دانلود کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان

دانلود کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
74 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
24 مرداد 1398
دسته بندی
21,000 تومان
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 2 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان

کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان اثر ویلیام مسترز،ویرجینیا جانسون تعریف هورمون جنسی، نحوه اندازه‌گیری هورمون‌های جنسی زنانه و مردانه، طرز ساخت هورمون‌های جنسی و… را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار داده است.

کتاب صوتی احساسات و پاسخ های جنسی انسان جلد هشتم از مجموعه «مطالعات زنان»؛ مشتمل بر بخشی از تاریخ علوم زیستی است که مطالعه آن درک فعلی مخاطبان را از جنس و بدن و روابط میان جنسیت و علم بهبود و یا تقویت می‌کند. نویسنده در این کتاب سیر مطالعه هورمون‌های جنسی از منشأ تا تولید انبوه به مثابه دارو و تا تحول نهایی به قرص‌های پیشگیری از بارداری را دنبال می‌کند. استدلال وی آن است که قدرت کنترل جنس و بدن به حوزه متون ایدئولوژی مرتبط با موضوع محدود نمی‌شود. علاوه بر این او با اشاره بر شکاف و تفاوت میان فرهنگی در بین زنان متفاوت، بر این نظر است که مسائل این حوزه برای کاربران خاصِ علم و فناوری باید بومی‌سازی شود. دراین رهگذر مباحثی چون: تعریف هورمون جنسی، نحوه اندازه‌گیری هورمون‌های جنسی زنانه و مردانه، طرز ساخت هورمون‌های جنسی و… در کتاب مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی درمان ناهنجاری های روانی

تمایلات جنسی یکی از مهمترین مسائل فردی و اجتماعی در جامعه به شمار می آید که نه تنها در سطح بیولوژیک باعث شده است که نسل انسان ادامه پیدا کند بلکه باعث ایجاد ارتباط صمیمانه بین همسران نیز میشود و همچنین رابطه مستقیمی با اعتماد به نفس داشته که تاثیرات آن را میتوان در مسائل زناشویی و اجتماعی مشاهده کرد. آشنا نبودن با مسائل طبیعی جنسی و نیز مشکلات جنسی میتواند پیامدهای جبران ناپذیری را به بار آورد که از جمله آنها میتوان به سو استفاده جنسی در کودکان ،یا بیماری بیماری ایدز و اختلافات زناشویی بین زوجین اشاره کرد.همچنین با نگرش اشتباهی که جامعه نسبت به مسائل طبیعی جنسی و نسبت به بیماری های جنسی دارد باعث منزوی شدن این بیماران و مورد سو استفاده قرار گرفتن این افراد توسط افراد فرصت طلب خواهد شد. و از آنجایی که برای هر مشکلی یک راه حل وجود دارد با آموزش های درست و اصولی در این زمینه میتوان تا حد قابل ملاحظه ای از بروز این گونه ناهنجاری ها پیشگیری کرد و این کتاب صوتی در همین راستا اقدام به شرح مسائل و مواردی می کند که یادگرفتن آن برای هر فردی در جامعه لازم است از نوجوانی که تازه به سن بلوغ رسیده تا یک فرد بالغ که باورهای غلط در مورد مسائل جسی دارد.

جایگاه نیاز جنسی برای انسان همانند نیاز او به آب در هنگام تشنگی ،نیاز به غذا در هنگام گرسنگی و یا مانند نیاز به هوا و خواب ، لازم و ضروری است و اگر این نیاز رفع نشود باعث بروز اختلالاتی در فرد میشود.سکس یا تمایلات جنسی معضل نیست،بلکه سرکوب کردن یا سکوت نمودن در برابر آن و ایجاد ابهام و اغفال پیرامون آن به مشکل می انجامد. جهالت و ناآگاهی و افراط و تفریط ،دو خطر اصلی در تعامل انسان و جنسیت و تمایلات جنسی (sex&sexuality) است که چنانچه با چشم فروبستن به حقایق و واقعیات و سرکوب ورهبانیت های غیر علمی و غیر منطقی توام گردد و میتواند ویرانگر و فاجعه آمیز باشد. در اعصار گذشته ،بشر به جای آن که اطلاعات دقیق،مستند و موثقی درباره تمایلات ،رفتارها،احساسات و پاسخ های جنسی خود،برپایه دانش و اندیشه به دست آورد تنها از گذر تخیل،جهل،خرافه،و ادبیات و نصایح تحریف شده مذهبی ،جسته و گریخته باورهایی ناقص و گاه کاملا غلط و سراسر اشتباه در کنج ذهن خودگاه و ضمیر ناخودآگاه خویش قرار داده است.بدین سان ،جنسیت و تمایلات جنسی از معمول ترین مجهولات عام وخاص و بزرگترین گره (عقده) و تعارض بشر بوده است.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.