کتاب صوتی قانون جذب نوشته مایکل لوسیر

کتاب صوتی قانون جذب نوشته مایکل لوسیر
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان در نظر داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی و جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی قانون جذب نوشته مایکل لوسیر را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کتاب های صوتی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی قانون جذب نوشته مایکل لوسیر

زمان درست- مکان غلط؛ مکان درست- زمان غلط. می‌شود گفت همه‌ی آدم‌ها‌ حداقل یک‌بار شانس خودشان را لعنت کرده‌اند که در زمان درست در مکان نادرست بوده‌اند و یا در مکان درست در زمان نادرست قرار گرفته‌اند. مایکل لوسیر، معتقد است هر کسی با استفاده از قانون جذب می‌تواند همه‌ی این موقعیت‌ها را به موقعیت دلخواه خود تبدیل کند.

مایکل لوسیر متخصص برنامه نویسی عصبی-کلامی است و در شغلش رفتار افراد را در برابر کلام بررسی می‌کند. لوسیر عنوان فرعی کتاب قانون جذب را «جذب دلخواه‌ها و دفع ناخواسته‌ها» گذاشته است، تا در همان اولین برخورد با کتاب بدانید که این قانون واقعی است و می‌تواند شما را برای رسیدن به اهداف خواسته و دفع موضوعات ناخواسته‌تان کمک کند.

قانون جذب: چگونه به بیشتر خواسته هایم دست بیابم و چیزهایی را که نمی خواهم، از خود دور کنم؟

اگر می‎خواهی دلیل واقعی سبک زندگی فعلی خود را بدانی و دریابی که چگونه می‌توانی زندگی‌ات را به شیوه‎ای مثبت تغییر دهی، این کتاب به زبانی ساده دستورالعمل‎هایی را در اختیار تو قرار می‌دهد.

در میان تمام کتاب‌ها و منابعی که با موضوع خلق زندگی ایده‌ال خوانده‌ام، این کتاب بهترین و مناسب‌ترین آچار فرانسه به‌شمار می‌رود. مایکل لوسیر در این کتاب نه‌تنها چگونگی بهبود وضعیت زندگی را به شما می‌آموزد، بلکه می‌توانید این تغییر را احساس کنید. او به خواننده می‌آموزد که چطور آگاهانه اتفاقات خوب را جذب و اتفاقات ناخوشایند را دفع کند. اگر بخواهم هدیه‌ای ارزشمند به کسی بدهم، آن هدیه همین کتاب است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی شوهر آهو خانم

آنچه کتاب قانون جذب را از دیگر آثار منتشر شده متمایز می‌کند این است که در این کتاب، خواننده حس می‎کند مطالب با سبک یادگیری او هماهنگ هستند. این کتاب به شیوه‌ای نوشته شده است که هر بخش، بر بخش قبلی استوار است و مانند هر دستورالعمل آموزشی دیگری، می‎توانید از ابزار، تمرین‎ها و نسخه‎های این کتاب بهره بگیرید تا با قانون جذب مرتبط شوید.

خواندن و تمرین دستورالعمل‎های این کتاب بسیار ساده است. گروه‎های مذهبی و روحانی مختلفی این کتاب را تحسین کرده‎اند. علاوه‌بر این، بسیاری از گروه‎های بازرگانی و فروش، شرکت‎های بازاریابی شبکه‎ای، مشاوران اقتصادی و دیگر سازمان‌های تجاری نیز این کتاب را برای مطالعه انتخاب کرده‌اند. خلاصه این‌که کتاب حاضر با اقبال عمومی روبه‌رو شده است.

مایکل لوسیر کتاب قانون جذب را با اثبات علمی قانون جذب شروع می‌کند. او ابتدا قانون پایستگی انرژی را توضیح می‌دهد و در ادامه با استناد بر آن، قانون جذب را مطرح می‌کند.  لوسیر با شرح ساختار اتم و قرارگیری ذراتش شما را قانع می‌کند که انرژی درونتان را به سمت افکار مثبت هدایت کنید.

نویسنده‌ی کتاب قانون جذب، جذب ناآگاهانه را ارسال ناخودآگاه امواج درونی به سوی پدیده‌های مختلف تعریف می‌کند. او می‌گوید  هنگامی که چیزی برای شما لذت و خوشی دارد، ارتعاشات شما را بالا می‌برد و در نتیجه شما لذت را به کائنات مرتعش می‌کنید. و برعکس هرگاه چیزی شما را ناخوش کند، امواج منفی ساطع می‌کنید. او چرخه‌ی واقعیت «جذب ناآگاهانه» را در چهار مرحله رسم می‌کند.

مرحله‌ی اول: تو آنچه را در زندگی‌ات داری یا دریافت می‌کنی، می‌بینی.

مرحله دوم: در خلال مشاهده، بی توجه و ناخودآگاه ارتعاشاتی داری، خواه مثبت یا منفی.

مرحله سوم: قانون جذب در برابر آن ارتعاس واکنش نشان می‌دهد.

مرحله چهارم: در نتیجه، قانون جذب آنچه را به ارتعاش درآورده و چرخه را تغذیه کرده‌ای، بیشترش را به تو می‌دهد.

مایکل لوسیر بعد از اینکه این چرخه را آموزش می‌دهد، فرمول سه مرحله‌ای جذب آگاهانه را بیان می‌کند و در فصل‌های دیگر این سه مرحله را کامل توضیح می‌دهد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.