پکیج آموزش چگونه به خواسته ها و آرزوهایمان برسیم

نوع فایل
PDF
حجم فایل
10 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از بهترین و کاربردی ترین پکیج های روانشناسی با عنوان چگونه به خواسته ها و آرزوهایمان برسیم – روانشناسی آرزوها را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به روانشناسی و علوم رفتاری قرار دهیم.

چگونه به خواسته ها و آرزوهایمان برسیم – روانشناسی آرزوها

در پکیج چگونه به خواسته ها و آرزوهایمان برسیم – روانشناسی آرزوها شما علاقه مندان به روش های رسیدن به آرزوها به صورت کامل با مبحث مهندسی آرزوها آشنا خواهید شد.

هر فرد یک سریع آرزو و خواسته دارد که دوست دارد به آنها برسد و آنها را تجربه کند.

1.با شور و شوق زیاد به سمت آرزوهایتان حرکت کنید

آرزوهای بزرگ باعث ایجاد انگیزه درون افراد می‌شود. زمانی که به آرزو و خواسته هایتان فکر می کنید باعث ایجاد علاقه در شما می شود .

هرچه آرزوهایتان را درون ذهنتان بیشتر مرور کنید شور و شوق بیشتری ایجاد می‌شود .

بهترین راه در جهت رسیدن به آرزوها این است که خواسته هایتان را مرتبط درون ذهنتان بیاورید و به آنها فکر کنید .

با توجه به قانون جذب کائنات این کار باعث می شود ارتعاش به شدت قوی در جهت رسیدن به آرزوهایتان به کائنات ارسال کنید.

2.در جهت رسیدن به آرزوی خود برنامه ریزی کنید

برای آنکه به خواسته به هدفی که دارید برسید باید در جهت رسیدن به آن برنامه ریزی کنید . برای خودتان یک سری اهداف تعیین کنید و برای آنکه به آنها برسید باید برنامه ریزی کنید .

رمز موفقیت برای رسیدن به آرزویتان این است که هدف مشخصی داشته باشید .


پیشنهاد ویژه : کارگاه زندگی آرام و شاد


به عنوان مثال:

مثلاً می خواهید در یک سال آینده چه کاری انجام دهیم و به کجا بروید .

برنامه عملی بچینید که این برنامه عملی باعث می شود شما راه رسیدن به خواسته تان را پیدا کنید . روی هدف و خواسته ای که دارید تمرکز کنید.

3.وارد عمل شوید

در جهت رسیدن به خواسته به هدف که دارید باید وارد عمل شوید . دلیل اینکه خیلی از افراد به رویاهایشان می رسند این است که در جهت رسیدن به آنها هر کاری را انجام می دهند .

باید مشخص کنید برای آن که با خواسته به هدفی که دارید برسید باید چه کارهایی انجام دهید. در راه رسیدن به هدف هرگز اجازه ندهید حتی یک روز هم بدون این سعی و اقدامی بگذرد.

4.مسئولیت همه اتفاق های بد را بپذیرید

هرگز به دنبال عیب و بهانه نباشید و مسئولیت تمام اتفاق های بد را بر عهده بگیرید . در اصل خودتان تمام شرایط زندگی تان را می‌سازید . هر اتفاقی که در زندگیتان رخ می‌دهد را خودتان جذب کرده اید .

اگر نتیجه مطلوب و دلخواهتان را نمی گیرید به جای گله و شکایت به دنبال راه حل باشید . و سعی کنید که به آن آرزو و خواسته هایتان برسید.

5.از احساساتتان استفاده کنید

در جهت اینکه به آن خواسته به هدفی که دارید برسید باید از احساسات تان استفاده کنید .

افرادی که به رویاهایشان رسیده اند احساسات مثبت و خوب را درون خودشان پرورش دادند و می داند که چگونه از احساسات منفی و فلج کننده مثل استرس , ترس , ناامیدی , شک و تردید , احساس گناه و… دور بشوند.

اگر می خواهید ببینید که دارید آن خواسته به هدفتان نزدیک می شوید به احساسات تان توجه کنید اگر احساس خوبی داشتید یعنی دارید خواسته تان را جذب می کند ولی اگر احساس داغ دل بود یعنی در حال جذب نا خواسته هایتان هستید.

6.از تمارین قانون جذب استفاده کنید

مهمترین قدم برای آنکه به آن خواسته و هدف که دارید برسید باید احساس تان را خوب نگه دارید . یکی از رمز و راز کائنات که باعث می شود ما را به آن خواسته به هدفی که داریم برسانند این است که ارتعاش خروجی ذهنمان را کنترل کنیم .

همانطور که می دانید ذهن انسان هر یک از یکسری سلول های نورانی تشکیل شده است که همیشه و در همه جا در حال فرستادن و تولید انرژی هستند .

یعنی افکاری که درون ذهن ما ساخته می شوند دارای انرژی هستند . کائنات این انرژی را دریافت میکنند و به آن پاسخ می دهند .

اگر شما افکارتان منفی باشد و به ناخواسته و چیزهایی که نمی خواهید فکر کنید آن ناخواسته را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد . به همین دلیل است که می گویم باید افکارتان را در اختیار بگیرید.

7.مهمتر از همه صبور باشید

در جهت اینکه با خواسته و هدف که دارید برسید باید صبر داشته باشید . شما تا وارد مدار خواسته خود نشوید نمی توانید آن را جذب کنید.

برای رسیدن به آرزو و خواسته های بزرگ نیاز است . شما باید تمرین کنید و احساستان را خوب نگه دارید و به مرور زمان به آن خواسته به هدفی که میخواهید میرسید .

کنترل زمان ممکن است , یعنی هر چه بیشتر تمرین کنید زودتر به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید. پس درس تمرین کنید و احساستان را خوب نگه دارید تا به ساده ترین روش ممکن به خواسته ای که دارید برسید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.