دانلود کتاب صوتی آزاده خانم و نویسنده اش

دانلود کتاب صوتی آزاده خانم و نویسنده اش
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی آزاده خانم و نویسنده اش را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی آزاده خانم و نویسنده اش

آزاده خانم و نویسنده‌اش با نام فرعی آشویتس خصوصی دکتر شریفی، رمانی از رضا براهنی است. سبک این رمان پست‌مدرن است.

داستان در حقیقت در مورد آقای شریفی هست که قراره رمانی بنویسه . این رمان در مورد آزاده خانمی هست که خودش تبلور و نمادی از چندین زن هست و حالا حین نوشتن این داستان ، می بینیم که شخصیت های داستان جون می گیرن و وارد زندگی خصوصی نویسنده می شن مثلا وقتی نویسنده پول کم داره ، آزاده خانم می یاد و بهش پول می ده ! این آزاده خانم دختر زیبایی بوده که بیب اوغلی عاشقش می شه ولی توی همین گیر و دار پسر دایی بیب اوغلی که قتل کرده بوده تو منزل بیب اوغلی قایم می شه و بعد مامورا دمار از روزگار بیب اوغلی در می یارن . پس از این ماجرا اون با آزاده خانم ازداج می کنه ولی همون آدم سابق نبوده و می خواسته انتقام ماورها را از آزاده بگیره .

دوستش نداشتم . کتاب سبک پست مدرن بود . سبک پست مدرن دوست داشتنی ولی خوب یک جورایی پیچیده است و ایین کتاب برای سبک پست مدرن برای من خیلی طولانی بود یک عالمه وقایع مختلف و داستان های مختلف به هم می پیچید و من اگه رئال بود باهاش پیش می یومدم ولی توی این سبک برای من زیاد بود و یک جایی قطع ارتبط پیش می یومد .


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی روانشناسی کمال نوشته شولتز

آقای براهنی رئیس سابق انجمن قلم آمریکا و عضو کانون نویسندگان ایران بوده ، در آمریکا جایزه بهترین روزنامه نگار حقوق انسانی را می گیره و زمانی هم که در ایران بوده به خاطر نقدهای ادبیش جایزه ادبی یلدا را می بره .

درباره کتاب آزاده خانم و نویسنده اش

آزاده خانم و نویسنده‌اش با عنوان فرعی آشویتس خصوصی دکتر شریفی روایت پست مدرن زندگی نویسنده‌ای به نام دکتر مجید شریفی و زنی به نام آزاده خانم است. آزاده خانم، در این داستان چهره‌های گوناگونی پیدا می‌کند و به صورت کهن الگویی از زن شرقی عرضه می‌شود. او گاهی به صورت زنی در یک صد سال قبل از هجرت، ظاهر می‌شود و گاه صورت زن اثیری بوف کور یا قهرمان داستان شب‌های روشن داستایفسکی را به خود می‌گیرد. او زنی است که راوی، هم به آن دلبسته است و هم از آن می‌گریزد. محور اصلی وقایع این کتاب اتفاقات اجتماعی دهه‌ی 20 تا دهه‌ی 70 و زندگی خصوصی و اجتماعی راوی و آدم‌های اطراف اوست. بسیاری از منتقدان، این کتاب را برخوردار از سبکی خاص و گامی‌نو در ادبیات داستانی می‌دانند. براهنی، در این اثر از انواع شگردها و زبان‌های رمان‌نویسی استفاده می‌کند.

از پشت جلد کتاب می خوانیم

غروب همان روز اولین بار نبود که آزاده خانم را می دید. آزاده خانم دختری از خویشان پدری او بود که از همان لحظه حضور جدی اش در خانواده تا سال ها بعد به همان نام آزاده خانم ماند. بنا به دلایلی که در آن زمانها روشن نبود، بعدها روشن شد ولی بعدترها از روشنی آن کاسته شد، آزاده خانم همیشه به همین صورت ماند و مانده است و خواهد ماند. دختری بسیار ظریف و ریزنقش، با پوستی سفید، چشم هایی خرمایی و ابروهای کشیده ی متناسب و موهای بلوطی بلند و پرپشت که تقی و پسر دایی از همان بچگی عادت کرده بودند با بهت و حیرت احترام انگیز او را تماشا کنند…

قسمت های زیبایی از کتاب

وجب به وجب خمپاره و انگشت به انگشت ترکش . اگر از ماه کسی آهن ربای بزرگی به دست می گرفت خوزستان می چسبید به ماه.

کمک کن پسرم را پیدا کنم . در وجودم گم شده ، نه در جنگ . قبرستانی را که منم بکن پسرم را پیدا کن . موهایت را به اندازه پسرم کوتاه کن . مرا پیدا کن .

نوشتن و ننوشتن در اصل قضیه فرق نمی کرد . همه راجع به هم رمان می ساختند .

و خدا جهان را به صورت رمان آفرید .

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.