فیلم آموزش جامع زبان کنکور کارشناسی

فیلم آموزش جامع زبان کنکور کارشناسی
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
4 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از محصولات بسیار کاربردی برای کنکور کارشناسی با عنوان فیلم آموزش جامع زبان کنکور کارشناسی به صورت کاربردی را در اختیار شما شرکت کنندگان کنکور کارشناسی قرار دهیم.

فیلم آموزش جامع زبان کنکور کارشناسی به صورت کاربردی

شما عزیزان در فیلم آموزش جامع زبان کنکور کارشناسی به صورت کاربردی با تکنیک های تست زنی و کلیه قواعد مربوط به کنکور از قبیل گرامر،لغت و بسیاری دیگر از مهم را فراخواهید گرفت.

اگه قصد دارین یادگیری زبان انگلیسی رو به صورت حرفه ای دنبال کنین و علاقه زیادی به تحصیل در رشته زبان انگلیسی در دانشگاه دارین، خواندن این پکیج آموزشی را به شما پیشنهاد میدم چون مختص شماست.

آشنایی با کنکور زبان

یکی از پنج کنکور سراسری ، کنکوری است با نام کنکور منحصرا زبان. داوطلبین این کنکور به دو دسته تقسیم می­شوند کسانی که قصدشان تحصیل ادبیات انگلیسی یا ترجمه یا آموزش زبان انگلیسی است و کسانی که تفننی این کنکور را می­دهند وقصد انتخاب رشته در آن را ندارند. از آنجایی که گروه دوم تعداد بیشتری را در برمی­گیرد و  از آنجایی که متاسفانه تاثیر دروس عمومی در این کنکور بیشتر از تاثیر درس زبان تخصصی این کنکور می­باشد لذا هر سال رتبه ­های برتر این کنکور کسانی هستند که هیچ­گاه علاقه به این رشته­ ها ندارند و هدفشان کنکور خودشان بوده است نه کنکور زبان.

کنکور زبان در کنار کنکور هنر ، گروه های آزمایشی شناور کنکور سراسری را تشکیل می دهند . به این معنی که هر کدام از داوطلبان کنکور سراسری می توانند در کنار یکی از سه گروه آزمایشی اصلی ریاضی ، تجربی و انسانی ، یکی یا هر دو گروه آزمایشی زبان و هنر را نیز به برای شرکت در کنکور انتخاب کنند.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش کامل زبان انگلیسی همراه داستان


به همین دلیل مخاطبان کنکور زبان دو دسته هستند . دسته ای که شرکت در کنکور زبان را به عنوان شانس دوم برای قبولی و درکنار یک گروه آزمایشی دیگر انتخاب کرده اند و دسته دوم که منحصرا قصد شرکت در کنکور زبان را دارند و به عبارت دیگر گروه آزمایشی اصلی آن ها کنکور زبان است.

شاخه های مختلف رشته زبان در ایران در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا می باشند و این رشته ها شامل زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، تربیت دبیر زبان انگلیسی و همچنین زبان های فرانسوی، روسی، آلمانی، ترکی و … می باشند.

سوالات تخصصی کنکور منحصرا زبان؟

۷۰ سوال جمعا دفتره سوالات تخصصی کنکور زبان رو تشکیل میدن،ما بودجه بندی زبان تخصصی انگلیسی رو ارائه میدیم.۱۰ سوال اول رو سوالات گرامر تشکیل میدن این سوالات و کلا سوالات تخصصی زبان مرجع و منبع خاصی ندارن،سازمان سنجش کتاب The New Bridging the Gap رو به عنوان یک کتاب کمکی معرفی کرده ولی سوالات صرلا از این کتاب مطرح نخواهند شد.۱۵ سوال بعد سوالات واژگان هستند و عموما معنی دوم واژگان در این سوالات در نظر گرفته میشه و ممکنه کلمات آشنایی ببینید ولی معنی اول و متداول اونها در سوال مدنظر نباشه.۵ سوال بعد از واژگان سوالات ترتیب کلمات یا همون مرتب کردن جمله هستن که جزو سوالات گرامری قرار میگیرن.۱۰ سوال بعد کاربرد زبانی هست و سوالات این دسته با دانش زبانی و لغات قابل حل هستن.۱۰ سوال بعدی سوالا کلوز هست،برای تسلط بر این سوال ها باید هم دانش زبانی و لغات خوبی داشته باشید هم دانش گرامری و از همه مهم تر باید این سوالات رو بسیار تمرین کرده باشید.۲۰ سوال بعدی سوالات ریدینگ هست که از دو متن طولانی(نسبت به زبان عمومی) مطرح خواهند شد.سوالات ریدینگ نیز مانند کلوز به دانش های زبانی و گرامر و تمرین زیاد نیاز دارند.مطمئنا سوالاتی وجود دارند که بدون نیاز به ترجمه و گرامر و فقط از راه تجربه و تمرین قابل حل باشن.

انتخاب رشته زبان انگلیسی برای بسیاری از دانش آموزان سوال برانگیزه و حتی میشه گفت که اغلب متقاضیان، اطلاعات کمی در خصوص انتخاب رشته زبان انگلیسی دارن. قبل از هر چیز بهتره بدونید که:

” گروه آزمایشی زبان، یک گروه شناور است؛ یعنی می توان در کنار یک گروه آزمایشی اصلی، در این آزمون هم شرکت کرد.”

شاخه های رشته زبان انگلیسی شامل: رشته تربیت دبیر زبان انگلیسی، رشته زبان و ادبیات انگلیسی، رشته مترجمی زبان انگلیسی، رشته آموزش زبان انگلیسی و رشته کارشناسی مترجمی خبر انگلیسی هستند که پذیرفته شدگان بعد از قبولی در کنکور، بسته به رشته ای که در اون قبول شده اند، یک سری آموزش های اصولی در زمینه مخصوص به همون رشته یاد می گیرن. مثلاً در رشته literature  یا ادبیات زبان انگلیسی، نمایشنامه ها، رمان ها، شعرها، و مواردی از این دست به دانشجو آموزش داده میشه و در رشته های مترجمی و teaching، آموزش هایی در خصوص خواندن متون مطبوعاتی و زبان­شناسی و غیره آموزش داده میشه.

تعداد سوالات کنکور زبان  و مدت زمان آزمون

حتما  این سوال برایتان پیش آمده است که دفترچه عمومی و اختصاصی کنکور زبان  به طور کلی چند سوال دارد و چقدر زمان در اختیار دارید تا به این سوالات پاسخ دهید. ما سعی می کنیم تا به این سوال شما جواب قانع کننده ای بدهیم طوری که بتوانید اطلاعات خودتان را در این زمینه نیز کامل کنید.

تعداد سوالات دفترچه عمومی کنکور زبان سراسری  ۱۰۰ سوال  و به شکل تستی می باشند. این سوالات چهار گزینه ای بوده و ۷۵ دقیقه یا یک ساعت و ربع برای پاسخگویی به آنها زمان دارید.  همچنین تعداد سوالات دفترچه اختصاصی کنکور زبان ۷۰ سوال تستی بوده و شما ۷۰ دقیق یا یک ساعت و ده دقیقه فرصت دارید تا به این سوالات پاسخ دهید.

به طور کلی شما باید به  ۱۷۰ سوال در ظرف سه ساعت یا ۱۸۰ دقیقه پاسخ بدهید. بنابراین این کار مستلزم داشتن تمرکز و هوش تشخیصی بالایی می باشد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.