آموزش زبان های خارجه

آموزش زبان های خارجه از جمله مواردی است که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند و همواره توصیه می شود که اگر بتوانید به غیر زبان مادری تان زبان خارجی دیگری را هم یاد بگیرید بسیار برایتان مفید و کاربردی است. فروشگاه برنا اندیشان به صورت تخصصی در زمینه پکیج های آموزش زبان خارجی فعالیت می کند و بهترین آموزش های زبان را در اختیار افراد علاقه مند به زبان خارجی قرار می دهد.

شایان ذکر است که یادگیری زبان نیاز به تمرین بسیار دارد و اگر شما می خواهید به صورت عالی زبان را یاد بگیرید پیشنهاد می شود تا تمرین زبان را در برنامه روزانه تان قرار دهید. زیرا در خصوص زبان نمی توان به این صورت عمل کردن که صرفا با خواندن یک کتاب یا دیدن یک آموزش خیلی سریع آن زبان را یاد بگیرید.

اهمیت یادگیری زبان

با توجه به تعاملات مختلفی که بین کشورها و جوامع مختلف وجود دارد ما چه بخواهیم و چه نخواهیم باید با سایر افراد در مکان های دیگر تعامل داشته باشیم. این موضوع امری ضروری بوده و هیچ فردی نمی تواند این موضوع را انکار کند. به یاد داشته باشید که در خصوص یادگیری زبان شما می تواند به منابع آموزشی بیشماری دسترسی داشته باشید.

بهترین بسته های آموزش زبان خارجه

یعنی اگر شما صرفا زبان مادری تان را بدانید فقط می توانید با انسان های محدودی رابطه برقرار کنید و از طرفی هم اگر بخواهید در مورد موضوعات مختلف به منابع دیگری دسترسی داشته باشید برایتان بسیار سخت است که آن ها را متوجه شوید. چون شما با آن زبان آشنا نیستید و ترجمه کردن جملات آن زبان نیز برایتان کار آسانی نخواهد بود.

از این رو بسیار مهم است که ما بتوانیم یک زبان را به صورت حرفه ای یاد بگیریم و برای تثبیت آن در ذهنمان به صورت روزانه آن را تمرین کنیم. این کار موجب می شود تا بعد از مدتی به صورت کامل به آن زبان مسلط باشیم و بتوانیم به راحتی متون مربوط به آن زبان را درک کنیم.

به عنوان مثال اگر به وب سایت ویکی پدیا مراجعه کنید و در مورد موضوعی به دنبال مطلب باشید زمانی که موضوع مورد نظرتان را جستجو می کنید می توانید به زبان فارسی مطالبی را در خصوص آن موضوع مطالعه نمایید. اما باید بدانید که در این سایت شما می توانید به سایر زبان های دیگر نیز به مطالب دسترسی داشته باشید. حال اگر شما به غیر از زبان مادری تان به زبان دیگری هم مسلط باشید می توانید به منابع آموزشی بی نظیری در تمام جهان دسترسی کامل داشته باشید و سطح مهارت های خودتان را رشد دهید.

اگر شما به یادگیری زبان های خارجه علاقه مند هستید به لینک زیر مراجعه نمایید تا به بهترین پکیج های آموزش زبان خارجی دسترسی کامل داشته باشید.


پکیج های آموزش زبان برنا اندیشان

همانطور که اشاره شد سایت برنا اندیشان در زمینه های مختلف آموزشی به صورت تخصصی فعالیت می کند و در هر زمینه ای بهترین آموزش ها را ارائه می دهد. از این رو تصمیم گرفتیم تا برای افرادی که دوست دارند تا خیلی آسان زبان یاد بگیرند شرایطی را فراهم کنیم که خیلی آسان بتوانند به عالی ترین مجموعه های آموزشی دسترسی داشته باشند.

ما در فروشگاه برنا اندیشان آموزش زبان های مختلف را به تمامی افراد علاقه مند ارائه می کنیم. یعنی اگر شما بخواهید هر زبانی را یاد بگیرید فقط کافی است تا نام زبان مورد نظرتان را در سایت جستجو کنید. با این کار متوجه خواهید شد که شما وارد سایتی شده اید که پکیج آموزش هر زبانی را ارائه می کند.

بدون هیچ ادعایی بیان می کنیم که شما می توانید هر زبانی را با گروه علمی برنا اندیشان یاد بگیرید. یعنی اگر شما بخواهید زبان انگلیسی را بیاموزید فقط کافی است تا کلمه زبان انگلیسی را داخل سایت جستجو نمایید و یا به لینکی که در قسمت بالا آورده ایم مراجعه نمایید. با این کار می توانید به پکیج های آموزش زبان انگلیسی دسترسی کامل داشته باشید.

یا ممکن است شما بخواهید زبان دیگری را بیاموزید، باز هم باید همین کار را انجام دهید و کلید واژه خودتان را در سایت جستجو کنید یا به لینک پکیج های آموزش زبان خارجه مراجعه نمایید.

پکیج های آموزش زبان انگلیسی

فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان آموزش هر زبانی را به صورت کامل در اختیار افراد علاقه مند قرار می دهد. در زمینه زبان انگلیسی بهترین مجموعه های آموزشی را برایتان آماده کرده ایم که می توانید به راحتی به محصول مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. یعنی شما به کمک پکیج های آموزش زبان انگلیسی برنا اندیشان می توانید صفر تا ۱۰۰ زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

پکیج های قدم به قدم آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجه

به این صورت که در ابتدا لازم است تا شما از سطح مقدماتی آغاز کنید و گام به گام حرکت کنید تا بتوانید زبان انگلیسی تان را خیلی عالی تقویت نمایید.

همانطور که می دانید زبان دارای قسمت های مختلف می باشد و نیاز است تا فرد یادگیرنده به تمامی بخش های زبان مسلط باشد. به عنوان مثال در زبان انگلیسی زمانی که شما یادگیری را آغاز می کنید نیاز است تا در ۴ بخش به یادگیری زبان بپردازید.

  • شنیدن
  • صحبت کردن
  • نوشتن
  • خواندن

این ۴ قسمت در تمامی زبان ها وجود دارد و نیاز است تا شما به صورت حرفه ای در این چهار بخش تمرینات لازم را انجام دهید. پکیج های آموزش زبان انگلیسی برنا اندیشان بسیار متفاوت است و شما با خیال راحت می توانید زبان انگلیسی را از سطح پایه تا سطح حرفه ای یاد بگیرید.

بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی

در زبان انگلیسی منابع آموزشی متفاوتی وجود دارد که شما می توانید به تمامی آنها دسترسی داشته باشید. در ادامه شما را با بهترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی آشنا می کنیم که می توانید به کمک آنها زبان انگلیسی خودتان را تقویت نمایید.

پکیج آموزش American English File

مجموعه آموزش American English File که شامل ۶ کتاب می باشد از سطح پایه تا سطح پیشرفته زبان انگلیسی را به زبان آموزان عزیز آموزش می دهد. شایان ذکر است که کتاب امریکن انگلیش فایل در بسیاری از آموزشگاه های کشور تدریس می شود. ما در فروشگاه برنا اندیشان این افتخار را داریم تا بسته کامل American English File را در اختیار شما علاقه مندان به یادگیری زبان قرار دهیم که می توانید این پکیج را از طریق لینک زیر دانلود نمایید.


پکیج آموزش Oxford Word Skills

یکی دیگر از بسته های آموزش زبان انگلیسی که طرفداران زیادی دارد کتاب Oxford Word Skills است که تحت نام آکسفورد ورد اسکیلز شناخته می شود. این کتاب به صورت خیلی تخصصی لغات زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهد و شما می توانید به کمک این کتاب دایره لغات زبان خودتان را خیلی عالی تقویت نمایید.

بسته جامع آموزش Oxford Word Skills در وب سایت برنا اندیشان موجود است و شما می توانید به مراجعه به لینک زیر آن را دریافت نمایید.


پکیج آموزش English Grammar in Use

همانطور که می دانید گرامر یا همان دستور زبان در انگلیسی بسیار مهم است و شما باید آن را به خوبی یاد بگیرید. چرا که در آزمون های مختلف به آن نیاز دارید و باید به صورت عالی بر گرامر زبان انگلیسی مسلط شوید. بسته کامل آموزش English Grammar in Use از سطح پایه تا پیشرفته گرامر زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهد و شما می توانید به کمک این مجموعه آموزشی بی نظیر به صورت تخصصی دستور زبان انگلیسی را از سطح پایه تا پیشرفته یاد بگیرید.

برای دانلود پکیج کامل آموزش English Grammar in Use به لینک زیر از فروشگاه برنا اندیشان مراجعه نمایید.


پکیج آموزش English Vocabulary in Use

از دیگر بسته های آموزش زبان انگلیسی مجموعه کامل English Vocabulary in Use می باشد که صفر تا ۱۰۰ لغات زبان انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهد. این کتاب دارای چندین سطح است و شما می توانید به کمک پکیج کامل و جامع آموزش کتاب English Vocabulary in Use به تقویت دایره لغات انگلیسی تان بپردازید. این بسته آموزشی در داخل وب سایت برنا اندیشان قرار دارد و شما می توانید با مراجعه به لینک زیر پکیج کامل آن را دریافت نمایید.


آموزش تخصصی آیلتس

از مهم ترین بخش های یادگیری زبان انگلیسی قسمت آیلتس (IELTS) می باشد. همانطور که می دانید آیلتس یک آزمون است که در بسیاری از موارد به عنوان یک مدرک ضروری محسوب می شود. یعنی اگر شما بخواهید به سایر کشورها مهاجرت نمایید نیاز به مدرک آیلتس دارید و باید در این آزمون شرکت نمایید. اما در این باره باید بدانید که شرکت در آزمون آیلتس کار ساده ای نیست و شما باید سطح زبان انگلیسی تان را به حدی برسانید تا بتوانید در آزمون آیلتس شرکت کنید.

ما در فروشگاه برنا اندیشان در کنار شما هستیم تا بتوانید خودتان را برای آزمون آیلتس آماده کنید. در قسمت بالا چندین پکیج آموزشی را معرفی نمودیم که برای یادگیری زبان بسیار مفید است. اگر شما می خواهید در آزمون آیلتس شرکت کنید می توانید از بسته آموزش American English File استفاده نمایید و سطح زبان خودتان را رشد دهید و سپس برای آماده سازی بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید تا پکیج کامل آموزش آیلتس را دریافت نمایید. با این کار سطح زبان شما به حدی رسیده است که بتوانید نمره قبولی را در آزمون آیلتس دریافت کنید.


آزمون تافل

یکی دیگر از آزمون های زبان انگلیسی آزمون تافل (TOEFL) است که در برخی موارد به مدرک آن نیاز دارید. مثلا ممکن است برای مهاجرت به برخی از کشورها از شما بخواهند که مدرک تافل را به آنها ارائه کنید. البته شایان ذکر است که در بین تمامی مواردی که وجود دارد مهم ترین آزمونی که در بسیاری از موقعیت ها لازم می شود آزمون آیلتس است و بسیاری از افرادی که برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام می کنند قصد دارند تا خودشان را برای آزمون آیلتس آماده کنند.

با تمام این شرایط گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید خودتان را برای آزمون تافل آماده کنید. ما در داخل سایت برنا اندیشان در خصوص آموزش هیچ گونه محدودیتی نداریم و تمام پکیج های آموزشی را در اختیار شما افراد علاقه مند قرار می دهیم. شما می توانید با مراجعه به بخش پکیج های آموزش زبان خارجه بسته های مربوط به آموزش تافل را دانلود نمایید.

مزایای یادگیری زبان به صورت آنلاین

در گذشته شرایط مانند امروز نبوده و اگر شما قصد یادگیری مهارتی را داشتید باید سختی های زیادی را تحمل می کردید. به عنوان مثال لازم بود تا به یک آموزشگاه مراجعه نمایید و بعد از ثبت نام در روزهای مشخص شده از مسیر خانه به سمت آموزشگاه حرکت کنید تا بتوانید زبان مورد نظرتان را یاد بگیرید. اما امروزه شرایط بسیار متفاوت است و شما به راحتی می توانید از راه دور و به صورت خودخوان زبان انگلیسی تان را تقویت کنید.

به طور کلی با پیشرفت رسانه و فناوری هایی که در این زمینه ایجاد شده است شما به راحتی می توانید در خانه بمانید و به کمک لپ تاپ، کامپیوتر یا گوشی موبایل خود آموزش زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری را یاد بگیرید.

تمامی بسته های آموزش زبان سایت برنا اندیشان این قابلیت را دارند تا در تمامی دستگاه ها اجرا شوند و شما به راحتی می توانید با دانلود پکیج های مورد نظرتان آموزش را آغاز کنید و به تقویت زبان انگلیسی خودتان بپردازید. با این کار در وقت و هزینه تان بسیار صرفه جویی می کنید.

زیرا اگر شما بخواهید در یک آموزشگاه ثبت نام کنید نیاز دارید تا هر ماه شهریه پرداخت کنید و در هر ترم بخش محدودی از زبان را یاد می گیرید که حتی بازدهی بسیار پایینی دارد. اما با دریافت بسته های آموزشی فقط یک بار هزینه می کنید و به راحتی می توانید برای همیشه به پکیج مورد نظرتان دسترسی داشته باشید و آموزش زبان را آغاز کنید.

بسیاری از افراد به آموزش آنلاین علاقه زیادی دارند و تمامی مهارت هایی که به آن تسلط دارند تا از طریق همین روش یاد گرفته اند. این کار باعث می شود تا در زمان و هزینه تان بیشترین صرفه جویی را نمایید و حتی به پکیج های آموزشی با کیفیتی هم دسترسی داشته باشید.

دوره های جامع آموزش زبان خارجی با برنا اندیشان

سایر پکیج های آموزش زبان

همانگونه که اشاره کردیم فروشگاه برنا اندیشان بسته های آموزشی متنوعی را ارائه می کند و شما می توانید پکیج مورد نظرتان را به راحتی از داخل سایت دریافت نمایید. اگر شما قصد دارید تا زبان دیگری را بیاموزید باز هم می توانید از بسته های جامع آموزش زبان برنا اندیشان استفاده کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید تا زبان فرانسوی را بیاموزید می توانید بسته کامل آموزش زبان فرانسوی را از داخل سایت دانلود نمایید و آموزش زبان فرانسوی را از همین حالا آغاز کنید.

به یاد داشته باشید که بسته های آموزشی زبان برنا اندیشان صرفا محدود به یک یا دو زبان نمی شود و شما می توانید بسیاری دیگر از زبان های موجود را به کمک پکیج های آموزشی برنا اندیشان یاد بگیرید. مثلا اگر شما قصد دارید زبان چینی را به صورت کامل یاد بگیرید می توانید بسته جامع آموزش زبان چینی را از سایت برنا اندیشان دانلود کنید و خیلی راحت آموزش زبان چینی را از سطح پایه تا پیشرفته آغاز نمایید.

این موارد شامل سایر زبان های دیگر هم می شود که شما می توانید با مراجعه به بخش پکیج های آموزش زبان به تمامی بسته های آموزشی مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. برای روشن تر شدن موضوع مثال دیگری را خدمتتان ارائه می کنیم تا مشاهده کنید که شما می توانید به راحتی هر زبانی را به کمک بسته های آموزش زبان برنا اندیشان یاد بگیرید.

فرض کنید شما قصد دارید زبان رومانیایی را به صورت کامل یاد بگیرید و در سایت های مختلف به دنبال منابع آموزشی گشته اید ولی به هیچ نتیجه ای نرسیده اید. شما در این باره نباید هیچ نگران باشید و فقط کافی است تا در سایت برنا اندیشان کلمه ”رومانیایی” را جستجو نمایید تا بتوانید بسته کامل آموزش زبان رومانیایی را دریافت نمایید.

این صرفا یک مثال بود و شما می توانید همین کار را برای سایر زبان های دیگر نیز انجام دهید تا بتوانید به بسته آموزش مورد نظرتان دست یابید.

پس اگر شما قصد دارید تا به یادگیری یک زبان بپردازید نباید وقت را از دست بدهید و همین حالا برنامه ریزی تان را انجام دهید که بتوانید با شروع آموزش بعد از مدتی به سطح قابل قبولی دست پیدا کنید.

برنا اندیشان در هر مرحله در کنار شما عزیزان علاقه مند به یادگیری زبان است و به شما کمک می کند تا بتوانید به تقویت زبان خود بپردازید و مهارت های متفاوتی را به صورت تخصصی از سطح پایه تا سطح پیشرفته یاد بگیرید.