پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ترکیه

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
200,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان مشاوره مهاجرت به کشور ترکیه و آشنایی با مهاجرت قانونی به ترکیه را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره مهاجرت قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت به کشور ترکیه و آشنایی با مهاجرت قانونی به ترکیه

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور ترکیه شما با روش های قانونی مهاجرت به ترکیه آشنا شده و به طور کامل با کشور ترکیه آشنا خواهید شد.

آشنایی با کشور ترکیه

ترکیه کشوری است که موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد چرا که بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در قاره اروپا قرار دارد و در طول تاریخ همواره به عنوان یک پل ارتباطی بین دو قاره اروپا و آسیا عمل کرده است. ترکیه از نظر قلمرو و مساحت در بین کشورهای بزرگ منطقه قرار دارد. این کشور از شمال با دریای سیاه، در شمال شرقی با جورجیا و ارمنستان،‌ از شرق با جمهوری آذربایجان و ایران، از جنوب شرقی با عراق و سوریه،‌ در جنوب غربی و غرب با دریای مدیترانه و در شمال توسط یونان و بلغارستان محدود می شود. آنکارا پایتخت ترکیه است در حالی که بزرگترین شهر و بندر آن استانبول است.

ترکیه در حال حاضر میزبان بیشترین جمعیت مهاجر است. تعداد مهاجران و پناهندگان ساکن ترکیه اکنون ۳.۹ میلیون نفر است که بیش از ۹۰ درصد آن ها سوری هستند و به دنبال درگیری های مداوم در سوریه به ترکیه مهاجرت نموده اند. از طرف دیگر وجود دانشگاه های معتبر بسیاری در ترکیه باعث شده است متقاضیان مهاجرت به ترکیه برای تحصیل نیز نرخ بالایی را به خود اختصاص دهند.

ترکیه برای کار و تحصیل بسیار قوی است و با بهترین دانشگاه‌ها و کمپانی‌های معتبر دنیا ارتباط دارد. افرادی که قصد دارند این کشور را برای زندگی انتخاب نمایند، باید ابتدای امر شرایط دقیق روش‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهند و طبق هدفشان از این انتخاب، مدارک و هزینه‌های موردنیاز را تهیه نمایند. مهم‌ترین و وسوسه‌برانگیزترین نکته راجع به مهاجرت به ترکیه، هزینه کم نسبت‌به سایر کشورها و همچنین روابط خوبی است که دولت این کشور با ایران دارد. شما با اخذ پاسپورت ترکیه اجازه ورود به اکثر کشور‌های اروپایی، کانادا و … را خواهید داشت.

برای مهاجرت به ترکیه به شما توصیه می‌کنیم که ابتدا هدف از مهاجرت خود را مشخص کنید؛ مثلا این‌که قرار است کدام یک از روش‌های موجود را انتخاب کنید و یا این‌که آیا روش انتخاب شده با شرایط متقاضی سازگاری دارد یا خیر. اگر قصد دارید این کشور را برای زندگی انتخاب کنید، ابتدا باید شرایط دقیق روش‌های مختلف را موردبررسی قرار دهید. میزان سواد، سطح سرمایه، نوع مهاجرت، مدت زمان اقامت، نوع اقامت و همین طور تهیه مدارک لازم از دیگر موضوعات مهم است که باید مورد بررسی قرار دهید.

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به ترکیه دیده می‌شود و از این حیث نسبت به سایر کشورها دست شما برای انتخاب بازتر است؛ چرا که ترکیه در نزدیک ایران واقع شده و دولت‌های دو کشور روابط مناسبی با هم دارند و هیچکدام از راه‌ها برای ایرانیان مسدود نیست. این که کدام راه را انتخاب کنید بستگی به هدف شما از سفر و همچنین شرایط شما دارد.

یکی از روش‌های موجود، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است که همان طور که از اسم این بخش مشخص است نیاز به گردش مالی مشخصی دارد.

روش‌‌های دیگر مهاجرت به ترکیه می‌تواند از طریق ازدواج با فردی که تابعیت ترکیه را دارد باشد؛ در نظر داشته باشید که ازدواج باید به شکل رسمی و دور از فریب و یا ظاهرسازی باشد.

کسانی که قصد ادامه تحصیل در ترکیه را دارند می‌توانند از طریق ویزای دانشجویی مهاجرت به ترکیه را رقم بزنند. از طرفی مهاجرت به ترکیه از طریق کار از دیگر روش‌های موجود محسوب می‌شود. آمارها نشان می‌دهد خرید خانه در ترکیه می‌تواند از دیگر روش‌های مناسب برای زندگی و اقامت این کشور باشد. افراد می‌توانند از طریق تولد و یا روش همراه، این کشور را برای زندگی انتخاب نمایند.

روش های قانونی برای مهاجرت به کشور ترکیه

مهاجرت تحصیلی‌ ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل از دیگر روش‌های بسیار عالی محسوب می‌شود. یکی از امتیازهای خوبی که این روش دارد به این شکل است که فرد در طول تحصیل می‌تواند مشغول به کارهای پاره وقت شود.امکانی که حداقل در رشته‌های پزشکی در کشورهای دیگر غیر ممکن است.

شما با انتخاب تحصیل در ترکیه امکانات اموزشی درجه یک و سطح اول دنیا را با هزینه‌ای بسیار پایین و تقریبا معادل تحصیل در دانشگاه های ایران انتخاب کرده‌اید. تحصیل در دانشگاه ‌های ترکیه به زبان ترکی و همچنین با توجه به شرایط هر دانشگاه به زبان های انگلیسی و المانی قابل اانجام است.

موضوع دیگر هزینه زندگی در این کشور است، که با توجه به اختلاف قیمت لیر و ریال بسیار پایین است. هر فرد ایرانی با تحصیل در ترکیه به راحتی می‌تواند به ایران رفت و امد داشته باشد و دوری از اعضای خانواده از دغدغه‌های این افراد نیست.دانشگاه‌های تراز اولی مثل میدل ایست که نماینده دانشگاه MIT امریکا خوانده می‌شود و دانشگاه استانبول و … بهترین گزینه ها برای تحصیل هستند.

برای تحصیل در ترکیه بهتر است که مقاطع تحصیلی بالاتر را انتخاب نمایید. تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا در این کشور با پتانسیل بسیار بالایی همراه است. آنچه بسیار مهم است، پذیرش شما در دانشگاه های ترکیه است. در نظر داشته باشید برخی از دانشگاه های این کشور برای پذیرش، شرایط و آزمون‌های مشخصی را برگزار می‌کنند و برخی دیگر سعی می‌کنند که ورود بدون آزمون را مد‌‌نظر قرار دهند.

در صورت پذیرش از سوی دانشگاه، نامه‌ای به عنوان دعوت نامه برای شما ارسال می‌شود. داشتن این نامه یکی از مهم‌ترین ارکان صدور ویزای دانشجویی محسوب می‌شود.البته ه تحصیل در مقطع لیسانس هم با شرایط خوبی قابل دسترسی است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.