فیلم آموزش اسکیت سواری به صورت حرفه ای

فیلم آموزش اسکیت سواری به صورت حرفه ای
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان فیلم آموزش اسکیت سواری و یادگیری حرفه ای اسکیت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به اسکیت سواری قرار دهیم.

فیلم آموزش اسکیت سواری و یادگیری حرفه ای اسکیت

در فیلم آموزش اسکیت سواری و یادگیری حرفه ای اسکیت شما علاقه مندان با این تفریح جذاب با تمامی تکنیک های اسکیت سواری آشنا خواهید شد.

اکثر ما آدم ها از اینکه به دور از کار و فعالیت های روزانه خود به دنبال هیجانی که بتواند تمام این خستگی ها را برطرف کند باشیم، لذت میبریم و از هر فعالیتی که بتواند این هیجان را برای ما به وجود آورد به خوبی استقبال میکنیم.از سالهای خیلی دور طراحان زیادی به دنبال این بوده اند تا بتوانند وسیله ای را برای ورزش و تفریح یا حتی سرگرمی انسانها تولید کرده تا بتوانند طرفداران زیادی را به خود جلب کنند.

آسان را رفتن و حرکت کردن یا لیز خوردن روی سطح زمین از جاذبه هایی بود که در اکثر بازی و سرگرمی های گذشته به چشم میخورد. اولین بار از کفشی که بتوان به وسیله آن راحت راه رفت و روی زمین سر خورد در سال 1763 استفاده شد، آن هم برای شرکت در مهمانی که با به بار آوردن خسارت های زیاد به پایان رسید.واژه اسکیت در لغت به معنای سرخوردن، شبیه سازی مجازی برای عمل سرخوردن روی سطح خشک گفته میشود.

آشنایی با اسکیت سواری

رول‌اسکیت (Roller skating) یا پالیزه که به صورت متداول تنها به وسیله واژه اسکیت نامیده می‌شود یکی از ورزشهای تفریحی است، و همچنین می‌تواند به عنوان یک وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گیرد در این ورزش از یک جفت کفش پالیزه استفاده می‌شود که هرکدام معمولاً دارای چهار چرخ هستند. پالیزه‌ها در دو شکل اصلی پالیزه کواد و دیگری پالیزه این لاین وجود دارند. طرح پالیزه در سده هجدهم میلادی به وسیله یک مخترع گمنام انگلیسی از روی یخماله (اسکیت روی یخ) که تا پیش از آن متداول بود برای استفاده روی سطوح خشک ابداع شد.

ورزش اسکیت هم مانند دیگر ورزش ها و کارهای دیگر نیاز به یک اصولی دارد، اصولی که باعث می شود اسکیت برای سلامتی مفید واقع شود.تمامی نکاتی که در مورد این ورزش مهیج گفته شد برای بدن اتفاق می افتد. اصول ورزش کردن ابتدا با ایمنی شروع می شود. لوازم این ورزش شامل کلاه، ساعد بند، آرنج بند، دستکش و زانوبند می باشد. همچنین باید در محیطی مانند پیست اسکیت تمرین شود و یا در محلی که سطح صافی داشته باشد، انجام تمرین زیر نظر یک مربی باشد.


پیشنهاد ویژه : فیلم آموزش کامل فنون نینجوتسو


برای شروع باید از سرعت آرام شروع کرد و یواش یواش سرعت را بالا برد چرا که ضربان قلب باید به آرامی بیشتر شود.برای شروع ورزش به اصولی که گفته می شود دقت کنید؛در تمام مدت دستتان را تا آرنج خمیده و ساعد را کشیده و مچ دست را رو به زمین نگه دارید.

از نقطه ای که می خواهید حرکت کنید پا و بدن را همزمان با هم حرکت دهید و تا جایی که ممکن است بازوها را تکان ندهید.در وضعیت اسکوات نشسته و وزن خود را روی چرخ عقب قرار دهید و پاشنه یکی از پاها را به سمت مستقیم فشار دهید. عضلات شکم را داخل ببرید، اگر در مسیر حرکت احساس کردید تعادل خود را از دست می دهید بیشتر بنشینید و اگر نتوانستید اسکیت را متوقف کنید.

گونه‌های ورزشی که در آنها از پالیزه بهره می‌برند در زیر نام برده شده‌اند:

رول‌ اسکیت هنری

رول‌ اسکیت هنری (Artistic roller skating) یک گونه ورزشی است که دارای انواع متعددی می‌باشد. در رول‌اسکیت هنری معمولاً از رول‌اسکیت کواد استفاده می‌شود اما در برخی انواع نیز رول‌اسکیت این لاین کاربرد دارد.

فیلم آموزش اسکیت سواری و یادگیری حرفه ای اسکیت

نواع رول‌اسکیت‌های هنری عبارتند از:

نمایشی

در این نوع ورزشکاران بر گرد یک دایره یا بیضی می‌گردند تا کنترل و تمرکز خود را بر حرکت بااسکیت به تماشاگران نشان دهند.

فری‌ استایل

یک گونه نمایشی از پالیزهاست که در آن خلاقیت مبنای کار ورزشکاران است. حرکات آنها می‌تواند شامل پرش ، چرخش و حرکات طراحی شده بر اساس موسیقی و ریتم باشد.

اسکیت هماهنگ

این گونه از ورزش اسکیت شامل انجام حرکات نمایشی ظریف بر روی زمین یا سطوح مختلف به صورت انفرادی، دو نفره یا تیمی می‌باشد که بر اساس ریتم موسیقی انجام می‌شود. تفاوت این گونه استفاده از سطوح مختلف برای انجام حرکات نمایشی است.

اسکیت سرعت این لاین

اسکیت سرعت این لاین (Inline speed skating) ورزش رقابتی است که ورزشکاران به وسیله کفش اسکیت این لاین به رقابت می‌پردازند. مسابقات و رقابت‌های این ورزش در انواع پیست ( سالن – فضای داخلی )و جاده ( فضای بیرون )قابل انجام است و برگزار می‌شود.

تاریخچه اسکیت سواری

اولین منبع ثبت‌شده از استفاده رول اسکیت مربوط به اجرای نمایشی در لندن در سال ۱۷۴۳ است. مخترع این اسکیت ناشناخته است. اولین ثبت اختراع مربوط به سال ۱۷۶۰ توسط جان ژوزف مرلین است. اولین رویداد ورزشی مرتبط با رول اسکیت به سال ۱۹۳۷ برمی‌گردد.

اسکیت سرعت

اسکیت سرعت ( ورزش اسکیت سرعت ) (Speed skating) یا یخماله سرعت ورزش رقابتی است که در آن شرکت کنندگان ( اسکیت بازان سرعتی ) یک فاصله مشخص را با استفاده از کفش اسکیت یخ Ice Skate طی می‌کنند. این ورزش انواع مختلفی بر مبنای مسافت طی شده دارد . می‌توان از اسکیت سرعت مسیر بلند، مسیر کوتاه و ماراتون نام برد. در المپیک اسکیت سرعت مسیر بلند تنها اسکیت سرعت Speed Skating و اسکیت سرعت مسیر کوتاه را با عنوان مسیر کوتاه ( short track ) می‌خوانند.

اسکیت سرعت مسیر کوتاه (Short track speed skating) یا یخماله سرعت مسیر کوتاه

نوعی از ورزش‌های رقابتی (مسابقاتی) اسکیت روی یخ و اسکیت سرعت می‌باشد.

در رقابت‌ها، چندین اسکیت باز (به‌طور معمول بین چهار و شش نفر) در روی یک تراک بیضی شکل با مساحت ۱۱۱/۱۲ متر مسابقه می‌دهند. پیست اسکیت حدود ۶۰ در ۳۰متر است، که به اندازه یک زمین هاکی روی یخ است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.