کارگاه های روانشناسی

کارگاه های روانشناسی برای بهبود کیفیت زندگی بسیار کاربرد دارد. فروشگاه برنا اندیشان در زمینه روانشناسی به صورت کامل تمامی موضوعات را پوشش می دهد و شما می توانید به راحتی به مجموعه مورد نظر خود دسترسی آسان داشته باشید.

امروزه با توجه به تغییراتی که در زمینه سبک زندگی ایجاد شده است نیاز داریم تا با گوش دادن به سمینارهای روانشناسی دانش و آگاهی مان را در زمینه های مختلف افزایش دهیم تا بتوانیم کیفیت زندگی مان را بالا ببریم. زیرا اگر در روزمرگی خودمان غرق شویم بعد از مدتی گرفتار پوچی و ناامیدی خواهیم شد و این موضوع به شدت سلامت روان ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

بهترین کارگاه های روانشناسی

مجموعه کامل آموزش های روانشناسی در قالب کارگاه به شما عزیزان علاقه مند به علم روانشناسی ارائه می شود که می توانید به تمام موضوعات این بخش دسترسی کامل داشته باشید.

بهترین کارگاه های روانشناسی

به طور کلی کارگاه روانشناسی مجموعه ای از فایل های صوتی است که توسط برترین اساتید علم روانشناسی و روانپزشکی تدریس شده است و در اختیار شما علاقه مندان قرار می گیرد. تنوع و گستردگی موضوعات آنقدر زیاد است که اگر شما واژه مورد نظرتان را در بخش لیست پکیج ها جستجو نمایید می توانید به مجموعه کامل کارگاه های روانشناسی دسترسی داشته باشید.

برای دانلود کارگاه های روانشناسی به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای روانشناسی را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


پکیج های دکتر هلاکویی

اگر شما در فضای مجازی بگردید حتما با نام دکتر فرهنگ هلاکویی آشنا هستید. دکتر هلاکویی یکی از افرادی است که در رادیو و تلویزیون به صورت تلفنی با مردم صحبت می کند و تا جایی که امکان دارد به آنها مشاوره می دهد. ایشان مجموعه های مختلف آموزشی را در قالب پکیج ارائه می کند که شامل موضوعات مختلفی می باشد. به عنوان مثال اگر شما در زمینه ازدواج نیاز به راهنمایی داشته باشید می توانید به سمینارهایی چون ۵۰ باید و نباید زندگی، خانواده تک سرپرست، چرا ازدواج چرا طلاق و سایر سمینارهای ایشان مراجعه نمایید.

گروه برنا اندیشان این افتخار را دارد تا تمامی مجموعه های آموزشی دکتر هلاکویی را با کیفیت عالی در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد. زمانی که شما به صوت های جناب هلاکویی گوش می دهید متوجه میشوید که بسیار جذاب و جدی با مخاطبین صحبت می کند و بعد از مدتی می توانید با اصول گفتگوی دکتر هلاکویی آشنا شوید.

برای دانلود پکیج های دکتر هلاکویی به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای ایشان را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


روانشناسی شخصیت

از دیگر موضوعات علم روانشناسی مبحث شخصیت و نظریات مربوط به آن می باشد. روانشناسی شخصیت از آن دست مباحثی است که علاقه مندان زیادی داشته و می تواند در شناسایی و درمان اختلالات روانی به شما کمک کند.

شایان ذکر است که در زمینه علم روانشناسی شخصیت موضوعات بی نظیری وجود دارد که اگر شما به قسمت مربوط به کارگاه های روانشناسی شخصیت مراجعه فرمایید متوجه می شوید که تعداد زیادی پکیج آموزشی با موضوع شخصیت در اختیار شما قرار دارد و می توانید به راحتی با دانلود آنها به صورت کامل با تمامی موارد مربوط به علم روانشناسی شخصیت آشنا شوید.

برای دانلود پکیج های روانشناسی شخصیت به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی کارگاه های روانشناسی شخصیت را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


روانشناسی ازدواج

زمانی که صحبت از موضوع ازدواج می شود نیاز است تا موارد متعددی در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم. همه ما می دانیم که زندگی مشترک دارای پیچیدگی های خاصی است و افرادی که قصد ازدواج دارند باید با آنها آشنا باشند. یعنی زن و مرد که می خواهند با یکدیگر ازدواج کنند و تشکیل خانواده بدهند باید از نظر شرایط ازدواج به سطح قابل قبولی رسیده باشند. زیرا ازدواج کردن صرفا به معنای داشتن شرایط اقتصادی نیست و هر دو نفر باید دیگر شرایط ازدواج مانند بلوغ عقلی و عاطفی را هم دارا باشند.

کارگاه های روانشناسی و پکیج های آموزشی برنا اندیشان

فروشگاه برنا اندیشان به صورت تخصصی تمامی کارگاه های ازدواج با موضوعات مختلف را در اختیار شما علاقه مندان قرار می دهد. پکیج های روانشناسی ازدواج در موضوعات مختلف می باشد. به عنوان مثال می توانیم به موضوعاتی مانند مشاوره قبل از ازدواج، روانشناسی دوران نامزدی، مهارت های زندگی زناشویی، ازدواج موفق و بسیاری مباحث دیگر اشاره نماییم که در اختیار شما دوستان محترم قرار دارد و به آسانی می توانید به موضوع مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

برای دانلود کارگاه های روانشناسی ازدواج به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای ازدواج را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


روانشناسی رشد

رشد موضوعی بسیار گسترده است و تمامی بخش های زندگی انسان را شامل می شود. روانشناسی رشد از مباحثی است که بسیار جالب بوده و اگر شما دانشجوی روانشناسی یا حتی روانشناس در سطح ارشد و دکتری هستید لازم است تا با روانشناسی رشد به خوبی آشنا باشید.

چرا که نظریات رشد به ما کمک می کند تا به رفتار شناسی انسان دست پیدا کنیم و بدانیم که چرا انسان ها در سنین مختلف رفتارهای مختلفی از خودشان نشان می دهند. با توجه به اهمیتی که این موضوع دارد فروشگاه برنا اندیشان که مرجع کامل سمینارها و کارگاه های روانشناسی است تمامی پکیج های مربوط به روانشناسی رشد را در اختیار شما علاقه مندان به علم روانشناسی و زیر شاخه های آن قرار می دهد. شما می توانید با مراجعه به بخش روانشناسی رشد به آسانی به تمامی مجموعه های این بخش دسترسی داشته باشید و سمینارهای مورد نظرتان را دانلود نمایید.

برای دانلود پکیج های روانشناسی رشد به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای روانشناسی رشد را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


پکیج های موفقیت

علم موفقیت در سال های اخیر طرفداران زیادی داشته و افراد بسیاری در شبکه های مجازی شروع به آموزش های مختلفی در زمینه روانشناسی موفقیت می کنند. اما باید توجه داشته باشیم که ما نمی توانیم از طریق تجربیات خودمان به علم دست یابیم و تجربه صرفا جایگاه تجربی خودش را داشته و نمی تواند جایگزین مباحث علمی شود.

به یاد داشته باشید که بسیاری از مدرسین علم موفقیت مباحث زردی را در اختیار مخاطبین قرار می دهند که صرفا اثر موقت داشته و نمی تواند تغییر بزرگی در زندگی افراد ایجاد کند. فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان به صورت تخصصی تمامی پکیج های موفقیت و روش های رسیدن به خوشبختی را به صورت علمی در اختیار شما علاقه مندان قرار می دهد. از ویژگی های مثبتی که در کارگاه های موفقیت برنا اندیشان وجود دارد علمی بودن مباحث است.

زندگی بهتر با سمینارهای روانشناسی برنا اندیشان

زیرا تمامی سمینارهای موجود توسط برترین اساتید تدریس شده و شما با گوش دادن به آنها متوجه می شوید که موفقیت چیست و چگونه می توانیم زندگی خوشبختی داشته باشیم. بنابراین اگر شما دوست دارید تا با مباحثی مانند قانون جذب، روش های رسیدن به موفقیت، هدف گذاری و دیگر موضوعات علم موفقیت آشنا شوید کافی است تا به قسمت پکیج های موفقیت وب سایت برنا اندیشان مراجعه کنید و به آسانی کارگاه و سمینار مورد نظرتان را دریافت کنید.

شایان ذکر است که در بخش پکیج های موفقیت بسته های آموزشی مربوط به مهاجرت نیز وجود دارد که می توانید به تمام آنها دسترسی کامل داشته باشید. زیرا اگر شما قصد دارید تا به یکی از کشورهای خارجه مهاجرت کنید باید شرایط مهاجرت به آنجا را به خوبی بدانید تا به شکلی درست و قانونی کارهای مهاجرت خود را انجام دهید. از طرف دیگر شما باید با شرایط زندگی در کشوری که قصد مهاجرت به آنجا را دارید هم آشنا باید تا در این زمینه با مشکل روبرو نشوید.

از این رو فروشگاه برنا اندیشان بهترین بسته های آموزش مهاجرت را به صورت کامل در اختیار شما علاقه مندان قرار می دهد تا بتوانید با تمامی شرایط مربوط به مهاجرت آشنا شوید. برای دسترسی به پکیج های مشاوره مهاجرت می توانید به قسمت پکیج های مربوط به موفقیت مراجعه نمایید.

برای دانلود پکیج های موفقیت به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای موفقیت را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


کارگاه روان درمانی

علم روانشناسی تا حدودی به علم روانپزشکی نزدیک است. اما در بخش های بسیاری با یکدیگر تفاوت دارند و هرگز هیچ یک از آنها نمی تواند جای دیگری را بگیرد. فروشگاه برنا اندیشان مجموعه های کاملی از آموزش های مباحث روانشناسی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهد.

در فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان، به عنوان یک مقصد برتر برای آموزش‌های روانشناسی و روان‌درمانی، مفتخریم که مجموعه‌ای جامع از پکیج‌های آموزشی روانشناسی را به ارمغان می‌آوریم.

در دسته بندی محصولات روان‌درمانی خود، ما به ارائه کارگاه‌های روانشناسی با موضوعات گوناگون می‌پردازیم. این مجموعه آموزشی به صورت عمومی طراحی شده است، بنابراین هر فردی که تمایل دارد به بهبود فرایند شخصیتی خود و ارتقاء سلامت روانی، می‌تواند از آن بهره‌مند شود.

از محتوای غنی این پکیج‌های آموزشی، شامل تکنیک‌ها، راهکارها و مفاهیم برجسته در زمینه‌های مختلف روانشناسی استفاده شده است، تا به شما کمک کند درک بهتری از خود و دیگران داشته باشید و مسیر بهبودی را با اطمینان و هوشمندانه طی کنید.

برای دانلود پکیج های آموزش روان درمانی با موضوعات مختلف به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارها را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


پکیج های اعتماد به نفس

از موضوعات بسیاری مهمی که در علم روانشناسی جایگاه خاصی دارد مبحث اعتماد به نفس است که امروزه بسیاری افراد بر روی آن تاکید زیادی دارند. باز هم باید اشاره شود که روانشناسی زرد در این حوزه وارد شده و با ارائه راهکارهای موقت و کوتاه مدت قصد دارد تا اعتماد به نفس افراد را تقویت کند. اما باید بدانیم که هیچ روشی بهتر از علم نمی تواند به ما در این زمینه کمک کند. شایان ذکر است که اعتماد به نفس از موضوعات بسیار مهمی است که می تواند در سلامت روان تمامی انسان ها موثر باشد.

زیرا اگر شما یک درمانگر باشید و مراجعی به مطب شما می آید بعد از مصاحبه ای که با او انجام می دهید متوجه می شوید او در زمینه اعتماد به نفس و عزت نفس دچار مشکل بوده و نیاز است تا بر روی این موارد به خوبی کار شود. به طور کلی موضوع اعتماد به نفس تاثیر زیادی بر روی زندگی ما دارد و به همین دلیل باید با مفهوم اعتماد به نفس و روش های تقویت آن آشنا شویم تا بتوانیم در زندگی مان تغییرات عمده ای را اعمال کنیم.

شایان ذکر است که اگر به صورت علمی بر روی اعتماد به نفس خودمان کار کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که شرایط زندگی مان به کلی تغییر یافته و ما می توانیم نگرش بهتری نسبت به دنیا داشته باشیم. یعنی به مرحله ای از زندگی میرسیم که دیگر تفکر منفی در ذهن نداریم و به صورت خودکار به موضوعات مثبت فکر می کنیم.

موضوع دیگری که نباید آن را با اعتماد به نفس اشتباه بگیریم مبحث حرمت نفس یا همان عزت نفس است که این مورد نیز بسیار مهم است و باید با ابعاد مختلف آن آشنا شویم. اگر شما با این موضوع به خوبی آشنا باشید میتواند به پذیرش واقعی دست یابید و شخصیت فعلی تان را به همان شکلی که هستید بپذیرید. برنا اندیشان بهترین پکیج های آموزش تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به کمک آن ها سبک زندگی تان را به کلی تغییر دهید و بعد از مدتی شاهد تحولات عظیمی در زندگی تان باشید. چرا که این دو موضوع آنقدر مهم هستند که در زمان بررسی متوجه می شویم در تمام زندگی مان نقش مهمی را ایفا می کنند.

برای دانلود پکیج های اعتماد به نفس به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای روش های افزایش اعتماد به نفس را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


سمینارهای دکتر انوشه

حتما شما نام دکتر انوشه را شنیده اید که در زمینه مباحث مختلفی سخنرانی می کند. دکتر انوشه روانشناسی است که به زبان عامیانه مباحث روانشناسی را به افراد آموزش می دهد. ایشان سخنرانی های زیادی در زمینه ازدواج، معیارهای انتخاب همسر، سبک زندگی و سایر موارد ارائه کرده اند. افراد زیادی طرفدار دکتر انوشه هستند و به صحبت های او علاقه فراوانی دارند.

چرا که طرز بیان و سخنرانی دکتر انوشه بسیار جذاب و دلنشین است و زمانی که شما به سمینارهای او گوش می دهید در عین حال که مباحث علمی زیادی را یاد می گیرید می توانید آنها را در زندگی تان نیز به کار ببرید. یادگیری مباحث روانشناسی برای زندگی امروزه بسیار ضروری است و لازم است تا دانش و آگاهی مان را در این مورد افزایش دهیم.

فروشگاه برنا اندیشان که مرجع کامل کارگاه های روانشناسی است تمام سخنرانی های دکتر انوشه را در اختیار شما علاقه مندان به سمینارهای روانشناسی قرار می دهد. این پکیج های روانشناسی بسیار مفید بوده و می تواند در بخش های مختلف زندگی به شما کمک کند تا نگاه بهتری نسبت به زندگی و انسان های اطراف خودتان داشته باشید.

برای دانلود پکیج های دکتر انوشه به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای ایشان را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


روانشناسی کودک

کودکی دورانی است که بخش عظیمی از شخصیت ما در این زمان شکل می گیرد. نظریه پردازان مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند و سخنرانی های زیادی در این حوزه ارائه کرده اند. بخش زیادی از این سمینارها و کارگاه های روانشناسی مخصوص والدین است که بتوانند با فرایند رشد کودک آشنا شوند.

در کنار این موارد لازم است بدانیم که موضوع فرزندپروری بسیار مهم است و تمام پدر و مادران باید با اصول تربیت کودک و نحوه فرزند پروری آشنا باشند تا بتوانند بسیار آگاهانه فرزندشان را تربیت کنند. به یاد داشته باشید که دوران کودکی از مهم ترین دوره هایی است که می تواند نقش بسزایی در آینده افراد داشته باشد و به همین دلیل ما در فروشگاه برنا اندیشان بهترین کارگاه های روانشناسی کودک که شامل رشد کودک، فرزند پروری، روش های تربیت کودک و سایر مواردی که مربوط به دوران کودکی می شود را در اختیار شما علاقه مندان به علم روانشناسی کودک قرار می دهیم. اگر شما فرزند دارید و یا قصد دارید بچه دار شوید لازم است تا به صورت دقیق با اصول پدر و مادری آشنا شوید که بتوانید فرزندی سالم تربیت کنید.

برای دانلود پکیج های روانشناسی کودک به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی کارگاه های تربیت کودک را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


روانشناسی خانواده

زمانی که صحبت از خانواده می شود ما با یک سیستم روبرو هستیم که ابعاد گوناگونی دارد. مشکلاتی که در خانواده ایجاد می شود می تواند ابعاد مختلف داشته باشد و بر روی سلامت روان تمامی افراد تاثیر بگذارد. بسیار مهم است که افراد خانواده به صورت فردی به روانشناس مراجعه کنند تا از خدمات مشاوره استفاده کنند و سپس به تشخیص درمانگر به صورت خانوادگی برای درمان اقدام نمایند.

سمینارهای روانشناسی برنا اندیشان

نظریات زیادی در مورد خانواده وجود دارد که لازم است تا افراد متخصص این حوزه با آن آشنا باشند. اگر شما به تازگی وارد علم روانشناسی شده اید و قصد دارید تا با اصول مشاوره خانواده آشنا شوید و یا اگر شما یک متخصص روانشناسی هستید می توانید از پکیج های بی نظیر مشاوره خانواده که در فروشگاه برنا اندیشان ارائه می شود استفاده کنید و دانش و آگاهی تان را به طور شگفت انگیزی افزایش دهید.

برای دانلود کارگاه های روانشناسی خانواده به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای مشاوره خانواده را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


سایر پکیج های آموزشی

وب سایت برنا اندیشان به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تمام تلاش خود را می کند تا بهترین پکیج های آموزشی را در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد. زمانی که شما وارد سایت برنا اندیشان می شوید و به قسمت های مختلف مراجعه می کنید متوجه میشوید که آموزش های بسیاری در اختیارتان قرار دارد.

به عنوان مثال آموزش هایی مانند روش های جذب ثروت، هدف گذاری در زندگی، اصول تصمیم گیری، پرسشنامه های روانشناسی، ادبیات کشورهای مختلف، علم فلسفه و منطق و بسیاری دیگر از موضوعات که تمام آنها توسط بهترین اساتید مربوطه تدریس شده است. قسمت پکیج های عمومی شامل بهترین موضوعاتی است که اگر شما وارد این شوید متوجه خواهید شد که به تعداد بی شماری از کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف دسترسی دارید و می توانید دانش و آگاهی تان را افزایش دهید.

برای دانلود بهترین پکیج های عمومی به لینک زیر مراجعه نمایید و تمامی سمینارهای مختلف آموزشی را با کیفیت عالی از فروشگاه برنا اندیشان دانلود نمایید.


اگر شما به یادگیری علاقه فراوانی دارید پیشنهاد می کنیم تا از قسمت های مختلف فروشگاه برنا اندیشان دیدن فرمایید و پکیج هایی که در سایت وجود دارد را دریافت کنید تا دانش و آگاهی تان را به صورت عالی افزایش دهید. موضوع یادگیری هرگز متوقف نمی شوید و ما نیاز داریم تا همواره دانش خودمان را بروزرسانی نماییم.

دسترسی به کارگاه های مختلف روانشناسی موجب می شود تا شما در هر جایی که هستید بتوانید به راحتی به آموزش مورد نظرتان دسترسی داشته باشید و دانش خودتان را ارتقا دهید. با توجه به اهمیتی که آموزش آنلاین دارد ما در برنا اندیشان تمامی زیر ساخت های لازم را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم تا بتوانید به تمامی آموزش هایی که نیاز دارید دسترسی آسان و راحت داشته باشید.