فیلم آموزش شناخت معجزه در زندگی به صورت جامع

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان فیلم آموزش شناخت معجزه در زندگی به صورت جامع و کاربردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به قانون جذب در زندگی قرار دهیم.

فیلم آموزش شناخت معجزه در زندگی به صورت جامع و کاربردی

در فیلم آموزش شناخت معجزه در زندگی به صورت جامع و کاربردی شما علاقه مندان به قانون جذب به طور کامل با جنبه های مختلف معجزه در زندگی انسان آشنا خواهید شد.

معجزه (miracle) رویداد یا اتفاقی است که نمیتوان آن را به روش علمی بررسی و اثبات کرد. معجزه را میتوان به قدرتی فراطبیعی مانند جادو و یا به پیامبر یا قدیس نسبت داد.به طور غیر رسمی کلمه معجزه معمولا برای توصیف اتفاقاتی که از نظر احتمالی بعید است اما مغایر با قوانین طبیعت نیست استفاده میشود. مانند زنده ماندن از یک فاجعه طبیعی و یا بهبود یافتن بیماری که زنده ماندنش بعید است.

یک معجزه واقعی یک پدیده غیر طبیعی است، و این موضوع باعث میشود بسیاری از متفکران معجزه را مغایر با قوانین طبیعت و از نظر فیزیکی غیرممکن بدانند. (برای تاییدپذیری نیار به نقض قوانین فیزیکی است.) در اندیشه اسلامی، معجزه امر خارق‌العاده‌ای است که از راه علل ماوراء طبیعی با اراده خدا از شخص مدّعی نبوت به نشانه صدق ادّعای وی، همراه با مبارزه طلبی ظاهر می‌شود.

معجزه کلمه ای عربی است.مترادف واژه معجزه اعجاز است که از ریشه لغوی عجز به معنی ناتوانی گرفته شده‌است و بنابراین اعجاز به چیزی اطلاق می‌شود که انسان از انجام آن ناتوان است.

شناخت معجزه در زندگی

چرا باید شما برای موفقیت این همه تلاش و کوشش و از خود گذشتگی به خرج میدادید، اما بدون کمترین بازده مثبت؟
جریان از این قرار است که اگر شما در زندگی منتظر بمانید تا معجزه رخ دهد، دقیقا هیچوقت هیچ معجزه ای برایتان رخ نخواهد داد… مخصوصا اگر واقعا احساس کنید دیگر وقتش است !

معجزه واقعیت دارد و میتوانید شما خودتان باعث شوید اتفاق بیافتند، اما ابتدا باید اصول اولیه آنرا بلد باشید.
شما نمیتوانید بدون رعایت اصول اولیه آن منتظر وقوع باشید.

شما به حمایت احتیاج ندارید

داشتن حامی، عالی است؛ اما حامی باید وسیله باشد نه هدف !

شما باید یادبگیرید خودتان حامی شماره 1 خودتان باشد؛ آسان نیست اما باید یاد بگیرید.

افراد موفق دنیا خودشان حامی خودشان بوده اند. خودشان در اوضاع و شرایط سخت به خودشان امید و انگیزه داده اند؛ خودشان خودشان را تشویق کرده اند و با این کار توانسته اند به اصل شماره 1 برسند.

اگر احساس میکنید شما موفق نمی شوید چون حامی ندارید و یا باید حتما حامی داشته باشید تا موفق شوید، یک نفر باید باشد تا راه و چاه را به شما نشان دهد، به خاطر تلاش های سخت تان یک نفر باید باشد که به شما آفرین بگوید، به شدت در اشتباه هستید.

شما با این کارتان در حال دور کردن معجزات عالم هستی هستید؛ آگاه باشید و خودتان حامی شماره یک خودتان باشید.

شما همیشه باید تصور کنید در برابر هزاران نفر در حال اجرا هستید

حتی اگر در حوزه ای که در حال رقابت و تلاش هستید افراد و رقیبان کمی هستند باید طوری برای خودتان تصویرسازی کنید که در حال رقابت با چندصد رقیب قوی و سرسخت هستید و تمام دنیا کار شما را مشاهده میکند.

برای مثال در کسب و کار شما باید طوری کار کنید که یک رقیب فرضی 24 ساعته در حال کار و تلاش است تا از شما جلو بزند؛ و شما نباید این اجازه را به او بدهید.

این اصل هم آسان نیست؛ زیرا شما خیلی از وقت ها کارها را نصفه و نیمه رها میکنید، دلسرد میشوید و یا دیگر از ادامه خسته میشوید و این درست همان زمانی است که کمی بعد از شروع دوباره معجزات رخ میدهند.

برای مثال جک کنفیلد نویسنده سری کتاب های «سوپ جوجه برای روح» کتابش را بعد از اتمام نزد بیش از 300 انتشارات برای چاپ برد و هیچکدام از آنها به او جواب مثبت ندادند؛ اما او میدانست که درست همان لحظه است که کمی بیشتر تلاش کند معجزه رخ میدهد و تسلیم شرایط نشد.

او انتشارات دیگری رفت که تازه تاسیس بود و قبول به چاپ کتابش کرد و این کتاب در روز اول رونمایی 1 میلیون نسخه فروش رفت ! به همین سادگی معجزه رخ داد.

آزادی در رهایی از امنیت است

حقوق آخر ماه تان خوب است و مایل نیستید برای بدست آوردن اهداف تان که فکر کردن به آن شما را غرق در شوق میکند از دست بدهید؟ معجزات درست در چنین لحظه ای از زندگی تان دور میشوند.

شما واقعا بدست آوردن آرزوهایتان برایتان مهم است یا حقوق سر ماه؟

شما ابتدا باید تکلیفتان را روشن کنید کدام یک مهمتر است و بعد منتظر معجزات باشید.

امنیت طلبی، ذات انسان است، در همان دوران اولیه انسان های نخستین گروه های انسانی تشکیل یافتند تا امینت همدیگر را بیشتر کنند. خانواده شما نیز این غریضه را دارد و سفر مخاطره آمیز موفقیت شما را چیزی بیش از امنیت و آسودگی زندگی روزمره میبیند و این وظیفه شماست که به آنها آگاهی دهید.

شما فقط یکبار زندگی میکنید، پس طوری زندگی کنید که میخواهید؛ این گفته مارک تواین را یادتان باشد :

تمرکز کنید تا از بهانه ها دور بمانید

اگر ایده ای به ذهن تان رسیده میخواهید اجرایش کنید اما کار فعلی تان به شما اجازه نمیدهد چون به حقوق آخر ماه نیاز دارید… هرچه سریع تر آنرا ترک کنید (اصل شماره سه) و دنبال رویاهای تان بروید.

هرچه زودتر این تصمیم را باید بگیرید ! زیرا مغزتان آنرا مخالف جریان همیشگی (امنیت) میبینید و هرطور شده رویای تان را از یاد شما خواهد برد، حال چه با بهانه های مختلف «بیخیال حالا وقت زیاده…» و یا حتی به سادگی فراموشی به خاطر مشغله روزمره تان !

شما اگر ایده ای به ذهن تان میرسد، مخصوصا زمانی که انتظار آنرا نداشتید، این یک نشانه خوب از معجزاتی است که میخواهند اتفاق بیفتند. آنها را جدی بگیرید و بدانید بی دلیل به ذهن شما رجوع نکرده اند.

باید تبدیل به همان قهرمانی شوید که الهام بخش دیگران است

هیچوقت فراموش نکنید؛ اگر کاری ارزشمند انجام دهید، ناخودآگاه زندگی خیلی از مردم را تحت تاثیر قرار میدهید.

شاید خودتان هیچوقت متوجه آن نباشید ! اما اگر شما شجاعت دنبال کردن رویاهای تان را بدست آورید ناخودآگاه اطرافیان تان نیز تحت تاثیر این حرکت شما قرار خواهند گرفت و این کار شما برایشان الهام بخش میشود تا خودشان نیز بدنبال رویاهایشان بروند.

بی جهت نیست کارآفرینان بزرگ که لحظه به لحظه زمانشان برایشان ارزشمند است. هنگامی که از آنها دعوت به سخنرانی برای جوانان میشود بدون چون و چرا قبول میکنند، بدون هیچگونه چشم داشت مالی ! آنها میدانند هرچقدر بیشتر برای دیگران الهام بخش باشند معجزات بیشتری در زندگیشان خواهند دید.

حتی قبلا به صورت اختصاصی این موضوع در مقاله «برای سریع تر موفق شدن چرا باید دیگران را تشویق کنید موفق شوند؟» توضیح داده شده که توصیه میکنیم بخوانید.

شما قدرت تغییر زندگی تان برای همیشه را در وجودتان دارید

منتظر نمانید. همین امروز؛ از همین الان باید شروع کنید. اوضاع و شرایط هیچوقت به خوبی الان نخواهد بود. فکر نکنید اگر چند هفته بعد شروع کنید برای رویاهای تان تلاش کنید حقوق ماهانه تان را بگیرید و یا فعلا حس و حالش نیست !

این دقیقا کاری است که باعث میشود تمام معجزات بلوکه شوند… شما تا به الان هم زیاد صبر کردید؛ همه کارآفرین ها و افراد موفق هم در برهه ای از زندگی شان همانند من و شما انتظار زیادی کشیده اند، اما یک روزی در یک جایی در یک زمان خاصی تصمیم مهمی گرفتند و با خودشان گفتند «دیگه بسه ! همین الان شروع میکنم…»

شاید اگر منتظر بمانید تا حقوق این ماهتان را بگیرید. شاید اگر منتظر بمانید فعلا تابستان است خوش بگذرد… شاید اگر منتظر بمانید فعلا درسم رو بخونم بعد… شاید هیچ «بعد» –ی در کار نباشد و شما هم زمان تان را از دست دادید و هم یک عالمه معجزه خوب که منتظر اقدام شما بودند تا نمایان شوند…

پس، از همین الان شروع کنید؛ زندگی در مسیر تحقق رویاهای تان به ندرت آسان تر و لذت بخش تر از زندگی برای داشتن امنیت است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.