پکیج آموزش کوچینگ ثروت به صورت کامل

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
850 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

رسیدن به ثروت و داشتن درآمد بالا برای همه ی افراد مهم بوده و همه دوست دارند که ثروت خود را افزایش دهند، فروشگاه برنا اندیشان در این قسمت تصمیم دارد تا یکی از جامع ترین پکیج های آموزشی با عنوان پکیج آموزش کوچینگ ثروت و روش های رسیدن به ثروت و درآمد بالا را در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

پکیج آموزش کوچینگ ثروت و روش های رسیدن به ثروت و درآمد بالا

در پکیج آموزش کوچینگ ثروت و روش های رسیدن به ثروت و درآمد بالا شما با اصول و روش های علمی رسیدن به ثروت بالا آشنا خواهید شد و به فردی ثروتمند تبدیل خواهید شد.

  • آیا علاقمندید تا مشکلات مالی خود را بر طرف کنید.؟
  • آیا می خواهید در یک زمان یک ساله تغییراتی در وضعیت مالی خود ایجاد کنید؟
  • آیا می دانید ضمیر ناخودآگاه را در  خدمت موفقیت های مالی قرار دهید؟
  • آیا با قدرت ضمیر ناخودآگاه آشنا هستید؟
  • آیا می دانید ضمیر ناخود آگاه تان را به یک ماشین پول تبدیل کنید؟

کوچینگ روندی است که جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه ای، اجتماعی و حتی عاطفی کار می‌کند، به این معنی که در بسیاری از زمینه‌های زندگی، برای پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌توان از کوچینگ کمک گرفت. تمرکز کوچینگ به جای گذشته بر حال و آینده (نزدیک) فرد است و به کنکاش و رفع مسائل و مشکلات گذشته نمی‌پردازند.

باور کوچینگ بر این است که افراد بهترین مسیر را خودشان می‌توانند تشخیص دهند و غالبا پاسخ مشکلات افراد، نزد خود آنها است. از این رو در پروسه کوچینگ انتخاب‌کننده و پیش برنده جلسه خود مراجعه‌کننده است و کوچ او فقط نقش یک تسهیلگر را بازی می‌کند.

کامل ترین پکیج آموزش کوچینگ ثروت و جذب ثروت

در حقیقت به نوعی می‌توان گفت که اصطلاحا، کوچینگ به جای اینکه ماهی را در دهان افراد بگذارد، ماهیگیری را، به‌طور غیر مستقیم و به کمک خود مراجعه‌کننده، آموزشمی‌دهد خود فرد با کمک کوچ به مناسب ترین و متناسب‌ترین راهکار برای خود می‌رسد. در کوچینگ، به افراد مستقیما آموزشی داده نمی‌شود، بلکه فرد طی پروسه جلسات کوچینگ، به کمک کوچ، خودش به آگاهی‌هایی درباره خود دست می‌یابد.

کوچینگ ثروت

کوچینگ ثروت بیش از آنکه گرایشی شناخته شده در عرصه تخصص‌های کوچینگ باشد، کلمه‌ای است که به‌تازگی پا به دنیای کوچینگ گذاشته و بیش از هر چیز بر اساس تغییر نگرش‌ها نسبت به ثروت، درآمد و پول کار می‌کند.

کوچینگ ثروت سابقه زیادی در عرصه تخصص‌های کوچینگ ندارد و ما در عوض با زمینه‌هایی همچون کوچینگ کسب‌وکار (Business Coaching) یا کوچینگ عملکرد (‌Performance Coach) روبه‌رو هستیم که این تخصص‌ها به ما کمک می‌کنند تا سطح عملکرد خود نسبت به بخش‌های درآمدزای زندگی را بالابرده و سپس از این طریق بتوانیم وضعیت مالی خود را ارتقا دهیم.

کوچینگ ثروت عملاً همان کاری را می‌کند که هر کوچینگ حرفه‌ای و باصلاحیت دیگری در هر زمینه‌ای که شما مایل باشید، انجام می‌دهد و این شما هستید که تعریف خود از ثروت، دارایی و احساس متمول بودن را تعریف می‌کنید و می‌خواهید که به اهدافی که خود تعریف کرده‌اید، برسید. یک کوچ واقعی به شما کمک می‌کند تا با کشف دنیای درونی‌تان به هدف‌هایتان دست پیدا کنید.

کلید تغییر در مغز شماست

اولین راه و موثرترین راهی که شما از بودن با یک کوچ تجربه می‌کنید، تغییر افکار و احساسات شما نسبت به مسائل است. شما از طریق کوچینگ ثروت به لایه‌های عمیق‌تر خود دست پیدا می‌کنید و دلایلی را می‌بینید که می‌تواند علت رفتارهای مانع در راه رسیدن به هدف را نشان دهد؛ پس‌ازآن است که می‌توان رفتارها، عادات جدید و سالم‌تری را برای رسیدن به خواسته‌های واقعی پیدا کرد.

کوچینگ چیست و چه مراحلی دارد

برای ثروتمند شدن به چه چیزهایی نیاز داریم؟

شما در مسیر کسب ثروت به چه چیزهای احتیاج دارید و یک کوچ چطور می‌تواند در این مسیر به شما کمک کند؟ ما در این مسیر به چهار عامل اصلی احتیاج داریم که یک کوچ می‌تواند در همه این موارد به ما یاری برساند:

۱. چارچوب ذهنی:

در این راه ما به تغییر و تحول دیدگاه‌ها، باورها و احساساتمان درباره پول و ثروت احتیاج داریم، بخشی که در بسیاری از موارد کمترین اهمیتی به آن داده نمی‌شود. بدون داشتن یک ذهنیت سالم درباره ثروت ما فقط در حال درجا زدن هستیم.

۲. اقدام عملی:

ضروری است که ما دائماً گام‌های پی‌درپی به سمت اهدافمان برداریم. ما در قدم اول نیاز داریم تا کارهای ضروری را شناسایی و اول انجام دهیم و این نوع کارها را به تأخیر نیندازیم و در مرحله بعد باور داشته باشیم که ما حین سفرمان و به‌تدریج، بهترین نسخه از خودمان را کشف می‌کنیم و در این راه متبحرتر می‌شویم.

۳. برنامه کاری

داشتن یک برنامه مشخص برای اقدام، بالا بردن درآمد، پایین آوردن هزینه‌ها و کاهش استرس از گام‌های مهم در این مسیر است. ما هم به یک برنامه شخصی و هم یک استراتژی کسب‌وکار در این روند احتیاج داریم.

۴. حمایت

بگذارید واقع‌گرا باشم، ما بدون داشتن کمک، هدایت و حمایت نمی‌توانیم این سفر را به‌تنهایی پیش ببریم، بنابراین متوجه باشیم که چطور باید این منابع را تأمین و از آن‌ها بهترین استفاده را ببریم؛ که یکی از بهترین حامیان ما در این مسیر، کوچ‌ها هستند.

و درنهایت اینکه به یاد داشته باشیم، دنیای پیرامون ما بازتابی از دنیای درون ماست، ثروت را از درون به بیرون دنبال کنیم.

چگونه با استفاده از کوچینگ ثروت به ثروت بالا دست یابیم

کوچ (coach) کیست ؟

کوچ‌ ها تسهیل گرانی هستند که به شما کمک می‌کنند به آگاهی برسید و مسائلی را خودتان کشف کنید و یاد بگیرید. کوچ‌ها هرگز شما را نصیحت نمی‌کنند و به شما راهکار ارائه نمی‌دهند، بلکه آنها با استفاده از ابزارهایی کارآمد در حرفه خود (مانند گوش دادن فعال، پرسیدن سوالات موثر و قدرتمند و بازخورد)، به شما کمک می‌کنند تا نقشه راه را برای پیشبرد اهدافتان تعیین کنید یا پازل‌های درونی که موجب بروز مسائلی در زندگی شما شده‌اند را کنار هم ببینید و به نتیجه برسید.

کوچ‌ها در حقیقت به افراد کمک می‌کنند که خودشان با رسیدن به آگاهی و پاسخ‌ها، میان آن کسی که هستند و آن کسی که می‌خواهند باشند پلی ایجاد کنند. کوچ‌ها به افراد کمک می‌کنند تا افکار و پیچیدگی‌های ذهن خود را خودشان سر و سامان دهند، ساده کنند و به شفافیت برسند.

اصل کوچینگ (coaching)

باید بگوییم که کوچینگ نوعی مکالمه است که به یادگیری کمک می کند یعنی کوچینک در واقع نوعی تکنیک سوال پرسیدن است که در تمام امور زندگی به شما کمک می کند.همچنین نوعی فرآیند است که فرصت هایی را برای بهبود و تغییر در افراد فراهم می کند که اصلا بهتر است بگویم کوچینگ کمک می کند تا افراد را توسعه دهید و راهکارهایی را ایجاد می کند تا بتوانید بهترین راه حل را برای مساله ایجاد شده پیدا کنید.

کوچینگ حتی می تواند برای حل مساله به شما کمک کند.در کوچینک شما به کمک ابزارهایی که در اختیارتان دارید می توانید فرایند یادگیری را در فرد پشتیبانی کنید بهتر است بگویم ما با کوچینگ قصد داریم در افراد یادگیری(تغییر رفتار) را ایجاد کنیم.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.