کارگاه روانشناسی روابط سالم در زندگی زناشویی

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
247 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از کارگاه های روانشناسی و بسیار کاربردی با عنوان کارگاه روانشناسی روابط سالم در زندگی زناشویی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مباحث علمی و روانشناسی قرار دهیم.

کارگاه روانشناسی روابط سالم در زندگی زناشویی

در کارگاه روانشناسی روابط سالم در زندگی زناشویی به صورت کامل با تمام جنبه های زندگی زناشویی آشنا شده و تمام موانعی را که موجب ایجاد مشکل در زندگی میشود را خواهید شناخت.

روابط رمانتیک و عاشقانه مهمترین مسئله برای شادی و لذت زن و مرد از زندگی است.

ولی با این حال در جهان بیش از ۴۰% ازدواج ها به طلاق ختم می شود.

نگه داشتن یک رابطه زناشویی موفق و شاد مسلما کار آسانی نیست ولی خوشبختانه محققان روانشناسی روش سالهای روابط زناشویی سالم را در اختیار ما قرار داده اند تا روابط زن و مرد به سمت زیبایی ها سوق داده شود.

وظایف مشترک زن و مرد در روابط زناشویی

درباره روابط زناشویی زن و مرد وطیفه یکسانی در حفظ و بهبود رابطه زناشویی در قبال هم دارند به طوری که برای هر قدم باید برنامه داشته باشید و قدم هایتان را در جای درست قرار دهید. در زیر به ۹ وظیفه در ایجاد روابط صحیح زناشوی که برگرفته از انجمن روانشناسان آمریکا است اشاره می کنیم.

  • در زندگی مشترک و ایجاد رابطه با طرف مقابلتان باید از احساس خود را از خانواده خود  جدا کنید تا شخصیت جدیدی در شما شکل بگیرد.
  • ایجاد هم دلی، صمیمیت و هویت مشترک در رابطه زناشویی و در عین حال حفظ استقلال و حریم شخصی زن و مرد در رابطه زناشویی.
  • برقراری روابط جنسی فوق العاده لذت بخش و احساسی و همچنین محافطت از این روابط به داخل فضای کاری و خانواده از نکات کلیدی می باشد به طوری که این روابط احساسی قوی بسیار شخصی هستند و شما نباید آن را به بیرون بروز دهید.
  • روابط زناشویی صحیح به ایجاد فضای مجزا در برقراری رابطه تان با فرزندان و شریک تان جای می گیرد.
  • یکی از مسائل روابط زناشویی حل مشکلات و بحران های اجتناب ناپذیر زندگی است.
  • بسیاری بر این باورند که وظیفه زن در رابطه زناشویی حفظ قدرت پیوند زناشویی در زندگی است به صورتی که دو طرف باید ازدواجشان را
  • پناهگاهی امن تبدیل کنند تا شرکا در این پناهگاه بتوانند تفاوت ها، خشم و اختلافاتشان را بیان کنند.
  • شوخ طبعی و طنز بودنتان نه تنها مربوز به روزهای اولین رابطه زناشویی برمی گردد بلکه باید در تمام زندگی در جریان باشد.
  • ارضای نیازهای زندگی و حمایت طرفین به طول رابطه زناشویی سالم کمک زیادی می کند.
  • تصاویر عاشقانه عشقتان را زنده نگه دارید تا احساس و عواطفتان رو به سقوط نگذارد.

پیشنهاد ویژه:کارگاه آموزش زوج درمانی به صورت کاربردی

به جای اینکه همیشه در گفتگو با همسرتان از واژه تو استفاده نمایید جمله را با واژه ی “من” شروع کنید زیرا اینگونه همسرتان احساس مقصر بودن نخواهد داشت . مثلا بگویید” من احساس می کنم داری طردم می کنی”. و خیلی شفاف به جای افکارتان، احساستان مانند ناراحتی، عصبانیت، خوشحالی، تنهایی، ناامیدی و … را با همسرتان در میان بگذارید زیرا اینگونه او می توان ارتباط بهتری با شما برقرار کند.

همیشه سخت است که بین حرفه، فرزندان و تعاملات بیرونی خود روابطی خوب با همسرتان ایجاد کنید و آن را حفظ کنید.

گزارش ها نشان می دهد کسانی که در سال هفتم ازدواج و روابط زناشویی کمی نارضایتی دارند این مقدار کم پس از ۹ سال به بیشترین حد خود می رسد و نارضایتی را تکمیل می کند.

برای حفظ جذابیت همیشگی در زندگی خیلی از زوج ها برنامه ریزی خاصی دارند با این حال خوب است که در زندگی کمی غیر قابل پیش بینی باشید.

مثلا اگر همیشه به یک رستوران خاص می روید یا اینکه کارهای در طول رابطه زن و مرد در زندگی باید برنامه مشصی برای رابطتکراری انجام می دهید باید این الگو را تغییر دهید می توانید به پیک نیک بروید یا اینکه در کلاس های جدیدی حضور پیدا کنید.ه جنسی خود بگذارید. نه به این منظور که دور روزهای به خصوصتان با ماژیک قرمز در تقویم خط بکشید منظور اینست که کاری کنید تا نیاز های احساسی بدنی و جنسی برآورده شود.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.