پکیج صفر تا صد قانون جذب به صورت جامع

پکیج صفر تا صد قانون جذب به صورت جامع
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

قانون جذب موضوعی است که بسیار جذاب بوده و طرفداران زیادی نیز دارد،از این فروشگاه برنا اندیشان تصمیم دارد تا یکی از کامل ترین پکیج های آموزشی در زمینه قانون جذب با عنوان پکیج صفر تا صد قانون جذب به صورت جامع و کاربردی را در اختیار شما علاقه مندان به راز جذب و تکنیک های آن قرار دهد.

پکیج صفر تا صد قانون جذب به صورت جامع و کاربردی

در پکیج صفر تا صد قانون جذب به صورت جامع و کاربردی شما علاقه مندان به راز جذب به صورت تخصصی با ابعاد کامل قانون جذب و تکنیک های آن آشنا خواهید شد.

قانون جذب چیست؟

معتقدیم قانون جذب مهمترین قانون کائنات است که هر کسی این قانون را درست و از منابع معتبر یاد گرفته باشد اولا شکرگزار یادگیری علم قانون جذب بوده است و ثانیا حسرت خورده که ای کاش زودتر با این موضوع به صورت درست و علمی آشنا می شد.

قانون جذب و ان ال پی دو قانون و تکنیک مشهور برای رسیدن به اهداف شخصی هستند. طبق قانون جذب هر رویداد مثبت یا منفی که در زندگی ما رخ می دهد توسط خود ما جذب شده است و آشنایی با رموز این قانون از طریق دوره های قانون جذب یا مطالعات شخصی به تحول مثبت دنیای پیرامون ما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

صفر تا صد قانون جذب

ان ال پی نیز نوعی تمرین سلامت ذهن است که در دهه 70 میلادی طراحی شده و با برنامه ریزی مجدد ذهن در تحقق اهداف شخصی به ما کمک خواهد کرد.

مرحله اول: آرامش ذهن

در ابتدا لازم است به مدت 5 تا 10 دقیقه به آرام سازی ذهن و مدیتیشن بپردازید، این کار قدرت مغز را افزایش داده و باعث آرامش ذهن می شود. این مرحله اختیاری است اما توصیه می شود حتما آن را انجام دهید.

مرحله دوم: تعیین هدف روشن

لازم است درباره آن چه می خواهید به دست آورید و زمان رسیدن به آن به صورت واضح و روشن فکر کنید و هیچ تردیدی درباره آن نداشته باشید. فراموش نکنید این افکار به جهان ارسال می شود و کائنات به هر آن چه فکر می کنید پاسخ می دهد. اگر افکار شما روشن نباشد کائنات فرکانس نامشخصی دریافت کرده و نتایج ناخواسته ای برای شما ارسال می کند.پس مطمئن شوید افکار شما همان چیزی است که شور و اشتیاق قوی برای به دست آوردن آن دارید.

مرحله سوم: تجسم

بعد از انتخاب خواسته خود و اطمینان از این که اشتیاق کافی برای دستیابی به آن دارید، حالا زمان آن است که تصویری از آن چه می خواهید برای کائنات ارسال کنید تا به آن پاسخ دهد. برای این کار کافیست از قدرت تجسم خود بهره گرفته و خود را در حالی که به هدف رسیده اید در ذهن تصور کنید. هرچه جزئیات این تصویر دقیق تر باشد بهتر است.

به عنوان مثال اگر می خواهید شغل خاصی را به دست آورید خود را ببینید که در مصاحبه استخدامی پذیرفته شده اید، اگر خواسته تان ازدواج موفق است خود و همسر آینده تان را در ذهن تجسم کنید که با یکدیگر در حال قدم زدن هستید و غیره.

نکته مهم در این مرحله آن است که تا می توانید وارد جزئیات شده و تصویر واضح تری برای کائنات ارسال کنید.

دوره جامع آموزش قانون جذب

پکیج آموزش صفر تا صد قانون جذب

مرحله چهارم: نوشتن

خواسته خود را روی کاغذ بنویسید: “من اکنون بسیار خوشحال و سپاسگزار هستم که ….” و جمله را با نوشتن آن چه واقعا می خواهید به پایان ببرید. دقت کنید که جمله شما باید به گونه ای نوشته شود که گویا همین حالا به خواسته خود رسیده و آن را به دست آورده اید. هنگام نوشتن از کلمات منفی استفاده نکنید.

تا زمانی که خواسته تان محقق شود هر روز زمانی را به تجسم اختصاص دهید، چشمان خود را ببندید و هدف خود را در ذهن تصور کنید به گونه ای که در حال حاضر رخ داده و هر روز سعی کنید تجسم دقیق تری داشته باشید.

مرحله پنجم: احساس کنید

این مرحله مهم ترین گام در استفاده موثر از قانون جذب است. باید به گونه ای فکر کنید، راه بروید، رفتار و صحبت کنید که گویی به خواسته خود رسیده اید. احساسِ “داشتن” باید آن قدر عمیق و قوی باشد که احساس نیاز به رسیدن از بین برود!

جذب عشق

در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.

از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌ پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.

قانون جذب ثروت نیز بر این اساس است که اگر احساس خوب نسبت به پول داشته باشیم آن را جذب می کنیم و با نگرانی آن را از خود دور می کنیم و رسیدن به آن ثروت را از بین می بریم. در این قانون مهم نیست شغل شما چیست، تنها با رعایت آن می توانید به ثروتی فراتر از آنچه به ذهنتان میرسد دست یابید.

قانون جذب آن زمان که ما در آرامش هستیم و یا در فکر و خیال، در درون ما جاریست. افکار منفی ما ارتعاش منفی می فرستد و قانون جذب هم همان سفارش را به ما برمی گرداند.در پکیج صفر تا صد قانون جذب شما با تمامی اصول و تکنیک های قانون جذب آشنا می شوید.

زمانی که فکر مثبت یا فکر منفی در درون ما جاریست فکر ما، ارتعاشی در قانون جذب ایجاد می کند. همه چیز این جهان از ارتعاش است. احساس خوب، ارتعاش مثبت ایجاد کرده و احساس بد، ارتعاش منفی.

قانون ارتعاش بیان می کند دو تا چیز، شی، فکر با ارتعاش مساوی همدیگر را جذب می کنند.

اصلا بحث فکر کردن من به ماشین نیست، بحث فکر کردن من به سلامتی نیست، شما زمانی می توانید سلامتی را جذب کنید که با سلامتی هم ارتعاش شوید . وقتی می توانید ماشین را جذب کنید که با داشتن آن ماشین هم ارتعاش شوید.

اگر می‌خواهید پول داشته باشید باید وجودتان با پول یکی شود. اگر وجودتان گرم باشد گرمی را می کشید. اگر می خواهید روابط خوب داشته باشید، اگر می خواهید در زندگی‌تان عشق داشته باشید باید وجودتان عشق باشد. باید ارتعاش عشق، ارتعاش ثروتمندی را به جهان بدهید.

قانون جذب ، یک قدرت مغناطیسی  بسیار قوی است که تمامی انرژیهای مشابه را با هم در جهان جمع و جذب می کند. در اینجاست که قدرت آفرینش ، در همه جا و از جهات مختلف تجلی می یابد. حتی قانون گرانش نیوتن از قانون جذب پیروی می کند. این قانون افکار،ایده ها،افراد، موقعیت ها و شرایط های مختلف را به خود جذب می کند.

بر اساس قانون جذب این افکار ماست که زندگی ما را می سازد، چرا که با ترسیم افکار و ایده های مشابه ، افرادی که همانند شما فکر می کنند و در موقعیت ها و شرایط یکسان هستند رادور هم جمع می کنند. این قانون جذب است که افراد با منافع مشابه را گرد هم می آورد و افراد در گروه های مختلف مانند گروه های سیاسی ، تیم های ورزشی ، هواداران ورزشی و غیره متحد می شوند.

آیا شما هم می توانید از این قانون استفاده کنید؟ بله، تو میتونی!

شما این کار را از طریق فکر مثبتی که دارید، انجام می دهید. شما با تجسم یک تصویر ذهنی از آنچه می خواهید به دست بیاورید یا با تکرار مداوم آن در ذهنتان، هر آنچه که می خواهید را وارد زندگی خود می کنید. به عبارت دیگر ، شما از قدرت ذهن ، افکار ، تخیل و کلمات خود استفاده می کنید.

از زمان های قدیم تا به امروز همیشه افرادی بوده اند که از این قانون و نحوه استفاده از آن اطلاع داشتند. آنها می دانستند که تکرار این فکر مثبت روز به روز باعث می شود که آنچه می خواهند در زندگی آنها تحقق و تجلی یابد.

 • این قانون مظهر قدرت خالق جهان است.
 • از طریق این قانون ، همه چیز ایجاد می شود: کهکشان ها ، سیارات ، فلزات ، سنگ ها، گیاهان ، حیوانات و مردم.
 • عشق و محبت، عشق و محبت و دوست داشتن را جذب می کند.
 • اندیشه ها و موقعیت های یکسان، یکدیگر را جذب می کنند.
 • راجع به هر آنچه را که فکر می کنید، در زندگی تان دریافت می کنید.
 • شما درباره هر چیزی که تمرکز کنید، در زندگی تان همان تجلی می کند.
 • افکار مثبت، حوادث مثبت را به خود جلب می کند. افکار منفی، حوادث منفی را به خود جلب می کند.
 • اگر احساسات و افکار خود را در مورد مشکلات و موانع مشغول کنید، مشکلات زیادی در زندگی تان پدید می آید.
 • اگر مثبت فکر کنید و منتظر موفقیت در زندگی تان باشید و اجازه ندهید شک به ذهن شما وارد شود، در نهایت به موفقیت خواهید رسید.
 • فقط آرزو کردن چیزی کافی نیست ، شما نیاز به میل و ایمان شدید دارید تا به آنچه که می خواهید برسید.
 • برای اینکه افکار شما تجلی پیدا کند ، باید آنها را بارها و بارها تکرار کنید و احساسات ، میل و علاقه تان را به آن اضافه کنید.
 • ذهن مانند یک آهنربا عمل می کند.
 • انرژی های مشابه، انرژی مشابه به خود را جلب می کند.
 • افکار شما نحوه زندگی شما را تعیین می کند.
 • این قانون توسط همه افراد مورد استفاده قرار می گیرد ، هرچند که عمدتاً ناخودآگاه است.
 • پر کردن ذهن از نگرانی و اضطراب باعث استرس و نارضایتی می شود.
 • پر کردن ذهن با افکار شاد و مثبت باعث ایجاد شادی در زندگی شما خواهد شد.

شما چطور متوجه می شوید هر لحظه چه ارتعاشی به جهان می فرستید؟ و ارتعاش شما مثبت است یا منفی؟ پاسخ این است که باید بنگرید، احساس خوبی دارید یا احساس بدی.

اگر در تجسم تان از یک خانه، ویلا و یا هر خواسته دیگری احساس خوبی نداشته باشید شما در واقع به خواسته خود ارتعاش منفی می دهید و هر لحظه آن را از خود دورتر می کنید.

مغز شما یک ارتعاش به جهان هستی می‌فرستد و یک احساس نیز به خود شما می فرستد. این احساس و آن ارتعاش همیشه با هم برابرند. مغز شما احساس را به شما می فرستد تا شما مطلع شوید چه ارتعاشی را به جهان هستی می فرستید.

در کل همواره یادتان باشد که افکار ما می تواند زندگی ما را بسازد و ما از طریق احساس خود می توانیم متوجه شویم که افکارمان در جهت رشد و موفقیت ما حرکت می کند یا برعکس! بنابراین وقتی دارید در مورد چیزی فکر می کنید و احساس خوبی دارید، این احساس را نشانه ای برای رسیدن به خواسته های خود در نظر بگیرید. ولی اگر در زمان فکر کردن به موضوعی احساستان بد است مطمئن باشید که در حال دور شدن از خواسته خود هستید.

یکی از مهم ترین رازهای کائنات برای رسیدن به خواسته ها، توانایی در اختیار گرفتن و کنترل ذهن و افکارتان است. مطمئن باشید که با کنترل افکار خود می توانید در مسیر دستیابی به تمام خواسته های خود قرار بگیرید.

یادتان باشد که ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در کل جهان هستی است و خداوند کائنات را به گونه ای طراحی و برنامه ریزی کرده که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که در سر دارد دست پیدا کند. به طور کلی می توان گفت که قانون جذب یک قانون ثابت و همیشگی در جهان هستی است. اگر شما بتوانید این حقیقت را درک کنید که قانون جذب همواره در حال عمل کردن است و قادر باشید ذهن خود را در جهت رسیدن به خواسته هایی که دارید هدایت کنید، مطمئن باشید که صد در صد به تمام آرزوهای خود خواهید رسید.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.