دانلود کتاب صوتی زندانیان باور نوشته متیو مک کی

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از پایگاه دانش فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار کاربردی و خواندنی با عنوان دانلود کتاب صوتی زندانیان باور نوشته متیو مک کی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی زندانیان باور نوشته متیو مک کی

کتاب صوتی زندانیان باور نوشته‌ی مشترک متیو مک‌کی و پاتریک فانینگ است. «تصویر شما از خودتان»، «شناسایی باورهای مرکزی‌تان»، «پیامدهای باورهای مرکزی»، «شواهدی از گذشته‌تان»، «یافتن مفروضه‌های آزمون‌پذیر»، «آزمایش قانون‌های‌تان»، «تقویت باورهای مرکزی جدید» و… عنوان‌هایی است که در این کتاب ارائه شده است.

در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «ماتیو مک کی سرپرست انجمن درمان‌های کوتاه مدت و مراکز خدمات روان‌شناختی هاید آشبوری در سانفرانسیسکو است. او با کمک همکاران خود شش کتاب از جمله آرامش آموزی و کاهش استرس، افکار و احساسات، پیام‌ها، طلاق، عزت نفس و خشم مخرب را به رشته ی تألیف درآورده است. وی مدرک دکترای روانشناسی بالینی خود را از دانشکده‌ی روانشناسی حرفه‌ای کالیفرنیا دریافت کرد. دکتر ماتیو مک کی در حوزه‌ی رفتاری – شناختی و در زمینه‌ی افسردگی، اضطراب و خشم کار می‌کند. پاتریک فانینگ نویسنده‌ای حرفه‌ای در حوزه‌ی مسائل بهداشت روانی است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی چنین گفت زرتشت اثر نیچه

از او قبلا کتاب‌های استفاده از تصویرسازی ذهنی برای تغییر، راهنمای بالینی استفاده از قدرت تجسم برای بهبود خود و کنترل درد و وزن به چاپ رسیده است. او همچنین به همراه ماتیو مک کی کتاب‌های افکار و احساسات، پیام‌ها و عزت نفس را نوشته است. این کتاب به افراد کمک می‌کند تا باورهای مرکزی خود را بشناسند و آن ها را تغییر دهند. کتاب حاضر رویکردی نوین را ارائه می‌دهد که توانایی کمک به افراد زیادی را دارد، آن‌هایی که زندگی‌شان در زیر سایه‌ی باورهای منفی‌شان درباره‌ی خود و جهان تیره و تار شده است./ دکتر مارتا دیویس، روانشناس،گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی، سانتا کلارا، کالیفرنیا»

کم‌ترین کاری که این کتاب می‌کند این است که به شما آموزش می‌دهد تا چگونه به تدریج و به آرامی باورهایتان را تغییر دهید، آنها را کنار بگذارید و کم کم فضا و آسایش زندان خود را افزایش دهید. شما می‌توانید با پشتکار، باورهایتان را تا جایی تغییر دهید که باورهای جدید دروازه‌هایی را به سوی یک زندگی آزادتر و رضایتمندانه‌تر برایتان باز کنند.

درباره کتاب زندانیان باور

ماتیو مک‌کی سرپرست انجمن درمان‌های کوتاه مدت و مراکز خدمات روان شناختی هاید آشبوری در سانفرانسیسکو است. او با کمک همکاران خود شش کتاب از جمله آرامش آموزی و کاهش استرس، افکار و احساسات، پیام‌ها، طلاق، عزت‌نفس و خشم مخرب را به رشته تالیف در آورده است. وی مدرک دکترای روان ‌شناسی بالینی خود را از دانشکده روان‌شناسی حرفه‌ای کالیفرنیا دریافت کرد.

دکتر ماتیو مک‌کی در حوزه رفتاری-شناختی و در زمینه افسردگی، اضطراب و خشم کار می‌کند. پاتریک فانینگ نویسنده‌ای حرفه‌ای در حوزه مسائل بهداشت روانی است. از او قبلا کتاب‌های استفاده از تصویرسازی ذهنی برای تغییر، راهنمای بالینی استفاده از قدرت تجسم برای بهبود خود و کنترل درد و وزن به چاپ رسیده است.

او همچنین به همراه ماتیو مک‌کی کتاب‌های افکار و احساسات، پیام‌ها و عزت‌نفس را نوشته است. «این کتاب به افراد کمک می‌کند تا باورهای مرکزی خود را بشناسند و آن‌ها را تغییر دهند. کتاب حاضر رویکردی نوین را ارائه می‌دهد که توانایی کمک به افراد زیادی را دارد، آن‌هایی که زندگی‌شان در زیر سایه باورهای منفی‌شان درباره خود و جهان تیره و تار شده است.»

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.