کارگاه زندگی از دیدگاه افراد موفق به صورت کامل

کارگاه زندگی از دیدگاه افراد موفق به صورت کامل
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
120 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان کارگاه زندگی از دیدگاه افراد موفق به صورت کامل و کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به روانشناسی و موفقیت قرار دهیم.

کارگاه زندگی از دیدگاه افراد موفق به صورت کامل و کاربردی

در کارگاه زندگی از دیدگاه افراد موفق به صورت کامل و کاربردی شما علاقه مندان به روانشناسی موفقیت به صورت جامع با نظرات و دیدگاه های افراد موفق در رابطه با زندگی آشنا خواهید شد.

از نظر خیلی‌ها فرد موفق کسی است که درآمد زیادی دارد، کتاب‌های پرفروش می نویسد و مسئولیت رهبری یک کشور را به عهده دارد؛ اما اگر از افراد واقعاً موفق سؤال کنید “زندگی موفق چیست” به شما می گویند هیچ یک از این دستاوردها سبب داشتن یک زندگی موفق نخواهد شد. پس درک احساس موفقیت در زندگی فراتر از چیزی است که یک فرد را موفق نشان می دهد.

مایکل بوکنر می گوید:”معیارهای قدیمی موفقیت به تنهایی برای داشتن احساس موفقیت در زندگی کافی نیستند.”

ریچارد برانسون، کارآفرین معروف انگلیسی و مؤسس شرکت‌های ویرجین با ارزش بالغ بر 5 میلیارد دلار، میان شاد بودن و موفقیت رابطه‌ی عمیقی برقرار می کند. این سرمایه گذار بریتانیایی می گوید موفقیت با شاد بودن مرتبط است و دست یابی به موفقیت با رضایت خاطر ما در زندگی رابطه‌ی مستقیم دارد.

“بیشتر افراد موفقیت خود را با میزان درآمد یا افرادی که با آن‌ها ارتباط دارند، می سنجند. از نظر من اگر می خواهید بدانید چقدر در زندگی موفق هستید باید ببینید چقدر احساس شادی می کنید.”


پیشنهاد ویژه : کارگاه روانشناسی درمان تله استحقاق


آریانا هافینگتون، نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی و سردبیر نشریه‌ی “هافینگتون پست” می گوید پول و قدرت برای داشتن یک زندگی موفق کافی نیست.

راز های موفقیت افراد موفق

او معتقد است خیلی از افراد پول و قدرت را ضامن داشتن یک زندگی موفق می دانند اما عامل دیگری وجود دارد که از آن بی‌خبرند:

“برای داشتن یک زندگی موفق، همان طوری که دلمان می خواهد و لیاقتش را داریم، به عامل دیگری به جز پول و قدرت نیاز داریم. این عامل را می توانید هر چه دلتان می خواهد نام بگذارید؛ اما این عامل 4 رکن دارد: تندرستی، خرد، بخشندگی و شگفتی”.

این عوامل در کنار هم زندگی آرام و شادی را به شما هدیه می دهد و می توانید زندگی واقعاً موفقی را تجربه کنید.

عادات غیر عادی دارند

حتما درباره عادات عجیب و غریب افراد موفق شنیده اید؟ برخی افراد در خواب ایده های ناب به ذهن شان خطور می کند، در صورتی که برخی دیگر در بیداری این گونه اند. شاید بد نباشد بدانید که توماس ادیسون تنها 3 ساعت در روز می خوابید یا نبوغ بتهوون در حمام شکوفا می شد.

مثبت اندیش هستند

اکثر افراد موفق زمان شان را با مثبت اندیشان می گذراند. آنها وقت شان را صرف افرادی که مدام منفی بافی می کنند و به هیچ چیزی امید ندارند، تلف نمی کنند. افراد موفق حتی در شرایط دشوار هم تنها بر جنبه های مثبت زندگی تمرکز دارند.

به توانایی های خود اعتقاد دارند

همه ما آرزوهایی در ذهن داریم اما ممکن است آنها را دست نیافتنی قلمداد کنیم. افراد موفق اما به گونه ای دیگر عمل می کنند. آنها به دنبال آرزوهایشان می دوند و حتی اگر در این مسیر شکست بخورند، ناامید نمی شوند و با تغییر نگرش از آن شکست به عنوان فرصتی برای شروع دوباره استفاده می کنند.

انتقاد را می پذیرند

افراد موفق ذهن بازی دارند. آنها از انتقادهای دیگران آزرده نمی شوند و با دیدی مثبت از آن برای پیشرفت خود استفاده می کنند.

موفقیت خود را تصویر سازی می کنند

فرقی نمی کند هدف های زندگی کوتاه مدت باشد یا بلند مدت، افراد موفق همیشه در تخیلات خود، موفقیت هایشان را تصویر سازی می کند. با این روش آنها بهتر می دانند در این مسیر به چه چیزهایی احتیاج خواهند داشت.

بشر دوست و متواضع هستند

تواضع یکی از خصوصیات افراد موفق است. آنها گذشته خود را فراموش نمی کنند، موفقیت های خود را به رخ اطرافیان نمی کشند و زندگی را به همان روالی که در گذشته بود، ادامه خواهند داد.

بشر دوستی نیز از دیگر خصوصیات افراد موفق است. آنها در فعالیت های مختلف بشر دوستانه شرکت و برای بهبود زندگی افراد نیازمند تلاش می کنند. آنها موفقیت خود را مدیون جامعه می دانند و پیروزی و شادی خود را با آنها شریک می کنند.

به ندای قلب خود گوش می دهند

آنچه برای افراد موفق مهم است، ندای قلب شان است، نه نظرات دیگران. آنها هیچ گاه مطابق میل اطرافیانشان عمل نمی کنند بلکه زندگی را آنطور که خودشان دوست دارند، پیش می برند. آنها مدام این جملات را تکرار می کنند:

شکست بخور؛

برای درخواست کمک از دیگران درنگ نکن؛

کمبودهای خود را بپذیر؛

آرزوهای بزرگ داشته باش!

در اینجا موارد دیگری را که در موفقیت افراد موثر است، برایتان آورده ایم:

از شکست های زندگی درس بگیر.

عادات سالم داشته باش، به طور منظم ورزش کن، غذاهای سالم مصرف کن، زیاد بخند، خواب کافی داشته باش، از استرس دوری کن.

لازم نیست همیشه بر همه امور کنترل داشته باشی، این کار تنها استرس شما را افزایش خواهد داد.

از فرصت هایی که دیگران در اختیار شما قرار می دهند، استفاده کن.

مسئولیت خود و کارهای خود را به عهده بگیر.

فعال باش.

نسبت به خود و رفتار خود اطمینان داشته باشد.

ظاهر و لباس، ملاک ارزش آدمها نیست.

شنا کردن بر خلاف امواج دریا را بیاموز.

به ندای قلب ات گوش بده، نه آنچه دیگران می گویند.

زندگی را جدی نگیر، زمانی هم به خوشگذرانی اختصاص بده.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.