درباره ما

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در راستای ایجاد تفکر نو و نگرشی تازه به زندگی درصدد است تا با ارائه ی سمینارها و کارگاه های روان شناسی از روان شناسان معروف و دارای نام از جمله دکتر فرهنگ هلاکویی و دکتر مجد (روانپزشک) دکتر حسن حمیدپور،دکتر بهنام اوحدی و سایر روانشناسان برجسته کشور در موضوعات مختلف بتواند به دوست داران این رشته خدمت رسانی کند.

از این رو شما می توانید در این سایت به سمینار های روان شناسی با موضوعات مختلف همچون : افسردگی، ازدواج، وسواس، طلاق، تعلیم و تربیت و چندین موضوع دیگر و ساعت ها بحث و گفتگو در باب موضوعات مختلف دسترسی داشته باشد، همچنین در کنار سمینار های موجود در سایت شما می توانید به پست ها و نوشته های مختلفی نیز دسترسی داشته باشید که مطالب مفید و کاربردی را در اختیارتان قرار می دهد.

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان با ارائه کارگاه ها سمینارها و در علوم مختلف همچون : روانشناسی،فلسفه،پزشکی و غیره این افتخار را دارد تا به عنوان یک پلتفرم هوشمند دسترسی آسان به علوم ودانش مختلف را برای همگان فراهم سازد

سایت برنا اندیشان با ارائه خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی در نظر دارد تا تمامی افرادی که قصد مشاوره روانشناسی در حوزه های مختلف را دارند به آسانی بتوانند از هر جایی که هستند با روانشناسان متخصص در ارتباط بوده و مشکلاتشان را با درمانگران در میان گذاشته و مشاوره بگیرند،شما عزیزان می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره آنلاین با گروه روانشناسان برنا اندیشان در ارتباط بوده و از خدمات روان درمانی ما بهره ببرید.

وب سایت برنا اندیشان همواره در حال بروز رسانی بوده و مطالب علمی و کاربردی در رشته های مختلف، را در اختیار شما کاربران قرار خواهد داد، مطالبی از جمله : دانلود رایگان کتب مرجع و یا سایر کتاب هایی که به دنبالشان هستید را می توانید از وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان به آسانی در اختیار داشته باشید.

شما کاربران عزیز می توانید از طریق محصولات فروشگاه به تمامی محصولات و سمینار ها دسترسی داشته باشید همچنین برای دسترسی سریع به لیست محصولات فروشگاه مراجعه نمایید. باید اشاره شود که تمامی سمینار های موجود در سایت اورجینال است و هرگونه سوال خود را از طریق بخش تماس با فروشگاه برنا اندیشان در میان بگذارید.

یکی از خدماتی که فروشگاه برنا اندیشان ارائه می دهد، دسترسی آسان به فایل های صوتی برنامه ی راز ها و نیاز های دکتر هلاکویی بوده که می توانید از طریق لینک رازها و نیاز ها به آرشیو کامل آن دسترسی داشته و بعد از هر برنامه، فایل صوتی آن در اختیار شما قرار می گیرد.

وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان همچنین با تولید اپلیکیشن موبایل وب سایت امکان دسترسی آسان به محصولات و امکانات سایت را برای کاربرای گرامی بسیار آسان نموده، و شما می توانید با دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی های همراه خود با راحتی به آرشیو کامل وب سایت و تمامی محصولات آن و اخبار جدید سایت دسترسی داشته باشید.

باز هم از این که فروشگاه برنا اندیشان را انتخاب نمودید نهایت تشکر را از شما داریم و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را برایتان فراهم کنیم.

اپلیکیشن برنا اندیشان