کتاب صوتی عشق ویرانگر نوشته براد جانسون

کتاب صوتی عشق ویرانگر نوشته براد جانسون
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی و پر طرفدار با عنوان دانلود کتاب صوتی عشق ویرانگر نوشته براد جانسون را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی عشق ویرانگر نوشته براد جانسون

اغلب اینطور اتفاق می افتد که دختری پسری را ملاقات می کند (یا برعکس) و در همان برخورد اول شیفته زیبایی، فریبندگی و رفتار خوشایند او می گردد.

اما به تدریج که رابطه آنها نزدیک و نزدیک تر می گردد، مشکلات شخصیتی پسر خودش را به نمایش می گذارد و دختر تازه متوجه عادات و تمایلات ناخوشایندی در پسر می گردد که در برخورد اول متوجه نشده بود.

درباره کتاب صوتی عشق ویرانگر

کتاب عشق ویرانگر نسخه شفابخش زندگی آشفته ی نه تنها دختران و پسران جوان که زنان و مردان میانسال می باشد.

این کتاب شخصیت های آدمی را به ۱۲ دسته تقسیم بندی کرده و هریک از آنها را به بیانی ساده و همه پذیر می شکافد و دردسرهای ناگوار و فرجام های ناخوشایند عشق ورزی و زناشویی با افراد دچار ویژگی های پررنگ و اختلال شخصیت را به صورت جدا جدا به فراخور هریک از ۱۲ دسته بر می شمرد.


پیشنهاد ویژه : کتاب صوتی رمز احساسات


کتاب عشق ویرانگر – غالبا داستان این گونه آغاز می شود که : شما با فردی جذاب و فریبنده و دوست داشتنی ملاقات می کنید و در همان برخورد اول سخت شیفته و عاشق او می شوید. آن گاه پس از مدتی متوجه عادات و رفتار غیر معمول او می گردید و در نهایت مشکلات شدید شخصیتی او خود را به نمایش می گذارد.

کتاب «عشق ویرانگر» به شما کمک خواهد کرد که از وقوع چنین مصیبتی در زندگی جلوگیری کنید و یا اگر اکنون درگیر چنین رابطه ای هستید برخورد مؤثری با آن داشته باشید.

شما از این کتاب به راهبردهایی برای تشخیص فرد دارای اختلال شخصیت و اجتناب از رابطه با او دست خواهید یافت.تصمیمات کارآمدی خواهید گرفت و رابطه ی عشقی سالمی را تجربه خواهید کرد.برای تجربه ی یک رابطه ی عاشقانه و سالم از همین کتاب شروع کنید.

فصل های کتاب عشق ویرانگر

کتاب عشق ویرانگر شامل 4 بخش و 16 فصل می باشد بخش های این کتاب با عناوین زیر تدوین شده:

  • بخش اول – عشاق عجیب و غریب و غیر عادی
  • بخش دوم – عشاق نمایشی، نابهنجار و خطرناک
  • بخش سوم – محبوبهای مضطرب کناره گیر و نیازمند
  • بخش جهارم – توصیه های نهایی
راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.