درباره ما

آشنایی با فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در راستای ایجاد تفکر نو و نگرشی تازه به زندگی درصدد است تا با ارائه ی سمینارها و کارگاه های روان شناسی از روان شناسان معروف در موضوعات مختلف بتواند به دوست داران این رشته خدمت رسانی کند.

از این رو شما می توانید در این سایت به کارگاه های روانشناسی با موضوعات مختلف همچون : افسردگی، ازدواج، وسواس، طلاق، تعلیم و تربیت و چندین موضوع دیگر و ساعت ها بحث و گفتگو در باب موضوعات مختلف دسترسی داشته باشد، همچنین در کنار سمینار های موجود در سایت شما می توانید به مقالات و نوشته های مختلفی نیز دسترسی داشته باشید که مطالب مفید و کاربردی را در اختیارتان قرار می دهد.

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان با ارائه کارگاه ها سمینارها و در علوم مختلف همچون:روانشناسی،فلسفه،پزشکی و غیره این افتخار را دارد تا به عنوان یک پلتفرم هوشمند دسترسی آسان به علوم و دانش مختلف را برای همگان فراهم سازد.

خرید اشتراک

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان به صورت اشتراکی می باشد و شما کاربران گرامی می توانید با خرید اشتراک به تمامی محصولات وب سایت دسترسی کامل داشته باشید. به این صورت که وقتی شما یک اشتراک تهیه می کنید می توانید تمامی محصولات سایت را به صورت رایگان دانلود نمایید و دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد.

وب سایت برنا اندیشان همواره در حال بروز رسانی بوده و مطالب علمی و کاربردی در رشته های مختلف، را در اختیار شما کاربران قرار خواهد داد، مطالبی از جمله : دانلود رایگان کتب مرجع و یا سایر کتاب هایی که به دنبالشان هستید را می توانید از وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان به آسانی در اختیار داشته باشید.

شما کاربران عزیز می توانید از طریق محصولات فروشگاه به تمامی محصولات و سمینار ها دسترسی داشته باشید همچنین برای دسترسی سریع به لیست پکیج های آموزشی مراجعه نمایید. باید اشاره شود که تمامی سمینار های موجود در سایت اورجینال است و هرگونه سوال خود را از طریق بخش تماس با فروشگاه برنا اندیشان در میان بگذارید.

یکی از خدماتی که فروشگاه برنا اندیشان ارائه می دهد، دسترسی آسان به فایل های صوتی برنامه ی راز ها و نیاز های دکتر هلاکویی بوده که می توانید از طریق لینک رازها و نیاز ها به آرشیو کامل آن دسترسی داشته و بعد از هر برنامه، فایل صوتی آن در اختیار شما قرار می گیرد.

وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان همچنین با تولید اپلیکیشن موبایل وب سایت امکان دسترسی آسان به محصولات و امکانات سایت را برای کاربرای گرامی بسیار آسان نموده، و شما می توانید با دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی های همراه خود با راحتی به آرشیو کامل وب سایت و تمامی محصولات آن و اخبار جدید سایت دسترسی داشته باشید.

باز هم از این که فروشگاه برنا اندیشان را انتخاب نمودید نهایت تشکر را از شما داریم و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را برایتان فراهم کنیم.

دانلود اپلیکیشن موبایل