادر نامعلوم بدنیا آمده است
  • طفلی که از مادر اتریشی بدنیا بیاید (در خاک اتریش)
  • طفلی که در خارج از خاک اتریش از پدر اتریشی و مادر خارجی بدنیا آمده باشد

نکته : اگر زوج یا زوجه دوسال یا بیشار از زمان ازدواج آنها بگذرد برای کسب تابعیت کشور اتریش باید به مدت ۳ سال در آنجا اقامت داشته باشند.

اقامت کاری در اتریش

اگر شما یک کارمند واجد شرایط و شهروند یک کشور خارج از اتحادیه اروپا هستید که مایل به زندگی و کار در اتریش هستید برای انجام این کار شما نیاز به کارت Red-White-Red Card  برای اخذ اقامت کاری اتریش دارید.

اخذ ویزای کار اتریش به چند طریق زیر امکان پذیر است؟

دریافت دعوتنامه از طرف شخصی که دارای شرکت معتبر در اتریش است در این نوع ویزا شخص میتوانند به مدت کمتر از دو سال کار کند.
آگهی برای جذب نیروی کار چندین مرحله را در پی دارد ابتدا در کشور اتریش آگهی توسط کارفرما ارائه میشود پس از آن سه ماه در اتحادیه اروپا و اگر شخص مورد نظر پیدا نشد کارفرما میتواند از کشور های دیگر نیرو جذب کند. وقتی شخصی در این آگهی پذیرش شد میتواند برای اخذ ویزا اقدام کند لازم به ذکر است که کارفرما باید حقوقی را در نظر بگیرد که تمامی هزینه های ورود کارگر و خانواده وی را تحت پوشش قرار دهد. این هزینه بدون درصد پرداختی مالیات باید محاسبه گردد.

اقدام از طریق مهارت های کاری موردنیاز در آن کشور skill worker

اقدام برای یافتن اسپانسر بعد از اتمام دوره ی تحصیلی که باعث میشود شما به طور رسمی و قانونی در آن کشور مشغول به کار شوید.
شما برای کار در اتریش ابتدا یک ویزای ۶ ماهه دریافت میکنید و پس از یافتن کار مربوطه از طریق کارفرما له اداره کار معرفی میشود و مدارک مورد نیاز را ارائه میدهید پس از آن کارت اجازه کار یا همان کارت قرمز سفید قرمز به شما تعلق میگیرد که میتوایند با داشتن کارت بدون محدودیت در ساعت و چهارچوب قوانین خاصی به کار بپردازید که در بالا به آن اشاره شد پس از یک سال میتوان برای کارت قرمز  سفید قرمز که کارت اجازه کار در اتریش است اقدام کرد.

اقامت در اتریش از طریق ازدواج

یکی دیگر از طرقی که وجود دارد و از آن برای اخذ اقامت اتریش میتوان یاد کرد اقامت ازدواج اتریش با یک شهروند اتریشی میباشد توجه کنید که ازدواج بت تبعه اتریش به منظور اخذ اقامت اقامت دائم اتریشدر صورت اثبات ازدواج در ابتدا منجر به اخذ موقت اتریش می شود. تمدید اقامت تا رسیدن به اقامت دائم اتریش منوط به حفظ شرایط اولیه اقامت موقت می باشد.

طبق قانون تابعیت ازدواج در کشور اتریش در صورتیکه زن یا مرد اتریشی جدا از جنسیت فرد بایکی از اتباع خارجی ازدواج کند هیچ محدودیتی در مورد دادن اقامت به زوج یا زوجه ندارد البته اقامتی که اخذ میشود اقامت دائم نمیباشد و برای اخذ اقامت دائم از طریق ازدواج دراتریش باید حدود ۵ یا ۶ سال از زندگی مشترک زوجین سپری شده باشد تا اشخاص بتوانند برای اقامت دائم و اخذ گذرنامه در کشور اتریش اقدام کنند.

شرایط مهاجرت به کشور اتریش چگونه است

لازم به ذکر میباشد که زمانی که شخص با ویزای ازدواج وارد اتریش میشود از تمام مزایای یک شهروند مانند تحصیل رایگان و اجازه کار و همینطور سفر به دیگر کشور های عضو شینگن برخوردار میباشد.

پس از تایید رابطه توسط سفارت یا کنسولگری اتریش ، ویزا به مدت زمان دو سال، به آنها ارائه خواهد شد و پس از سپری شدن پنجسال از طریق کشور اتریش می توانید درخواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود را (پاسپورت اروپایی) دریافت نمایید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به اتریش کدام است؟

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد که در بخش بعد به‌طور دقیق توضیح داده شده است؛ اما آمارها نشان می‌دهد که هر ساله تعداد زیادی از افراد به منظور تحصیل وارد خاک کشور اتریش می‌شوند و مشخص است که ویزای تحصیلی یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های مهاجرت به اتریش است.

حقیقت این است که کشور اتریش از نظر شهریه دانشگاهی بسیار منصفانه رفتار می‌کند و سهم بزرگی از شهریه دانشگاهی از سوی دولت پرداخت می‌شود. افرادی که ویزای این کشور را دریافت کرده‌اند به سادگی می‌توانند وارد خاک کشور خود شده و یا همراهانی را با خود ببرند. در صورتی که قصد ادامه تحصیل دارید و از بودجه کمی برخوردار هستید مهاجرت به اتریش یکی از بهترین انتخاب‌های پیش روی شما محسوب می‌شود.

افرادی که قصد تحصیل در اتریش را ندارند اما از نظر بودجه در وضعیت خوبی هستند می‌توانند مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب نمایید در این روش شما می‌توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت بگیرید و یکی دیگر از روش‌های بسیار آسان برای مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود.

میزان رضایت مهاجران به اتریش

کشور اتریش هشتمین مقصد گردشگری در دنیا محسوب می‌شود و کوهستان‌ها و جنگل‌های پر از دریاچه در این کشور سبب شده است که به یکی از بهترین کشورهای گردشگری در دنیا تبدیل شود. ایرانیان زیادی در سال 2017 کشور اتریش را برای مهاجرت انتخاب نموده‌اند و یکی از دلایل آن آب و هوای بسیار عالی در این کشور می‌باشد. این کشور در لیست کشورهای بسیار ثروتمند قرار دارد و این موضوع سبب شده است که با رشد رضایتمندی مهاجران اتریش روبرو باشیم.

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد که در بخش بعد به‌طور دقیق توضیح داده شده است؛ اما آمارها نشان می‌دهد که هر ساله تعداد زیادی از افراد به منظور تحصیل وارد خاک کشور اتریش می‌شوند و مشخص است که ویزای تحصیلی یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های مهاجرت به اتریش است. حقیقت این است که کشور اتریش از نظر شهریه دانشگاهی بسیار منصفانه رفتار می‌کند و سهم بزرگی از شهریه دانشگاهی از سوی دولت پرداخت می‌شود. افرادی که ویزای این کشور را دریافت کرده‌اند به سادگی می‌توانند وارد خاک کشور خود شده و یا همراهانی را با خود ببرند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.