کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان

کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان

کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان اثر ویلیام مسترز،ویرجینیا جانسون تعریف هورمون جنسی، نحوه اندازه‌گیری هورمون‌های جنسی زنانه و مردانه، طرز ساخت هورمون‌های جنسی و… را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار داده است.

کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان جلد هشتم از مجموعه «مطالعات زنان»؛ مشتمل بر بخشی از تاریخ علوم زیستی است که مطالعه آن درک فعلی مخاطبان را از جنس و بدن و روابط میان جنسیت و علم بهبود و یا تقویت می‌کند. نویسنده در این کتاب سیر مطالعه هورمون‌های جنسی از منشأ تا تولید انبوه به مثابه دارو و تا تحول نهایی به قرص‌های پیشگیری از بارداری را دنبال می‌کند.

استدلال وی آن است که قدرت کنترل جنس و بدن به حوزه متون ایدئولوژی مرتبط با موضوع محدود نمی‌شود. علاوه بر این او با اشاره بر شکاف و تفاوت میان فرهنگی در بین زنان متفاوت، بر این نظر است که مسائل این حوزه برای کاربران خاصِ علم و فناوری باید بومی‌سازی شود. دراین رهگذر مباحثی چون: تعریف هورمون جنسی، نحوه اندازه‌گیری هورمون‌های جنسی زنانه و مردانه، طرز ساخت هورمون‌های جنسی و… در کتاب مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی

تمایلات جنسی یکی از مهمترین مسائل فردی و اجتماعی در جامعه به شمار می آید که نه تنها در سطح بیولوژیک باعث شده است که نسل انسان ادامه پیدا کند بلکه باعث ایجاد ارتباط صمیمانه بین همسران نیز میشود و همچنین رابطه مستقیمی با اعتماد به نفس داشته که تاثیرات آن را میتوان در مسائل زناشویی و اجتماعی مشاهده کرد.

آشنا نبودن با مسائل طبیعی جنسی و نیز مشکلات جنسی میتواند پیامدهای جبران ناپذیری را به بار آورد که از جمله آنها میتوان به سو استفاده جنسی در کودکان ،یا بیماری بیماری ایدز و اختلافات زناشویی بین زوجین اشاره کرد.همچنین با نگرش اشتباهی که جامعه نسبت به مسائل طبیعی جنسی و نسبت به بیماری های جنسی دارد باعث منزوی شدن این بیماران و مورد سو استفاده قرار گرفتن این افراد توسط افراد فرصت طلب خواهد شد. و از آنجایی که برای هر مشکلی یک راه حل وجود دارد با آموزش های درست و اصولی در این زمینه میتوان تا حد قابل ملاحظه ای از بروز این گونه ناهنجاری ها پیشگیری کرد و این کتاب صوتی در همین راستا اقدام به شرح مسائل و مواردی می کند که یادگرفتن آن برای هر فردی در جامعه لازم است از نوجوانی که تازه به سن بلوغ رسیده تا یک فرد بالغ که باورهای غلط در مورد مسائل جسی دارد.

جایگاه نیاز جنسی برای انسان همانند نیاز او به آب در هنگام تشنگی ،نیاز به غذا در هنگام گرسنگی و یا مانند نیاز به هوا و خواب ، لازم و ضروری است و اگر این نیاز رفع نشود باعث بروز اختلالاتی در فرد میشود.سکس یا تمایلات جنسی معضل نیست،بلکه سرکوب کردن یا سکوت نمودن در برابر آن و ایجاد ابهام و اغفال پیرامون آن به مشکل می انجامد. جهالت و ناآگاهی و افراط و تفریط ،دو خطر اصلی در تعامل انسان و جنسیت و تمایلات جنسی (sex&sexuality) است که چنانچه با چشم فروبستن به حقایق و واقعیات و سرکوب ورهبانیت های غیر علمی و غیر منطقی توام گردد و میتواند ویرانگر و فاجعه آمیز باشد.

در اعصار گذشته ،بشر به جای آن که اطلاعات دقیق،مستند و موثقی درباره تمایلات ،رفتارها،احساسات و پاسخ های جنسی خود،برپایه دانش و اندیشه به دست آورد تنها از گذر تخیل،جهل،خرافه،و ادبیات و نصایح تحریف شده مذهبی ،جسته و گریخته باورهایی ناقص و گاه کاملا غلط و سراسر اشتباه در کنج ذهن خودگاه و ضمیر ناخودآگاه خویش قرار داده است.بدین سان ،جنسیت و تمایلات جنسی از معمول ترین مجهولات عام وخاص و بزرگترین گره (عقده) و تعارض بشر بوده است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.