کارگاه آموزش جذب همسر با اصول روانشناسی

کارگاه آموزش جذب همسر با اصول روانشناسی
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان کارگاه آموزش جذب همسر با روش ها و اصول روانشناسی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه های روانشناسی و روش های جذب همسر قرار دهیم.

کارگاه آموزش جذب همسر با روش ها و اصول روانشناسی

در کارگاه آموزش جذب همسر با روش ها و اصول روانشناسی شما علاقه مندان به روانشناسی زن و مرد به صورت تخصصی با روش های انتخاب همسر آشنا خواهید شد.

انتخاب همسر بسیار پر اهمیت است و گرچه در گذشته انتخاب همسر جزو انتخاب های جوانان نبود و بیشتر والدین بودند که برای آن ها همسر انتخاب می کردند اما با گذشت زمان و زندگی امروزی بسیاری از جوانان حق انتخاب دارند و خودشان همسرشان را انتخاب می کنند.

دختران و پسران با انتخاب درست همسر می توانند تاثیر فوق العاده ای در زندگی مشترک خود بگذارند زیرا هنگامی که دست به انتخاب همسر می زنیم تمام تبعات و مسئولیت تمام پیشامدهای آن بر عهده خودمان است اما معنای حقیقی انتخاب این است که ، هیچ کسی واقعاً خودش همسر خودش را انتخاب نمی کند بلکه زندگی و موقعیت های افراد این امر را ممکن می سازند.


پیشنهاد ویژه : کارگاه آموزش روش های جذاب بودن


آموزش راه های جذب زنان

راه های جذب زنان موضوع این مقاله می باشد. در هر شرایطی که با دیگران تعامل دارید، رفتار غیرکلامی شما هم ایفای نقش می‌کند؛چه درحال تلاش برای جلب‌توجه صندوق دار یک رستوران باشید و چه در حال بحث یا جلوی یک گردن‌کلفت ایستاده باشید، سرعت حرکات‌، وضعیت بدن‌تان، ژست‌هایی که به‌کار می‌برید و صدای‌تان روی نحوه دریافت حرف‌های شما ازسوی شخص مقابل تأثیر می‌گذارد.

در محل کار، زبان بدن‌ تان را در حالت خنثی حفظ کنید تا کسی درباره انگیزه‌تان چیزی نپرسد؛
مثلاً زیادی نزدیک شدن به دیگران را در محل کار به شما توصیه نمی‌کنم؛
چون این کار می‌تواند معنای تشویق داشته و می‌تواند نشانه علاقه جنسی هم باشد.
برای جلوگیری از قضاوت‌هایی از این دست، در طول ساعات کاری مراقب دست‌های‌تان باشید.
نحوه حرکات و ژست‌ها در زمان‌های فراغت به خودتان مربوط است.

چون می‌دانم شما یک زندگی خارج از محدوده کاری هم دارید
و چون دوستان، ارباب‌رجوع‌ها و همکاران اغلب از من می‌پرسند که چگونه می‌توانند از راه رفتارهای غیرکلامی، دیگران را جذب کنند،
تصمیم گرفتم در این مقاله، در این باره حرف بزنیم؛
چون مردان و زنان علائم متفاوتی را ارسال و دریافت می‌کنند،

ابتدا به برخی علائم مثبت می‌پردازیم

 • صورت به طرف شخص مقابل و کمی به طرفش لم‌دادن
 • ایجاد تماس چشمی و تمرکز روی آن
 • لبخند
 • تکان‌دادن سر برای نشان‌دادن علاقه
 • استفاده از ژست‌های باز
 • حفظ خونسردی

رهبری را می توان به عنوان توانایی ارائه راهنمایی و جهت به صورت شفاهی و یا با مدل سازی تعریف کرد. این به مفهوم کنترل نیست. زنان می خواهند احساس کنند که آنها با یک رهبر هستند، اما نه یک دیکتاتور. در یک رابطه، زنان می توانند به ما سطح اعتمادی فراتر از معشیت زندگی بدهند. مهم است که آنها از شما در مواردی از قبیل جایی که می خواهید ارتباط برقرار کنید و اهدافی که برای آن زندگی دارید، بشنوند. روش هایی که نشان دهد می توانید یک رهبر باشید به صورت زیر است:

همیشه در هنگام تصمیم گیری، تأثیر روی رابطه را به جای تأثیر فردی در نظر بگیرید؛ احساسات فردی شما به اندازه چیزی که برای هر دو شما بهتر است، حائز اهمیت نیست.

نیازهای او را در رأس رابطه قرار دهید؛ از خود گذشتگی لازم است، زیرا نشان دهنده جانب داری از آنها است.

شروع و مشارکت در فعالیت هایی که به رشد روابط کمک می کنند، نشان دادن تعهد نسبت به سلامت ذهنی، احساسی و فیزیکی این رابطه به تقویت پیوند و جذابیت بین شما و او کمک می کند.

پایان دادن به آنچه شروع می کنید؛ این برای چیزهای کوچک است و همچنین آنها می توانند سابقه ای برای قابل اطمینان بودن شما ایجاد کنند.
انجام این کارهای ساده می تواند نشان دهد که در مورد رابطه هیجان زده شده اید. یک تلاش هماهنگ انجام می دهید که نشان می دهد که می خواهید آنجا باشید.

مردی با سبک خود باشید

مردان دارای سبک، اعتماد به نفسی از خود نشان می دهند که معمولا شما آن را در بیرون مشاهده نمی کنید. نیازی نیست تا خوشتیپ ترین انسان حاضر در اتاق باشید. اما مهم است که به ظاهر خود توجه داشته باشید و با نشان دادن آن به همسر یا دوست دختر خود، حتی زمانی که او در اطراف شما نیست، احساس افتخار کنید. سبک شما فراتر از لباس است و می تواند هر کدام از موارد زیر باشد:

 • تمیزی
 • عطر خوب
 • مراقبت از مو
 • ارتباطات

داشتن این خصوصیات، شما را جذاب تر می کند. باید آگاه باشید که زنان همانند مردان نیستند که که ظاهر را مهم ترین مسأله بدانند. زنان می خواهند می خواهند احساس امنیت، توجه و عشق کنند. به کار گیری موارد ارائه شده در متن بالا به شما کمک می کند تا او عاشق شما شود.

زنان، مردانی که از چیزهای جدید نمی ترسند را دوست دارند. مردان به عنوان موجوداتی که برده عادت شده و یک چیز تکراری را دوست دارند، شناخته می شوند. اگر بتوانید این تصور را کنار بگذارید، جذابیت شما فوق العاده افزایش خواهد یافت.

این حس ماجراجویی را می توان به صورت زیر مشاهده کرد:

 • امتحان کردن غذای جدید
 • رفتن به مکان های جدید
 • انتخاب سرگرمی های جدید

هیچ کس نمی خواهد خود را متعهد به فرو افتادن در یک چاه یا پذیرفتن یک دیدگاه کند. اما گاهی سعی کنید تا از امتحان کردن چیزهای جدید لذت ببرد تا جلب توجه زن مورد نظر را به دست آورید.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.