سمینار پیشرفت در زندگی از آنتونی رابینز

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار پیشرفت در زندگی از آنتونی رابینز به صورت کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به رازهای موفقیت و سمینارهای آنتونی رابینز قرار دهیم.

سمینار پیشرفت در زندگی از آنتونی رابینز به صورت کامل

آنتونی رابینز در سمینار پیشرفت در زندگی به شما آموزش می دهد تا با استفاده از چه تکنیک ها و روش هایی در زندگی خود به پیشرفت و موفقیت برسید.

نتایج موفقیت های ما در کارها به خوبی برنامه هایمان بستگی دارد

“ارل شواف” به ما یاد داد که مهم نیست چه اتفاقی در زندگی رخ می­ دهد، چون آنچه که اتفاق می افتد برای همه اتفاق می­افتد. آنچه اهمیت دارد حل این مسله ذهنی است که ما در مورد آن موضوع چه کاری انجام می­دهیم. اگر با برنامه ریزی روند تغییر را آغاز کنیم و کاری متفاوت از آنچه سال قبل انجام داده­ ایم را انجام دهیم. اهمیتی ندارد که در شروع کار چقدر تلاش ­های ما کوچک باشد. شروع کنید. موفقیت های بزرگ خودتان را در هر کاری که دوست دارید تجربه کنید. همین الان اقدام کنید و با همان پیش آمدها و اتفاقات گذشته جور دیگری برخورد کنید.

لطفا، یکی از آن اتفاقاتی که همیشه داشتید و نمی­ توانستید آن را تغییر دهید را انتخاب کنید. روشی که در اینجا می آموزید را قدم به قدم بکار گیربد و ببینید که معجزه اتفاق می­افتد.

چیزی که این جا جالب است این است که درک کنید که فرق بین شکست و موفقیت بسیار ظریف است و موفقیت در کار، هرگز اتفاقی نیست.

اجازه دهید که موضوع را با تعریفم از شکست و موفقیت در کار توضیح دهم.

شکست در کار ها: خطاها و قضاوت­ های اشتباهی ذهنی است که هر روز تکرار می­شود. مثلا فرض کنید کسی می گوید من امروز ورزش نکردم و هنوز هم سالمم و نمردم. این طور برداشت های ما از مسائل اگر هر روز تکرار شوند برای ما هزینه سنگینی خواهد داشت.


پیشنهاد ویژه : سمینار قانون پنج ثانیه مل رابینز


موفقیت در کار ها: چند اقدام ساده که به صورت منظم هر روز تکرار می­شوند. تفاوت را متوجه شدید؟ این جمله را همه شنیده ایم که خوردن یک سیب در روز شما را از دکتر بی نیاز می کند. سوال من از شما این است که اگر این جمله درست باشد چقدر آسان است که برنامه ریزی کنیم و هر روز این کار را انجام دهیم؟

الگوی ذهنی افراد موفق و شکست خورده (کلید مخفی موفقیت در کارها)

همه ما وقتی به افراد موفق نگاه می کنیم، تقریبا همیشه متوجه یک نقشه ذهنی پشت موفقیت آنها می شویم. آنها خیلی خوب می دانند که چه می­خواهند و بر اساسالگویی کار می کنند که آنها را به جایی که می­خواهند بروند می­رساند. این زیر بنا و فنداسیون موفقیت در جهان است.
محققین حوضه روانشناسی موفقیت، متوجه یک الگوی مشخص و دقیق ذهنی در افراد موفق شده و جالب اینجاست که اکثر این افراد از وجود این الگوی فکری رفتاری کاملا بی اطلاع هستند. افراد موفق بصورت اتومات و مجبور به موفقیت، اقدام و عمل میکنند.

ما هرگز مجبور به شکست نیستیم. امروز به این باور رسیدیم که موفقیت آموزش دادنی است. کافی است همین الگوها و رفتارها را ما نیز تکرار کنیم. خارق العادست که همان نتایج افراد موفق در زندگیمان ظاهر میشود.

به عنوان یک انسان ما توانایی منحصر به فرد تغییر در زندگیمان را داریم. وقتی در میان انتخاب های آگاهانه، درگیر روند اعجاز گونه پیشرفت شخصی می­شویم، در آن زمان می توانیم طبیعت وجودی و زندگی مان را تغییر دهیم.

سمینار پیشرفت در زندگی از آنتونی رابینز

اثر شگفت انگیز باور های شما در موفقیت تان انکار ناپذیر است. راه موفقیت این است که هدفتان را بدانید، دست به عمل بزنید، بدانید که به چه نتایجی دست‌یافته‌اید و قدرت انعطاف‌پذیری داشته باشید تا به موفقیت برسید. در مورد اعتقادات نیز چنین است. باید باورهایی را بیابید که شما را دلگرم کند و به مقصودی که می‌خواهید برساند، سپس آن‌ها را مدل‌سازی کنید. هفت باور زیر به افراد نیرو می‌دهد که استعدادهای خود را بیشتر بکار گیرند، دست به اقدامات بزرگ‌تر بزنند و نتیجه بزرگ‌تری به دست آورند.

باور اول: هر حادثه دارای دلیل و مقصودی است که به مصلحت شماست

تمام افراد موفق توانایی‌های خارق العاده ای در استفاده از هر موقعیت و امکاناتی دارند تا به نتایج دلخواه برسند. هرچه عکس العمل محیط منفی و مخرب باشد این افراد به امکانات می اندیشند. آن‌ها عقیده دارند در بطن هر حادثه ناخوشایندی، دانه‌ای است که روزی ثمر خواهد داد و منافع بسیار به بار خواهد آورد. تمام افراد موفق دنیا چنین باور قدرتمندی را ذهن خود شکل داده اند. اعتقاد به محدودیت‌ها انسان را محدود می‌کند. پس محدودیت‌ها را نادیده بگیرید و با قدرت بیشتری دست به عمل بزنید.

باور دوم: چیزی به نام شکست وجود ندارد. فقط نتایج موجودند

مردان موفق کسانی نیستند که شکست نمی‌خورند، بلکه آن‌ها در هر کاری نتایج را می‌بینند. آن‌ها را بکار می‌برند و نتایج تازه‌تری می‌گیرند. آن‌ها شکست را نمی‌بینند، به آن اعتقادی ندارند و آن را به‌حساب نمی‌آورند. بزرگ‌ترین عامل بازدارنده اغلب مردم ترس از شکست است. چیزی به نام شکست وجود ندارد، آنچه هست نوعی نتیجه است. اگر این نتیجه‌ها دلخواه شما نیستند، نحوه عمل را عوض کنید تا به نتایج دلخواه برسید.

کسانی که از شکست می ترسند پیشاپیش  اموری را که اتفاق نخواهد افتاد به خود تلقین میکنید. ترس ها و تردیدها به شما خیانت می کنند، مانع تلاش شما می شوند و شما را از موفقیت ها محروم می سازند.

باور سوم: مسئولیت هر اتفاقی را به گردن بگیرید

شما  باید بپذیرید که مسئول زندگی خود هستید. تا شما اجازه ندهید هیچ کس و هیچ اتفاقی نمی تواند تاثیر مثبت یا منفی بر زندگی تان داشته باشد. وقایع زندگی را خودتان به وجود می‌آورید، خواه با رفتار، خواه با افکار، و همه آن‌ها برای شما آموزنده‌اند. قبول مسئولیت از بهترین معیارهای توانایی و بلوغ شخص است. اگر اعتقادی به شکست نداشته باشید حتماً به نتایج دلخواه می‌رسید. کافیست قبول مسئولیت کنید و بدانید که چیزی را از دست نمی‌دهید. اگر بر خود مسلط باشید موفق می‌شوید.

باور چهارم: برای بهره بردن از چیزی شناخت کامل آن لازم نیست

بسیاری از افراد موفق معتقدند برای استفاده از چیزی لازم نیست همه‌چیز را درباره آن بدانند. در مدل‌سازی موفقیت زمان منبع باارزشی است که چیزی جایگزین آن نمی‌شود. می‌توان رفتار افراد موفق را مطالعه کرد و نحوه عملکرد آن‌ها را دقیق کشف کرد و سپس عین همان کارها را تکرار کرد.

باور پنجم: بزرگ‌ترین سرمایه شما دیگران‌اند

افراد موفق دارای حس احترام و تحسین قوی نسبت به دیگران‌اند. مسئله عمده رفتار شایسته با مردم است. هیچ موفقیتی بدون احساس صمیمیت و یگانگی با دیگران به وجود نمی‌آید. راه موفقیت آن است که گروه موفقی را تشکیل دهیم که بتوانند باهم همکاری کنند. باید همیشه مراقب رفتار خود باشید  و دائما رفتار تان را اصلاح کنید.  اعمال  و رفتار خود را متعادل نمایید تا به سوی مقصد مورد نظر خود حرکت کنید. باید بتوانید به صورت عملی رفتار خود را با مردم شایسته سازید.

باور ششم: کار نوعی تفریح است

مارک تواین می گوید راز موفقیت اینست که شغل خود را جزو تفریحات خود بدانید. بعضی افراد دیوانه‌وار به کار می‌پردازند زیرا عاشق کارشان هستند. ای افراد همیشه در کار خود موفق هستند.  اگر راه‌های خلاقانه‌ای برای انجام کارهای خود بیابید، شوق و شوری در شما پیدا می‌شود که بازهم کار خود را به نحو بهتر انجام دهید. اگر نگاهخ شما به کارتان زحمت و مشقت و کار اجباری برای تامین معاش خانواده باشد به احتمال زیاد چیز دندان گیری هم گیرتان نمی آید.

باور هفتم: هیچ توفیق پایداری بدون پشتکار به دست نمی‌آید

افراد موفق می‌خواهند به هر قیمت موفق شوند و چیزی را که می‌خواهند به چنگ آورند. آنها به نیروی پشتکار و استقامت ایمان دارند و می خواهند به هر قیمتی موفق شوند. علت اصلی موفقیت افراد موفق دنیا این باور قدرتمند است که به هر قیمتی که شده موفق شوند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.