درباره ما

آشنایی با فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در راستای ایجاد تفکر نو و نگرشی تازه به زندگی درصدد است تا با ارائه ی سمینارها و کارگاه های روان شناسی از روان شناسان معروف در موضوعات مختلف بتواند به دوست داران این رشته خدمت رسانی کند.

از این رو شما می توانید در این سایت به کارگاه های روانشناسی با موضوعات مختلف همچون : افسردگی، ازدواج، وسواس، طلاق، تعلیم و تربیت و چندین موضوع دیگر و ساعت ها بحث و گفتگو در باب موضوعات مختلف دسترسی داشته باشد، همچنین در کنار سمینار های موجود در سایت شما می توانید به مقالات و نوشته های مختلفی نیز دسترسی داشته باشید که مطالب مفید و کاربردی را در اختیارتان قرار می دهد.

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان با ارائه کارگاه ها سمینارها و در علوم مختلف همچون : روانشناسی،فلسفه،پزشکی و غیره این افتخار را دارد تا به عنوان یک پلتفرم هوشمند دسترسی آسان به علوم و دانش مختلف را برای همگان فراهم سازد.

خرید اشتراک

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان به صورت اشتراکی می باشد و شما کاربران گرامی می توانید با خرید اشتراک به تمامی محصولات اشتراکی وب سایت دسترسی کامل داشته باشید. به این صورت که وقتی شما یک اشتراک تهیه می کنید می توانید تمامی محصولات اشتراکی سایت را به صورت رایگان دانلود نمایید و دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشد. همچنین امکان خرید محصولات به صورت تکی نیز وجود دارد و شما می توانید هر یک از محصولات مورد نظرتان را به صورت تکی خریداری نمایید.

وب سایت برنا اندیشان همواره در حال بروز رسانی بوده و مطالب علمی و کاربردی در رشته های مختلف، را در اختیار شما کاربران قرار خواهد داد، مطالبی از جمله : دانلود رایگان کتب مرجع و یا سایر کتاب هایی که به دنبالشان هستید را می توانید از وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان به آسانی در اختیار داشته باشید.

معرفی کامل فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان ارائه دهنده برترین محصولات و پکیج های آموزشی با کیفیت بالا در خدمت شما افراد علاقه مند به یادگیری می باشد. اگر شما دوست دارید تا در زمینه های مختلف مطالب عالی و خوبی را یاد بگیرید می توانید با مراجعه به وب سایت برنا اندیشان و جستجوی آموزش مورد نظرتان به مجموعه های بی نظیر آموزشی دسترسی داشته باشید.

برنا اندیشان در زمینه های مختلفی چون کارگاه های روانشناسی، اختلالات روانی، کتاب های صوتی، زبان های خارجه، آموزش هنر، آموزش کامپیوتر، آموزش ورزش و کارگاه های پزشکی برترین پکیج های آموزشی را به شما افراد علاقه مند ارائه می دهد.

چرا فروشگاه برنا اندیشان

یکی از ویژگی های مهم فروشگاه برنا اندیشان فروش به صورت اشتراک می باشد. یعنی شما می توانید با تهیه یک اشتراک به تمامی محصولات وب سایت دسترسی کامل داشته باشید. از این رو دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نبوده و با همان یک اشتراک می توانید هر پکیجی که مد نظر دارید را دانلود نمایید.

کارگاه های روانشناسی

سمینارها و کارگاه های روانشناسی برای افزایش آگاهی در زمینه های مختلف بسیار لازم و ضروری می باشد. به این صورت که اگر شما در موضوع خاصی نیاز به دانش و آگاهی داشته باشید می توانید با مراجعه به کارگاه های روانشناسی اطلاعات فراوانی را به دست آورید. فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان به صورت تخصصی در زمینه ارائه سمینار و کارگاه های روانشناسی فعالیت می کند و شما افراد علاقه مند می توانید کارگاه های مختلف با موضوعاتی مانند اضطراب، افسردگی، وسواس، ازدواج و بسیاری موضوعات دیگر را از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان دریافت نمایید.

اختلالات روانی

همانطور که میدانید اختلالات روانی می توانید تمامی ابعاد و جنبه های زندگی انسان را درگیر کند. از این رو لازم است تا شما با نشانه های تمامی اختلالات روانی آشنا باشید. با این کار می توانید به راحتی هر اختلالی را به درستی تشخیص دهید و در نتیجه فرایند درمان آن را آغاز کنید. برنا اندیشان در زمینه اختلالات روانی نیز کارگاه ها و پکیج های آموزشی متفاوتی را ارائه می کند که در زمینه های موضوعات مختلف می باشد. آموزش ها در سطوح مختلف ارائه می شود، یعنی اگر شما برای افزایش دانش و کسب اطلاعات به دنبال آموزش می گردید می توانید محصول مورد نظرتان را از وب سایت برنا اندیشان دانلود نمایید. حتی افرادی مانند دانشجویان و متخصصین نیز می توانند پکیج های مورد نظرشان را دانلود نمایند.

کتاب های صوتی

کتاب و کتاب خوانی دو مقوله بسیار مهم می باشد که افراد باید به آن اهمیت ویژه ای دهند. به این صورت که اگر شما روزانه فقط۱۰ دقیقه را به خواندن کتاب اختصاص دهید می توانید بعد از مدتی چندین کتاب را تمام کنید. فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان به صورت تخصصی بهترین کتاب های صوتی را در اختیار شما افراد علاقه مند به کتاب و کتاب خوانی قرار می دهد. شما می توانید با یک جستجوی ساده کتاب های مورد نظرتان را از داخل فروشگاه پیدا نمایید و سپس آن ها را دانلود کرده و در هر دستگاهی که می خواهید به آنها گوش کنید.

زبان های خارجه

یادگیری زبان های خارجه از جمله مواردی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی هستند که تصمیم دارند تا به غیر از زبان مادری شان یک زبان خارجی دیگر را نیز فرا بگیرند. از این رو فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان در کنار شماست تا بتوانید به راحتی هر زبانی که در نظر دارید را یاد بگیرید. مجموعه پکیج های آموزش زبان برنا اندیشان شامل بسیاری از زبان های خارجی می باشد. یعنی اگر شما بخواهید هر زبانی را یاد بگیرید می توانید پکیج مورد نظرتان را داخل سایت جستجو کرده و سپس محصول آموزش را دانلود نمایید. به عنوان مثال شما می توانید زبان هایی مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، چینی، اسپانیایی، عربی، دانمارکی و بسیاری دیگر از زبان ها را به صورت پکیج آموزشی از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان دانلود نمایید.

آموزش هنر

یادگیری هنر به رشد خلاقیت و استعداد افراد بسیار کمک می کند تا بتوانند از ذهن توسعه یافته ای برخوردار باشند. اگر شما به هنر و شاخه های مختلف آن علاقه دارید می توانید آموزش مورد نظرتان را از برنا اندیشان دانلود نمایید. پکیج های هنر فروشگاه برنا اندیشان در زمینه های مختلف می باشد و علاقه مندان به یادگیری ابعاد مختلف هنر می توانند محصولات مورد نظرشان را به راحتی از داخل وب سایت دریافت نمایند. لازم است اشاره شود که پکیج های آموزش هنر در ابعاد مختلف قرار دارد. به عنوان مثال می توان به آموزش نقاشی، آموزش موسیقی، خوشنویسی و سایر موارد مربوطه اشاره کرد که با یک جستجوی ساده داخل وب سایت برنا اندیشان می توانید پکیج مورد نظرتان را دانلود نمایید.

آموزش کامپیوتر

با توجه به رشد و توسعه فناوری ما شاهد پیشرفت چشمگیر و روز افزون علم رایانه هستیم. یعنی اگر شما می خواهید با جهان بیرون خود در رابطه باشید نیاز است تا با علم کامپیوتر آشنا باشید. در واقع باید اشاره کنیم که تمام ابعاد مختلف زندگی انسان ها به کامپیوتر متصل است و شما باید در این زمینه اطلاعات بالایی داشته باشید. فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان به صورت تخصصی در زمینه پکیج های آموزش کامپیوتر نیز فعالیت می کند و اگر شما علاقه دارید تا موضوعات مختلف کامپیوتر را یاد بگیرید می توانید محصول مورد نظرتان را از داخل فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان مرجع تخصصی فایل های دیجیتال

آموزش ورزش

تندرستی و سلامتی از مهم ترین عناصری زندگی هر یک از انسان ها بوده و لازم است تا تمام افراد به آنها توجه نمایند. اگر شما به ورزش کردن علاقه دارید و می خواهید در منزل به صورت فردی تمرینات ورزشی را انجام دهید می توانید از پکیج های آموزش ورزش برنا اندیشان استفاده کنید. در واقع آموزش های ورزش برنا اندیشان توسط بهترین اساتید تدریس شده و به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی فنون و تکنیک های ورزش مورد نظرتان را یاد بگیرید.

کارگاه های پزشکی

علم پزشکی امروزه پیشرفت های زیادی را به دست آورده است که تمامی ابعاد زندگی انسان را در بر می گیرد. آموزش پزشکی به انسان کمک می کند تا بتواند سبک زندگی سالمی را برای خودش بسازد و در نتیجه زندگی با نشاط و شادابی را تجربه کند. شما افراد علاقه مند به علم پزشکی می توانید آموزش های مورد نظرتان را از وب سایت برنا اندیشان دانلود کرده و سطح دانش و آگاهی تان را به طور چشمگیری افزایش دهید.

شما کاربران عزیز می توانید از طریق محصولات فروشگاه به تمامی محصولات و سمینار ها دسترسی داشته باشید همچنین برای دسترسی سریع به لیست پکیج های آموزشی مراجعه نمایید. باید اشاره شود که تمامی سمینار های موجود در سایت اورجینال است و هرگونه سوال خود را از طریق بخش تماس با فروشگاه برنا اندیشان در میان بگذارید.

یکی از خدماتی که فروشگاه برنا اندیشان ارائه می دهد، دسترسی آسان به فایل های صوتی برنامه ی راز ها و نیاز های دکتر هلاکویی بوده که می توانید از طریق لینک رازها و نیاز ها به آرشیو کامل آن دسترسی داشته و بعد از هر برنامه، فایل صوتی آن در اختیار شما قرار می گیرد.

وب سایت فروشگاهی برنا اندیشان همچنین با تولید اپلیکیشن موبایل وب سایت امکان دسترسی آسان به محصولات و امکانات سایت را برای کاربرای گرامی بسیار آسان نموده، و شما می توانید با دانلود و نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی های همراه خود با راحتی به آرشیو کامل وب سایت و تمامی محصولات آن و اخبار جدید سایت دسترسی داشته باشید.

باز هم از این که فروشگاه برنا اندیشان را انتخاب نمودید نهایت تشکر را از شما داریم و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را برایتان فراهم کنیم.

دانلود اپلیکیشن موبایل