سمینار تحول در زندگی و موفقیت از باب پراکتور

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار تحول در زندگی و موفقیت از باب پراکتور به صورت کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مباحث موفقیت و سمینارهای باب پراکتور قرار دهیم.

سمینار تحول در زندگی و موفقیت از باب پراکتور به صورت کامل

باب پراکتور در سمینار تحول در زندگی و موفقیت ابعاد مختلف زندگی سالم را بررسی نموده و روش هایی که به وسیله آن می توانید در زندگی خود تحولاتی را ایجاد کنید آموزش می دهد.

رشد و پیشرفت نتیجه ایجاد تغییر و تحول در زندگی است. اگر همچنان در وضعیت فعلی خود باقی بمانید، هیچ گاه به رشد و تعالی نمی‌رسید. شیوه‌ تفکر و عملکرد خود را تغییر دهید تا بتوانید به کلیه اهداف خود دست پیدا کنید.

باید توجه داشت که تغییر و تحول از یک روند ممتد پیروی کرده و هیچ گاه متوقف نمی‌شود. به محض متوقف شدن تغییر و تحول، رشد و پیشرفت شما هم متوقف می‌گردد. باب پراکتور در این سمینار آموزشی مهم‌ترین تکنیک‌های موجود در زمینه ایجاد تغییر و تحول در زندگی را به شما معرفی می کند.

در زندگی حتماً هدف داشته باشید

همه ما در دوران تحصیل یک هدف را بیشتر دنبال نمی‌کنیم. فارغ‌التحصیلی از دانشگاه! اما وقتی مدرک خودمان را می‌گیریم تازه یادمان می‌افتد از این به بعد چی؟ هدف من برای زندگی چیست؟ “کرو تاویل” هم مثل ما بود و پس از گرفتن کارشناسی ارشد، یک بلیت یکطرفه به مقصد پاکستان گرفت. می‌پرسید چرا؟ خودش هم نمی‌دانست. فقط به دنبال هدف به آنجا کشیده شد.


پیشنهاد ویژه : سمینار تغییر باور و ناخودآگاه از تونی رابینز


البته ما نباید برای پیدا کردن انگیزه و هدف سفر کنیم اما می‌توانیم با تغییرات ساده‌ای مانند تغییر محل زندگی تغییر مسیر همیشگی رسیدن به محل کار یا گشتن در محله‌های جدید شهر به پیدا کردن انگیزه و تحول در زندگی  کمک کنیم. مطمئن باشید خودش به سراغ شما می‌آید.

برای تغییر در زندگی آماده شوید

تغییر واقعا سخت است اگر یادتان باشد در قوانین فیزیک هم داشتیم که اجسام نسبت به تغییر وضعیت خود اینرسی دارند. اما باید به تغییر در زندگی به عنوان یک سبک زندگی بنگریم. “اسکایلر بوچارد” زمانی که وارد دانشگاه شد فکر می‌کرد یک خبرنگار عالی در زمینه اجتماعی می‌شود و برای رسیدن به آن کلی تلاش کرد.

اما به مرور متوجه شد که انگار یک چیزی مشکل دارد و از این کار لذت نمی‌برد. او از قدیم به آشپزی علاقه داشت و شبکه های اجتماعی‌اش پر از عکس غذاهایش و صحبت درباره آنها بود بنابراین تصمیم گرفت که به دنبال آن برود و لذت واقعی را از کارش بچشد. اسکایلر امروزه یکی از معروفترین نویسندگان آشپزی است. ما هم باید در برابر تغییرات زندگی‌مان که به بهبود آن می‌انجامد انعطاف به خرج بدیم و با روی باز پذیرای آنها باشیم.

به سرنخ ها در زندگی خود توجه کنید

بیندیشید چه چیزهایی در شما انگیزه ایجاد می‌کند شاید نگهداری از یک گربه در خانه یا کمک به کودکان کار حال شما را دگرگون کند. کرو زمانی که در پاکستان بود متوجه مشکل جدی در آنجا شد. آمار تجاوز بالا بود. این موضوع انگیزه مهمی برای او ایجاد کرد که باید جلوی این مشکل را بگیرد. او تصمیم به واردات گاز فلفل به پاکستان و کشور‌های در حال توسعه گرفت.

هیچ کس قرار نیست رویاهای‌تان را همچون یک هدیه دو دستی به شما تقدیم کند. به ندرت مسائل به این سادگی پیش می‌رود. هر وقت که آماده دنبال کردن هدف جدیدی می‌شوید، یا برای رسیدن به شغلی که همیشه آرزویش را داشته‌اید تلاش می‌کنید با دشواری‌ها و موقعیت‌های سخت نیز مواجه خواهید شد.

ماجرای تیفانی رید (Tiffany Reid) نمونه‌ای از مواجهه با همین مساله است. او مجبور بود هر هفته سه بار از فیلادلفیا به نیویورک سفر کند تا هم‌زمان با طی دوران دانشگاه دوره کارآموزی خود را در یک مجله مد بگذراند. او مجبور بود برای تامین هزینه‌های این رفت و آمدها ساعات اضافی را به کار کردن بگذراند. با این حال تیفانی اجازه نداد که این فاصله، او را از رسیدن به آن‌چه می‌خواهد باز دارد.

بعد از چند بار تغییر شغل و قرار گرفتن در موقعیت‌های اشتباه، بالاخره، به عنوان دبیر یک مجله ملی، وارد شغل مورد علاقه خود شد. در آن لحظه بود که متوجه شد هر آن‌چه تا آن لحظه از سر گذرانده بود، ارزشمند بوده است. زمانی که خود را وقف کاری کنید، مسلما نتیجه آن را نیز خواهید دید.

به یاد داشته باشید که زندگی جریانی از تغییرات دائمی است. برنامه‌های زندگی خود را با تغییرات هماهنگ کنید و اساسا خود مولد تغییر باشید. از تغییر نهراسید. ما در دنیایی سرشار از تغییرات زندگی می‌کنیم. به اهداف خود فکر کنید و زندگی‌تان را در راهی صرف کنید که از آن احساس سربلندی و موفقیت می‌کنید. همین حالا دست به تحولی بزنید که نیاز دارید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.