دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز

دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
40 مگابایت
نویسنده
تاریخ انتشار
10 شهریور 1398
دسته بندی
22,000 تومان
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول
هم اکنون این محصول را خرید کنید و 2 امتیاز هدیه بگیرید. هر امتیاز = هزار تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز

کتاب صوتی راز ثروت نوشته ی والاس وتلز یکی از بهترین و تاثیرگذارترین کتابهایی است که تاکنون در زمینه موفقیت و روانشناسی ثروت به رشته ی تحریر در آمده است. این کتاب بسیار معروف و پر محتوا به شیوه ای کاملا متفاوت به بررسی قانون جذب و دستیابی به ثروت در همه ی جوانب زندگی می پردازد.

اغلب مواقع فکر می‌کنیم که چیزی نداریم که بدهیم. ولی اگر به دقت نگاه کنیم می‌بینیم که چیزهای کوچکی داریم که می‌تونیم آنها را به دیگران بدهیم. بیایید برای یک بار هم که شده فکر نکنیم که اول باید خیلی داشته باشیم تا بعد بتونیم بدهیم. بابخشیدن از همان مقدار کمی هم که داریم ما در واقع انبار دنیا رو روی خودمان باز می‌کنیم و اجازه می‌دهیم که خیلی چیزها به طرفمان سرازیر بشوند.

جوهره ی اندیشمندی وجود دارد که منشاء خلق همه ی اشیاء می باشد که در حالت اصیل خود در سرتاسر کائنات پراکنده شده و نفوذ کرده است و فضاهای میان اشیاء مختلف را پر کرده است. القاء تصویر هر اندیشه ای بر این جوهره می تواند آن اندیشه را در واقعیت خلق کند. انسان می تواند اشیاء را در اندیشه ی خود تصور کند و با القاء این اندیشه ها بر جوهره ی بی شکل، آن اندیشه ها را بیافریند.

انسان برای انجام این کار باید از ذهن رقابتی به ذهن خلاق روی بیاورد در غیر اینصورت نخواهد توانست درهماهنگی با هوش کیهانی قرار گیرد زیرا ماهیت هوش کیهانی همواره خلاق است و هرگز رقابت نمی کند.

انسان می تواند با سپاسگزاری خالصانه و عمیق از تمامی نعمت هایی که به او داده شده است، در هماهنگی کامل با جوهره ی بی شکل قرار بگیرد. سپاسگزاری ذهن انسان را در وحدت کامل با جوهره ی هوشمند قرار می دهد و در نتیجه یِ آن است که جوهره ی هوشمند، آن اندیشه های انسان را دریافت خواهد کرد.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی آزاده خانم و نویسنده اش

انسان صرفا در وحدت کامل با هوش کیهانیِ بی شکل و از طریق احساس عمیق و مداوم سپاسگزاری است که می تواند در چهارچوب خلاق باشد. انسان باید تصویر روشن و پر جزئیاتی از آرزوها و خواسته های خود و کارهایی که می خواهد انجام دهد یا آن چیزی که می خواهد بشود را در ذهن خود ترسیم کند و با احساس سپاسگزاری عمیق از خداوند متعال بخاطر اینکه تمامی تمایلاتش را برآورده ساخته، این تصویر را همواره در ذهن خود حفظ کند.

انسانِ آرزومندِ ثروت اندوزی، باید اوقات فراغت خود را صرف تعمق و تفکر بر هدف خود کرده و در این مدت خالصانه به دلیل دریافت خواسته ی خود سپاسگزار باشد. تفکر و تعمق مداوم بر تصویر ذهنی باید با ایمانی راسخ و سپاسگزاری همراه باشد.

تعمق و تفکر مداوم بر تصویر ذهنی بهمراهیِ ایمان راسخ و سپاسگزاری خاضعانه و خالصانه اهمیت فراوانی دارد. با طی این فرآیند درخواست های شما به جوهره ی بی شکل القاء می شوند و نیروهای خلاق به حرکت در می آیند. انرژی های خلاق با استفاده از کانالهای از پیش تعیین شده ای در راستای رشد طبیعی عمل می کنند و این کانال ها در یک نظام صنعتی و اجتماعی قرار داده شده اند.

کسانی که با دقت و ایمان راسخ به آنچه گفته شد عمل کنند آن تصویر ذهنی از خواسته ی خود که به جوهره یِ بی شکل القاء نموده اند را دریافت خواهند کرد. انسان از طریق روشهای تجاری و معاملاتی موجود در جامعه ( راههای طبیعی و منطقی) به خواسته های خود می رسند.

فردی که می خواهد خواسته ی خود را به محض رسیدن آن دریافت کند باید فعال باشد و این فعالیت باید فراتر از نقش کنونی وی باشد. او باید این هدف ها را در ذهن خود حفظ کند که از طریق درک و شناخت تصویر ذهنی ثروتمند خواهد شد.

او باید در هر روز، تمامی کارهای مربوط به آن روز را با موفقیت انجام دهد. او باید به هر فرد بیش از ارزش مادی که از او دریافت می کند ارزش معنوی عطا کند، بطوریکه در هر معامله حیات رو به رشدی خلق شود. باید در ذهن خود به این اندیشه ی متعالی پایبند باشید که تفکر افزایشی و رو به رشد را به تمام کسانی که در تماس با آنها هستید منتقل سازید.

هر مرد و زنی که دستورالعمل های بالا را بکار بگیرند ثروتمند خواهند شد اما میزان آن ثروت ارتباط مستقیمی با دقت و وضوح آن تصویر ذهنی، ثبات هدف، پایداری و ایمان و عمق سپاسگزاری او دارد.

راهنمای دانلود
  • در صورت ثبت نام لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • در صورت مشاهده ارور در فایل های فشرده آخرین نسخه Winrar را نصب نمایید.
  • همچنین می توانید از فشرده ساز 7 zip نیز استفاده نمایید.
  • برای اجرای فایل های صوتی و تصویری می توانید از نرم افزار VLC استفاده کنید.
  • برای اجرای کتاب های الکترونیکی هم می توانید از نرم افزار Adobe Reader استفاده کنید.
  • در صورت وجود هر گونه سوال به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.