پکیج کامل آموزش روانشناسی تبلیغات و افزایش فروش

پکیج کامل آموزش روانشناسی تبلیغات و افزایش فروش
نوع فایل
PDF
حجم فایل
14 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان قصد داریم تا یکی دیگر از بهترین و کاربردی ترین پکیج های روانشناسی با عنوان پکیج کامل آموزش روانشناسی تبلیغات و راهکارهای موثر برای فروش را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به روانشناسی و علوم رفتاری قرار دهیم.

پکیج کامل آموزش روانشناسی تبلیغات و راهکارهای موثر برای فروش

در پکیج کامل آموزش روانشناسی تبلیغات و راهکارهای موثر به صورت کامل با شاخه روانشناسی تبلیغات و فروش آشنا شده و فنون و تکنیک های آن را به طور کامل فراخواهید گرفت.

آیا تا کنون در میان تبلیغات تلویزیونی، تبلیغی را دیده اید که احساسات شما را به شدت برانگیزاند و بسیار تکان دهنده باشد؟ آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که به تبلیغ خاصی فکر کرده باشید و اشکتان سرازیر شده باشد؟ قطعا پاسخ شما به این پرسش ها مثبت است. تاثیری که هر تبلیغ خاصی روی افراد می گذارد، به علت جنبه ی روانشناسی تبلیغات می باشد. علت اینکه بعضی از تبلیغات مربوط به شرکت های تبلیغاتی موفق هستند و در ذهن شما تا سال های سال باقی می مانند، در حالی که دیگر تبلیغات به سادگی از ذهن ها بیرون می رود چیست؟ مطمئنا نه تنها این موفقیت اتفاقی نیست، بلکه این نتیجه ی تمرکز و تلاش حرفه ای و موثر بر روی فاکتورهای مختلفی می باشد.

روانشناسی تبلیغات چیست؟

روانشناسی تبلیغات مجموعه فاکتورهایی است که جنبه های روانشناختی مصرف کنندگان را پیش بینی می کند. تبلیغات محدود به مجلات و روزنامه ها، رادیو، تلویزیون و یا حتی اینترنت نمی باشد، بلکه مربوط به هر آنچه است که اطراف شما را احاطه کرده است.

همه ی ما، زمانی که خرید می کنیم یا چیزی را مصرف می کنیم، تلاش می کنیم تا خود را از دیگران متمایز سازیم. متفاوت و منحصر به فرد بودن همان چیزی است که در روانشناسی تبلیغات باید از آن بهره مند شد.

استراتژی های روانشناسی تبلیغات

با دانستن ویژگی های افراد و نحوه ی خرید آن ها، شما بهتر می توانید آن ها را برای انجام خرید محصول خود از طریق رسانه ها، متقاعد نمائید. شاید برای همه ی شما تا به حال اتفاق افتاده باشد که برای خرید چیزی، به سوپر مارکت ها مراجعه کرده باشید، اما خریدی نکرده باشید. در این صورت شما قربانی تکنیک های استفاده شده در علم تبلیغات صاحبان آن کسب و کار شده اید چرا که آن ها به خوبی نتوانسته اند شما را برای خرید جذب کنند و توجه شما را جلب کنند.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش بورس و سهام


امروزه روانشناسی تبلیغات آنقدر اهمیت یافته است که برندهای بزرگ، بخشی از درآمد سالانه‌شان را به تبلیغات اختصاص می‌دهند؛ اما این اصول تقریبا در همه جای دنیا ثابت است، چرا که واکنش مشتریان به تبلیغاتی که کنجکاوی آنها را تحریک می‌‌کند از گذشته تا به امروز، تغییر چندانی نکرده است. شاید آشنایی با اصول روانشناسی تبلیغات بر نحوه‌ی قضاوت شما درباره کالاها و اجناس بر اساس تبلیغاتی که از آنها می‌شود، اثر بگذارد.

تکنیک های روانشناسی در تبلیغات

استفاده از اصول روانشناسی به عنوان تکنیک های جذب مشتری

درصد بالایی از متخصصین بازاریابی، مدرک آکادمیک روانشناسی ندارند، اما در برخورد با مشتریان به صورت ناخودآگاه از تکنیک های این رشته استفاده می کنند. البته این موضوع به معنای فریب دادن مخاطبان نیست بلکه بازاریاب های هوشمند و ماهر، از علم روانشناسی کاملا قانونی و اخلاقی برای جلب توجه مشتری بهره برداری خواهند کرد. بر این اساس چهار روش اصلی وجود دارد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

۱- به کار گیری ایده های احساسی:

مطالعات مختلف نشان داده است که بازاریابی یک محصول از طریق مزایایی که برای مشتری به همراه دارد، بسیار بیشتر از معرفی اجزا و یا کیفیت مواد آن موفق عمل خواهد کرد. در این راستا استراتژیک ترین کار، تاکید بر نقاط ضعف و کاستی ها است. زمانی که نقاط ضعف خود را برای مخاطبان شفاف سازی می کنید، از ایده ای احساسی کمک گرفته اید که در نهایت منجر به ایجاد اعتماد در مشتری می شود.

۲- تجدید نظر در روش رقابت با سایر کسب و کارهای کوچک:

بدون آن که نیازی به یک رقابت طاقت فرسا با سایر کسب و کار های دیگر وجود داشته باشد، تنها می توانید بر نقاط تمایز محصولات و یا خدمات خود تمرکز کنید. در گام بعدی به معرفی تاثیرات مهم و مفید محصول مورد نظر بر زندگی مشتری بپردازید.

۳- انتقال حس انحصار به مشتری:

برای آن که بتوانید در زمینه فروش محصولات کسب و کار خود به خوبی وارد عمل شوید، باید قادر به انتقال نوعی حس انحصار در مشتریان خود باشید. منظور از انحصار در این مورد چیست؟ یکی از اصول روانشناسی تجاری برای جلب نظر مخاطب، منحصر به فرد جلوه دادن یک محصول و یا خدمت است. زمانی که مشتری تصور کند محصول مورد نظر خود را تنها می تواند از طریق کسب و کار شما تامین کند، در القای حس انحصار موفق بوده اید.

۴- القای عدم قطعیت و تردید در مشتری:

چهارمین روش، القای نوعی حس ترس و تردید در مشتری است. تاکنون به تبلیغات حراج های مختلف توجه کرده اید؟ “تنها دو ساعت فرصت باقیست!”، “این فرصت طلایی را از دست ندهید!”، “چنین فرصتی دیگر تکرار نخواهد شد!”. هدف اصلی این جملات همگی انتقال حس عدم قطعیت به مشتری خواهد بود. این تکنیک روانشناسی کمک می کند تا مخاطب با سرعت بیشتری وارد عمل شده و محصول مورد نظر شما را خریداری کند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.