فیلم آموزش ورزش اسکی روی برف

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
600 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان فیلم آموزش ورزش اسکی و تکنیک های اسکی روی برف را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به ورزش اسکی قرار دهیم.

فیلم آموزش ورزش اسکی و تکنیک های اسکی روی برف

در فیلم آموزش ورزش اسکی و تکنیک های اسکی روی برف شما علاقه مندان به اسکی و اسکی سواری به صورت حرفه ای از پایه تا سطح حرفه ای با این ورزش آشنا خواهید شد.

معرفی ورزش اسکی

اسکی به عنوان یک ورزش، برای نخستین بار در نروژ شروع شد. در حقیقت، شهر «مورگدال» در این کشوربه عنوان «مهد ورزش اسکی» شهرت دارد، زیرا این منطقه برای زمان های درازی منطقه بسیار برف گیری بوده است. در زمستان موقعی که اهالی بومی، برای شکار یا مسافرت به کوه ها می روند یا برای خرید یا دید و بازدید به دهکده یا بازار می روند، مجبورند که برای راه رفتن از چوپ اسکی استفاده کنند. بالاخره اگر فکر می کنید که مسابقات اسکی یک پدیده جدید است، باید بدانید که در نروژ حدود سال ۱۷۶۷ مسابقاتی بین حریفان زبردست، ترتیب داده می شده است.

مردم ناحیه تله مارک نروژ دراوایل سالهای ۱۷۰۰ به گسترش اسکی بعنوان ورزش معتقد بودند ، آنها روشهای تله مارک و کریستیانا (کریستی حالا) و همچنین روش نمایشی هنری راخلق کردند .آنها غالباً شیفته پرش بودند .بدین گونه که هردو اسکی آلپاین ونوردیک این حالت را دارا بودند.

انواع مختلف ورزش اسکی

اگرچه پرطرفدارترین نوع اسکی، نوع سرازیری و آلپاین است ، اما انواع مختلف دیگری وجود دارد که دست شما را برای انتخاب باز می کند. در این قسمت انواع مختلفی از اسکی چه از نوع صحرایی و چه فری استایل آورده شده است.


پیشنهاد ویژه : فیلم آموزش کامل فنون دفاع شخصی


اسکی آلپاین یا سرازیری

از انواع مختلف اسکی، این نوع از پرطرفدارترین ها است که در آن می توانید با در اختیار داشتن یک صندلی اسکی یا دیگر وسایل مکانیکی به قله کوه بروید و اسکی کنید. بسته لوازم و پوتین شما نیز باید مخصوص اسکی سرازیری باشد.

اسکی در فضای باز یا صحرایی

به جای استفاده از لیفت، با اسکی صحرایی کوه پیمایی کنید. تندی سرازیری این نوع اسکی به اندازه اسکی آلپاین نیست. اسکی صحرایی هوازی تر و ارزان تر است، به دلیل اینکه مجبور به پرداخت هزینه لیفت نیستید. اسکی ها سبک هستند و خودشان به سمت جلو حرکت می کنند و از زمین های صاف نیز علاوه بر سرازیری ها عبور می کنند.

اسکی فری استایل

این نوع از اسکی عموما دارای حرکات چرخشی و هوازی است. این نوع اسکی یک ورزش رقابتی بوده که ورزشکاران از جنبه های مختلف این ورزش با یکدیگر رقابت می کنند، که شامل پرش ها، حرکات اکروباتی، حرکت مغولی ( فرو کردن عصا در زمین و پرش از آن) هوای بزرگ (حرکات چرخش به دور خود و پیچشی در هوا)، و مغولی دوتایی (دو رقیب روبروی هم و انجام حرکت مغولی) است.

اسنوبرد

در واقع یک نوع اسکی مشخص نداریم، اما به هرحال بعضی از آنها را برای شما شرح می دهیم ، چنانچه در ابن قسمت از ورزش و تناسب اندام نمناک اشاره کرده ایم اسنوبردینگ حالتی است که شخص روی یک تخته تکی بجای تخته دوتایی می ایستد. تجربه آن مهیج است. خیلی از مردم اسنوبرد را راحت تر از اسکی می دانند.

اسکی بدون پیست

این نوع اسکی کردن، اسکی روی پیست برفی دست نخورده نیست.این اسکی نیاز به مهارت های پیشرفته دارد، اما تقریبا خطرناک است.به طوری که بهتر است دوره های آن را بگذرانید تا به مهارت حداقل متوسط برسید.

اسکی رو به جلو یا تله مارک

این اسکی به آلپاین شبیه است و در طی آن باید از کوه به سمت پایین بیایید. قهرمانان این ورزش معمولا روی پاشنه پا نمی ایستند. این ورزش انعطاف بدن را افزایش می دهد.

اسکی انطباقی

این نوع ورزش به افرادی که ناتوانی فیزیکی دارند، نیز اجازه انجام آن را می دهد، مثل مسابقات پارالمپیک که از تجهیزات انطباقی متفاوت استفاده می کند.

با این روش هرکسی می تواند با چوب اسکی به سمت پایین سرازیر شود. بیشتر افراد برای این نوع اسکی تجهیزات کامل دارند ، اما در مورد انتخاب این اسکی برای تعطیلات شک نکنید.

تجهیزات ورزش اسکی

اوایل، اسکی به نوعی ورزش و وسیله تفریح کردن با یک تکه چوب محسوب می شد، که معمولا چوب آن از درخت گردو بود .اما ساختار آن در 1930 پیشرفته تر شد. در سال 1950، سطوح لغزنده ای برای اسکی کردن وجود داشت، که سرعت و مقاومت فرد را افزایش می داد.

در سال 1990، اسکی معمولا با چوبی انجام می شد که پوشش فوم داشت و هر دو لایه آن از فایبرگلاس پوشیده شده بود که با کولار، آلومینیوم، تیتانیوم، یا کربن برای قدرت ترکیب شده بود و یک لایه پلاستیکی نیز در آخر به آن اضافه می شد.

پیست، شیب و دنباله ورزش اسکی

پیست اسکی توسط ماشین های مخصوص، برف ها را فشرده و صاف می کنند تا فرد هنگام اسکی داخل برف فرو نرود و غرق نشود. همچنین برای قسمت های سخت و سرازیری های تند به افراد آموزش می دهند.

انواع پیست ها شامل موارد زیر هستند:

  • شیب کم- مبتدیان
  • سبز- شیب ملایم و راحت.
  • آبی- شیب راحت اما بدون عمق
  • قرمز- سطح متوسط
  • سیاه- شیب پیشرفته
راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.