سمینار رویاها و آرزوها از لس براون

سمینار رویاها و آرزوها از لس براون
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار رویاها و آرزوها از لس براون به صورت کامل و تصویری را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کارگاه های موفقیت لس براون قرار دهیم.

سمینار رویاها و آرزوها از لس براون به صورت کامل و تصویری

در سمینار رویاها و آرزوها از لس براون به صورت کامل و تصویری شما علاقه مندان به علم موفقیت از زبان لس براون به صورت تخصصی با اصول و روش های رسیدن به رویاها آشنا خواهید شد.

بیوگرافی لس براون

لسلی کالوین (Les Brown) مشهور به لس براون، متولد ۱۷ فوریه ۱۹۴۵در میامی است.او به عنوان یکی از پنج سخنران انگیزیشی برتر جهان بارها مورد تقدیر و ستایش قرار گرفته است. در کارنامه کاری خود، تجربه مجری گری رادیو و تلویزیون، نویسندگی و عضویت در مجلس نمایندگان اوهایو را دارد. از سال ۱۹۸۲ تا ۱۹۸۸ عضویت هیئت منصفه جایزه مشهور پیبادی بود.

لس براون مجری برنامه‌ای به نام خود بود که از ۶ سپتامبر ۱۹۹۳ تا ۱۴ ژانویه ۱۹۹۴ توسط شبکه CBS تولید یافت و در این مدت هر روز از شبکه‌های مختلف آمریکا پخش می‌شد. اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه نود بسیاری از جایزه‌های محلی و ملی آمریکا را دریافت کرد. لس براون برای بیشتر از ۵۰۰ کمپانی سخنرانی ارائه کرده است.

لسلی کلوین(Les Brown) مشهور به لس براون سیاستمدار سابق، مجری تلویزیون و دی‌جی رادیو است که او را به عنوان یکی از 5 سخنران انگیزشی برتر جهان می‌شناسند که جملات لس براون بسیار انگیزاننده بوده و بارها مورد تقدیر جهانیان قرار گرفته است.

لس براون همانند شخصیت های بسیار موفقی از جمله آنتونی رابینز، جک ما، وین دایر، تی هارو اکر و بسیاری دیگر، در طی چهار دهه گذشته، با سخنرانی‌هایش که تقریباً تمام جنبه‌های زندگی را پوشش می‌دهد، زندگی افراد بسیاری افراد موفق جهان را دگرگون کرده است.

لس براون به عنوان یکی از اعضای «مجریان اوهایو هاوس» شناخته شد و بعدها برنامۀ خودش را با نام «لس براون شو» راه انداخت که در آن به مردم یاد می‌داد به دنبال رویاهایشان باشند و عبارت «شدنیه، ممکنه» را با خود تکرار کنند. لس براون می‌گفت که افراد باید به دنبال راه‌حل باشند و بر مشکل تمرکز نکنند.

لس براون در مصاحبه‌ای اظهار داشت که تلویزیون برای او یک ابزار است تا از طریق آن به توده عظیم مردم قدرت‌بخشی کند. لس براون شجاعت این را داشت که علی‌رغم اینکه پس از دبیرستان به تحصیلات خود ادامه نداده بود، یک کمپانی به نام «شرکت نامحدود لس براون» تاسیس کند و یکی از کتاب های لس براون که کتاب پرفروش اوست، «رویا‌هایت را زندگی کن» نام دارد. لس براون live your dreams را نوشت تا الهام بخش بسیاری از کسانی باشد که دست از رویاهایشان کشیده بودند.

لس براون برترین سخنران انگیزشی

لس براون در طی دوران شغلی خویش، با برخی از درخشان‌ترین ذهن‌های دنیای تجارت مصاحبه کرده و ارتباط نزدیکی با آن‌ها داشته است. لس براون تحسین بسیاری را برانگیخته است و اکنون او را با لقب « انگیزه‌دهنده » می‌شناسند. در ادامه این مقاله جذاب میتوانید متن چند سخنرانی فوق انگیزشی لس براون را بخوانید و یک بار دیگر برای داشتن زندگی رویایی خودتان به پا خیزید.

کودکی و سال‌های اولیه زندگی لس براون

لسلی کلوین براون به همراه برادر دو قلویش وزلی، در هفدهم سپتامبر 1945 در لیبرتی سیتی میامی به دنیا آمد. مادر آن‌ها سه هفته بعد، نوزادان خویش را در لیست فرزندخواندگی قرار داد. وقتی که شش هفته داشتند، یک زن مجرد 38 ساله مهربان که در یک کافی‌شاپ کار می‌کرد و ممی براون نام داشت، آن‌ها را به فرزندخواندگی قبول کرد.

آیا لس براون به راستی کند ذهن بود ؟

لس براون به همراه برادر و خواهران خود به مدرسۀ عمومی رفت، کلاس پنجم بود که معلمان او را به لحاظ ذهنی ضعیف‌تر و نامتناسب با سایر دانش‌آموزان تشخیص دادند. بدین ترتیب او توجه کمتری دریافت می‌نمود. او نظر معلم‌ها را باور کرد و خود را یک دانش‌آموز کندذهن پنداشت، اما مادرش این طور فکر نمی‌کرد.

مادر لس براون و یکی از معلم‌های دبیرستان متوجه پتانسیل او شدند و تصمیم گرفتند که او را راهنمایی کنند تا انگیزه‌ها و اهدافی برای زندگی‌اش شکل دهد. در طی دوران دبیرستان، او هرگز از یادگیری دست برنداشت.

همه چیز درباره شغل لس براون

اولین شغل لس براون نظافتچی بود، اما این شغل او را قانع نکرد. به همین دلیل به مجری‌گری رادیو روی آورد. با پشتکارش توانست به دنیای دی‌جی‌های رادیویی وارد شده و در یک ایستگاه رادیویی محلی مشغول به کار گردد. افراد موفق همیشه به جذب شغل دلخواه خود فکر میکنند، لس براون دریافت که می‌تواند به عنوان دی‌جی رادیویی فعالیت نماید و در این زمینه مهارت دارد.

در محل کارش، هنگامی که دی‌جی اصلی رادیو از حال رفته بود، لس براون کنترل پخش را به دست گرفت. مالک ایستگاه از سر ناچاری به او اجازه داد این وظیفه را بر عهده بگیرد. این واقعه باعث شد تا این وظیفه به صورت دائمی به لس براون محول شود.

رویاهایت را زندگی کن از لس براون

لس براون اما کتاب های بسیاری را تالیف کرده است که از جمله آن ها میتوان به رویاهایت را زندگی کن اشاره کرد. در طی چندین هفته، این کتاب به پرفروش ترین کتاب تبدیل شد. در این کتاب لس براون افراد مختلفی را تشویق می کند که برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند.

با دنبال کردن اهداف خود در صدد رسیدن به آن ها باشید نه اینکه بعد از هر مشکلی ناامید شوید. لس براون از جمله کسانی است که برای موقعیت خود تلاش بسیار زیادی کرده است. او به معنای واقعی کلمه تمامی زندگی خود را وقف این موفقیت ها کرده است.

در نهایت اما تمامی این تلاش ها به ثمر نشست و توانست تا طعم موفقیت را در زندگی خوب بچشد. لس براون اما در سال 1990، زمانی که یک مجموعه از سخنان انگیزشی را ضبط کرد و به بازار ارائه داد باعث شد تا موفقیت بیشتری را در این زمینه به دست آورد.

لس براون در سال 1993 اما توانست لس براون شو را راه اندازی کند تا بدین وسیله بتواند مشکلات رایج مردم را حل کند. با وجود تمام اتفاقاتی که در طی این دوره برای براون افتاد اما باز هم او ناامید نشد بلکه برای کودکان، زندانیان و همچنین افراد با شرایط خاص هم سخنرانی های بسیاری را انجام داد. او هیچوقت از خواسته های خود کوتاه نمی آمد و همواره به دنبال راهی برای ایجاد انگیزه در مردم بود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.