پکیج مستند راز هستی به صورت کامل

پکیج مستند راز هستی به صورت کامل
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
15 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج مستند راز هستی به صورت کامل و تصویری – نسخه کامل قانون جذب را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مبحث راز و قانون جذب قرار دهیم.

پکیج مستند راز هستی به صورت کامل و تصویری – نسخه کامل قانون جذب

در پکیج مستند راز هستی به صورت کامل و تصویری یا همان قانون جذب به صورت کامل با مفوم راز و قوانین جذب و کاربرد آن در زندگی آشنا خواهید شد.

مستند راز از قانونی معنوی و غیر مادی اما جاری در عالم به نام قانون جذب سخن می گوید. براساس قانون جذب هر انسانی همان چیزی را به سمت خود جذب می کند که بیشتر به آن توجه می کند. هرکسی همان چیزی در اطرافش ظاهر می شود که خودش طلبیده و احضار کرده است. مستند راز پرده از یکی از بزرگترین اسرار موفقیت موفق های بزرگ عالم برداشت.

اگر می خواهی چیزهایی که آرزو داری در زندگی ات ظاهر شوند ، به گونه ای دنیایت را بساز که انگار آن چیزها همین الان در اختیار تو هستند. زندگی ات را با بودن در بین آنها مرتب کن. خواهی دید که به محض هم ارتعاش شدن با دنیایی که می خواهی همان دنیا زندگی تو خواهد شد!مردمانی از سراسر جهان به بیان موفقیت های خود بر اساس قانون جذب روی آوردند و شبکه های اجتماعی پر شد از شکل های متفاوت بیان قانون جذب از زبان افراد مختلف.

هر چیزی را چه ببینید چه به خاطر آورید و چه تصور کنید ، هر چیزی که روی آن متمرکز شوید را به سوی خود جذب میکنید. و هرگاه این تمرکز همراه با احساسات شدید باشد جذب آن سریعتر خواهد بود.

مراقبت از افکار کار سختی به نظر میرسد اما احساساتمان به ما کمک میکند کهت بفهمیم که به چه فکر میکنیم. هرچه موقع فکر کردن احساس بهتری داشته باشید این احساس خوب باعث میشود که جهت گیری شما در زندگی بهتر باشد و در زندگی روزمره افکاری را پدید می آورید که زندگی بهتری را در آینده برایتان رقم میزند.


پیشنهاد ویژه: مجموعه کامل سمینارهای بروس لیپتون


هر چه احساس بهتری داشته باشید چیزهای خوب را بیشتر جذب میکنید که باعث میشود بالاتر و بالاتر بروید.

به یک چیز زیبا فکر کنید. به یک موسیقی زیبا گوش کنید تا احساس خوبی پیدا کنید. وقتی نسبت به چیزی احساس عشق میکنید آن احساس اینقدر بزرگ است که میتواند برایتان خوشبختی را به ارمغان بیاورد.

بی شک یکی از اولین و بهترین منابع برای یادگیری اولیه قانون جذب فیلم راز ( The Secret ) می باشد . این فیلم در زمان انتشار سر و صدای زیادی را در جهان به پا کرد . فیلم راز به صورت خلاصه توضیحاتی را در مورد قانون جذب و کاربرد های آن به شما میدهد تا بتوانید سر نخ هایی از این قانون بزرگ را به دست بیارید و بعد خود به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد آن بروید .

هیچ شکی نیست که قانون جذب واقعی است و از ابتدای تاریخ وجود داشته و یکی از نعمت های خداوند به شمار می آیند . اگر کمی تفکر کنید گفته های قانون جذب و روش های استفاده از آن بسیار شبیه به مکاتب دینی یا اخلاقی می باشد .

درک قانون جذب باعث می شود شما شکل نگرش و تفکر خود را تغییر دهید و البته متوجه شوید که فقط تفکر مثبت شما نیست که تاثیر گذار است . بلکه در حقیقت این احساس شماست که ارتعاشات را ارسال میکند و شما چیزی را دریافت میکنید که دقیقا احساسی مشابه با حسی که ارسال کردید را دریافت کنید .

بنابراین اگر یک حس بد مثل ناامیدی را داشته باشید باز هم اتفاقات و شرایطی را جذب میکنید که حس ناامیدی را به شما بدهند و در نتیجه برای همیشه در حلقه ناامیدی باقی خواهید ماند . اگر بتوانید زمانی که احساس ناامیدی دارید ، نوع احساس خود را به یک حس بهتر تغییر دهید ، آنگاه کائنات اتفاقات و شرایط آینده را به شکلی ایجاد میکنند که به آن حس بهتر برسید . و هر چه در چرخه بهتر شدن قرار داشته باشید روز به روز پیشرفت میکنید . هم احساس خوبی خواهید داشت و هم کائنات تمام آن چیزی که میخواهید را از مسیر های متفاوت و غیر قابل پیشبینی در اختیار شما قرار خواهد داد .

در آن صورت است که زندگی شما به شکل معجزه آسایی متفاوت می شود و قطعا دیگران از شما خواهند پرسید که چطور همه چیز همیشه بر وفق مراد شماست و چطور شما همیشه خوش شانس هستید ؟

راز اصلی رسیدن به تمام خواسته ها

به زبان ساده قانون جذب می گوید” شما به هر چیزی فکر کنید همان چیز را جذب می کنید”. اما چطور می شود که با استفاده از قانون راز یا همان قانون جذب خواسته و ناخواسته ای را وارد زندگیمان می کنیم؟

همانطور که هم گفتم افکار شما دارای ارتعاش است. به زبان ساده به هر چیزی که فکر کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کار قانون جذب این است که با توجه به ارتعاش تان شما را به خواسته و و یا ناخواسته می رساند. یعنی اگر به بی پولی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش بی پولی به کائنات هستید و قانون جذب بی پولی را وارد زندگی تان می کند. اگر رابطه تان خراب است و به همین رابطه خراب فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش به کائنات هستید!

تنها راز اصلی رسیدن به خواسته ها کنترل افکار است. یعنی شما برای اینکه با استفاده از قانون راز به خواسته هایتان برسید باید افکارتان را کنترل کنید.

افکار هم به دو دسته افکار مثبت و افکار منفی دسته بندی می شود. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا می توانیم بفهمیم افکارمان مثبت است یا منفی؟

برای اینکه بفهمید در حال فکر کردن به چیزهای منفی هستید یا مثبت باید به احساسات تان توجه کنید! اگر احساسات تان خوب بود نشانه این است که در حال جذب چیزهای خوب هستید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن چیزی که می خواهید برسید. اما اگر احساس تان بد بود در حال جذب نا خواسته های تان و چیزهای بد هستید و قانون جذب یا قانون راز هم آن را وارد زندگی تان خواهد کرد.

تنها وظیفه شما در هنگام استفاده از قانون جذب برای رسیدن به خواسته های تان این است که احساسات تان را خوب نگه دارید! وقتی احساسات تان خوب باشد در حال فرستادن ارتعاش خواسته تان به سمت کائنات هستید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.