پکیج آموزش کتاب American Accent Training

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1.4 گیگابایت
دسته بندی
500,000 تومان

کتاب American Accent Training که تحت عنوان امریکن اکسنت ترینینگ هم شناخته می شود یکی از بهترین کتاب هایی است که به صورت تخصصی لهجه انگلیسی آمریکایی را به مخاطبین آموزش می دهد. همانطور که می دانید کار کردن بر روی لهجه یکی از بخش هایی که در هر زبانی باید به خوبی آن را یاد بگیرید و مهارت خودتان را در آن تقویت نمایید.

همواره به این موضوع توجه داشته باشید که لهجه خوبی در زبان انگلیسی موجب می شود تا شما بهتر و زیباتر صحبت کنید و همچنین مخاطب به راحتی منظور شما را متوجه می شود. ما در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از بهترین و کامل ترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی با عنوان دوره جامع آموزش کتاب American Accent Training که در بین افراد با نام کتاب امریکن اکسنت ترینینگ شناخته می شود را  به زبان فارسی در اختیار شما افراد علاقه مند به یادگیری لهجه انگلیسی آمریکایی قرار دهیم.

فیلم آموزش کتاب American Accent Training

پکیج کامل آموزش کتاب American Accent Training شامل چندین ساعت فیلم می باشد که توسط بهترین مدرس زبان انگلیسی تدریس شده است. این آموزش صفر تا صد کتاب American Accent Training را به شما افراد علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی آموزش می دهد.

آموزش قدم به قدم کتاب American Accent Training

شایان ذکر است که فیلم آموزش کتاب American Accent Training به زبان فارسی تدریس شده است و به راحتی می توانید با مشاهده فیلم ها لهجه زبان انگلیسی خودتان را به خوبی تقویت نمایید.

بنابراین اگر شما علاقه مند به تقویت لهجه زبان انگلیسی خودتان هستید پیشنهاد می کنیم تا از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان پکیج جامع آموزش کتاب American Accent Training را دریافت نمایید. همچنین پیشنهاد می شود تا به بسته جامع MSRT و EPT مراجعه نمایید.

معرفی کتاب American Accent Training

کتاب امریکن اکسنت ترینینگ از ۲۵ قسمت تشکیل شده است و در ابتدای هر بخش یک مبحث آموزش داده می شود و بعد از آن برای افزایش تسلط زبان آموزان بر روی مبحث آموزش داده شده تمریناتی ارائه می شود و پاسخ آنها نیز در پایان کتاب قرار دارد.

تمرکز اصلی کتاب American Accent Training بر روی آهنگ جملات و متصل کردن کلمات در هنگام صحبت کردن است. همچنین باید اشاره شود که در کتاب American Accent Training تلفظ صداهای دشوار نیز آموزش داده می شود.

فواید کتاب امریکن اکسنت ترینینگ

در خصوص کتاب American Accent Training در قسمت بالا توضیحاتی ارائه شد. بنابراین اگر بگوییم که این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که انتشارات بارونز در زمینه آموزش تلفظ زبان انگلیسی منتشر کرده است اغراق نکرده ایم.

در پکیج آموزش کتاب American Accent Training که توسط فروشگاه برنا اندیشان ارائه شده است شما هم به فیلم های آموزشی که به زبان فارسی تدریس شده است دسترسی دارید و هم فایل PDF کتاب امریکن اکسنت ترینینگ به همراه فایل های صوتی در اختیارتان قرار می گیرد.

در قسمت زیر می توانید نمونه ای تدریس کتاب American Accent Training را مشاهده نمایید.

از این رو اگر شما به کتاب American Accent Training دسترسی ندارید هیچ نگران نباشید چرا که پکیج قرار داده شده به صورت کامل بوده و شما می توانید با دریافت این مجموعه به فایل کتاب و فایل های صوتی کتاب نیز دسترسی داشته باشید.

بخش های کتاب American Accent Training

ساختار، تنظیم و گردآوری مطالب : کتاب مورد نظر دارای 13 درس و قبل از شروع فصل ها، یک بخش به نام Introduction و در انتهای کتاب ۴ بخش به نام nationality Guides , Answer Key, ESL Teacher’s Guide اختصاص داده شده است.

بخش پاسخ نامه : کتاب بخش Answer key یا پاسخ نامه در صفحات پایانی کتاب، دارای تمام تمرین هایی است که در تمام درس های کتاب گردآوری شده اند، که رجوع کردن به آن در صورت صحیح بودن، اعتماد به نفس زبان آموزان را افزایش می دهد.

یک سی دی صوتی برای زبان آموزان : سی دی صوتی داخل کتاب، تمام کلمات و عبارات را با تاکید بر تلفظ و لهجه به شکل شنیداری و حرفه ای در خود جای داده است، تا زبان آموزان به راحتی بتوانند کلمات را در مهارت های گفتاری صحیح و با دقت تلفظ کنند.

لوازم مکمل برای یادگیری بهتر و آشنایی با زبان های مختلف: راهنماهای ملیت های گوناگون که به طور جزئی گردآوری شده اند درباره ۱۱ زبان مختلف توضیح داده است تا زبان آموزان با نحوه تلفظ آنها نیز آشنایی نسبتا مفید و کاربردی پیدا کنند. پیشنهاد می شود تا به دوره جامع آموزش کتاب امریکن انگلیش فایل مراجعه فرمایید.

چرا تقویت لهجه در زبان انگلیسی مهم است؟

American Accent Training یکی از جذاب ترین و پرکاربردترین کتاب های آموزشی است که لهجه آمریکایی را به شکل حرفه ای از ابتدا تا انتها با ریزترین نکات و تکنیک های ضروری به زبان آموزان آموزش می دهد تا آنها بتوانند در تمام موقعیت های صحبت کردن و مکالمه با دیگران، با اعتماد به نفس و تسلط حرفه ای، عملکرد موفقی داشته باشند.

کتاب American Accent Training  تمامی نکات مربوط به نحوه تلفظ کردن، استرس گذاری کلمات و تقویت لهجه امریکن را به صورت کامل برای زبان آموزان بیان می کند و آنها را در موقعیت های واقعی زندگی برای زبان آموزان به کار برده است، همچنین تمرین هایی در آخر هر درس وجود دارند که پاسخ دهی به آنها، کمک زیادی به یادگیری گویش آمریکایی می کند.

همانطور که میدانید زبان انگلیسی هم مانند بقیه زبان ها لهجه های متفاوتی دارد. لهجه هایی مثل بریتانیایی، آمریکایی، استرالیایی، کانادایی، هندی، آفریقایی، اسکاتلندی، ایرلندی و … هر یک مشخصه ها و تفاوت های خود را دارند.

در این بین دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی به مراتب رایج تر هستند. از همین رو ما بر روی یادگیری این لهجه ها تمرکز خواهیم کرد. گرچه ساختار این لهجه ها تفاوت هایی با هم دارند اما این تفاوت ها آنقدر نیست که افرادی با لهجه های متفاوت حرفهای هم را متوجه نشوند.

تفاوت در دو لهجه امریکن و بریتیش

همانطور که گفته شد تفاوت ها در دو لهجه خیلی زیاد نیست. بیشتر تفاوت در نحوه ادا کردن آواهای صدادار است. در لهجه بریتانیایی آواهای صدادار نزدیک به ” آ ” تا حدی به سمت ” ُ ” (ضمه) تمایل پیدا می کنند، همچنین آواهای صدادار در لهجه بریتانیایی بیشتر کشیده می شوند و معمولا صدای بلند دارند.

این ساختار البته عمومی نیست و استثناهایی هم دارد. در بین آواهای بی صدا بیشترین تفاوت در نحوه ادا کردن حرف ” r ” است. این حرف در لهجه بریتانیایی بسیار رقیق تلفظ می شود (حتی گاهی اصلا تلفظ نمی شود). در حالی که در لهجه آمریکایی ” r ” کاملا عادی تلفظ می شود.

برای یادگیری دقیق هر یک از لهجه ها بهتر است به صورت کاملا روی این لهجه تمرکز کنید و واژه به واژه آن را تمرین کنید. توجه داشته باشید که یادگیری همزمان هر دو لهجه به هیچ عنوان توصیه نمی شود، زیرا معمولا به یادگیری ناقص و ناهماهنگ هر دو لهجه منجر می شود. در صورتی که می خواهید هر دو لهجه را یاد بگیرید بهتر است ابتدا انگلیسی را با یک لهجه یاد بگیرید و سپس به سراغ بعدی بروید.

لهجه امریکن یا بریتیش؟

این تا حد زیادی به کاربری شما از زبان وابسته است. اگر میخواهید از انگلیسی داخل ایران استفاده کنید مثلا به تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی یا دیدن فیلم های آموزشی علاقمندید بهتر است لهجه آمریکایی را یاد بگیرید.

دوره جامع آموزش کتاب امریکن اکسنت ترینینگ

بیشتر تولیدات فرهنگی و علمی جهان به این لهجه تولید می شوند. اگر می خواهید مهاجرت کنید با توجه به کشور مقصد می توانید لهجه خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که لهجه مردم اقیانوسیه (استرالیا و نیوزیلند) به بریتانیایی نزدیک تر است.

اگر به دنبال دادن آزمون های زبان خارجی هستید باید بدانید که بخش صوتی آزمون IELTS با لهجه بریتانیایی و بخش صوتی آزمون TOEFL با لهجه آمریکایی ارائه می شود.

آیا حرف زدن به تمام لهجه ها ضروری است؟

صحبت کردن به هر دو لهجه اصلا لازم نیست. تقریبا همه انگلیسی زبان ها بدون توجه به اینکه به کدام لهجه صحبت میکنید صحبت های شما را متوجه می شوند. چیزی که مهم است این است که بتوانید صحبت های طرف مقابل را در هر لهجه ای متوجه شوید. برای زبان آموزان تا سطح متوسط معمولا متوجه شدن لهجه های غلیظ تر انگلیسی سخت است اما با بالاتر رفتن سطح توانایی های زبانی شما می توانید همه لهجه ها را به راحتی متوجه شوید.

اگر شما قصد دارید تا به صورت قدم به قدم لهجه زبان انگلیسی تان را تقویت کنید پیشنهاد می کنیم تا از این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان پکیج آموزش صفر تا صد American Accent Training را دریافت نمایید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.