کارت تخفیف برنا اندیشان

کارت تخفیف برنا اندیشان

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص فروشگاه برنا اندیشان هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از فروشگاه برنا اندیشان خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، فروشگاه برنا اندیشان با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که به کتاب های صوتی و کارگاه ها و سمینار های آموزشی علاقه مندید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای خود هستید!

مدت‏‌هاست که فروشگاه برنا اندیشان پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت ‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از فروشگاه برنا اندیشان!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح کارت تخفیف، نگاه ویژه‏‌ی فروشگاه برنا اندیشان به مشتریان است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با کارت تخفیف، محصولات مورد نیازتان را، ارزان‏تر می‌‏خرید!

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در نظر دارد تا با ارایه کارت تخفیف این امکان را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد که با خرید هر یک از کارت های تخفیف از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

کارت های تخفیف برنا اندیشان در سه سطح برنزی،نقره ای و طلایی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد


کارت تخفیف برنزی ۵۰ هزارتومانی

کارت تخفیف برنزی ۵۰ هزارتومانی

با استفاده از کارت تخفیف ۵۰ هزارتومانی برنا اندیشان می توانید به مبلغ ۷۰ هزار تومان از فروشگاه برنا اندیشان خرید نمایید

خرید

 


کارت تخفیف نقره ای ۱۰۰ هزارتومانی

کارت تخفیف نقره ای ۱۰۰ هزارتومانی

با استفاده از کارت تخفیف ۱۰۰ هزارتومانی برنا اندیشان می توانید به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان از فروشگاه برنا اندیشان خرید نمایید

خرید

 


کارت تخفیف طلایی ۲۰۰ هزارتومانی

کارت تخفیف طلایی ۲۰۰ هزارتومانی

با استفاده از کارت تخفیف ۲۰۰ هزارتومانی برنا اندیشان می توانید به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان از فروشگاه برنا اندیشان خرید نمایید

خرید

 


با خرید هر یک از کارت های تخفیف برنا اندیشان می توانید محصولات موردنظرتان را از وب سایت دانلود نمایید