پکیج مشاوره مهاجرت به کشور نروژ

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
80 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج مشاوره مهاجرت به کشور نروژ و آشنایی کامل با نروژ را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره در زمینه مهاجرت قرار دهیم.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور نروژ و آشنایی کامل با نروژ

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور نروژ و آشنایی کامل با نروژ شما با قوانین مهاجرت به کشور نروژ و شرایط زندگی در این کشور آشنا خواهید شد.

در میان برنامه های مهاجرتی و هم چنین میل و هدف متقاضیان مهاجرت، بهترین راه مهاجرت به نروژ را می توان اخذ کدامیک از انواع ویزا دانست؟ شاید برای جواب این سوال بهتر است ابتدا نیت هر شخص از مهاجرت مشخص گردد. شاید دانشجویی که نیت ادامه تحصیل دارد بهترین راه مهاجرت به کشور نروژ را ویزای تحصیلی بداند، یا کسی که قصد ازدواج با یک تبعه نروژی را دارد برای ویزای خانواده اقدام کند.

 • آیا شما نسبت به راه های مهاجرتی کشور نروژ اشراف دارید؟
 • آیا اتباع ایرانی می توانند در دانشگاه های این کشور بصورت رایگان تحصیل نمایند؟
 • امکان کار در چه مشاغلی در این کشور برای یک خارجی وجود دارد؟

نروژ کشوری در شمال اسکاندیناوی است که از سوی سازمان ملل، عنوان بهترین و بالاترین استانداردهای زندگی در دنیا را به خود اختصاص داده است. نروژ کشوری است که در آن میزان تحصیلات، درآمد ماهانه، امید به زندگی، بهداشت و تغذیه منطبق بر استانداردهای سازمان ملل می‌باشد و این استانداردها کاملا رعایت شده است. امید به زندگی در بین مردم این کشور تا 79 سال هم افزایش یافته است و موجب شده مردم آینده روشنی را برای خود تصور کنند. پایتخت این کشور اسلو می‌باشد و طبق استانداردهای متعارف زندگی در رده اول می‌باشد.

مهاجرت به نروژ از طریق کار

نروژ جزء کشور هایی است که ویزای جست و جوی کار نروژ را به متقاضیانی که در این کشور سابقه تحصیلی دارند، یا به عنوان یک نیروی محقق یا به صورت آزاد و مستقل و یا برای موسسه علمی و دانشگاه در نروژ حضور دارند، ویزای جست و جوی کار صادر می کند. این افراد پس از اتمام دوران اقامت خود می توانند درخواست تمدید اقامت و جست و جوی کار در نروژ را بدهند.

اقامتی که متقاضیان برای جست وجوی کار در نروز دریافت می کنند 1 ساله است که می توانند در این مدت به کار های نیمه وقت یا تمام وقت مشغول شوند اما برای اینکه اقامت دائم نروز را دریافت کنند باید شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی و دانشگاهی خود پیدا کنند. (این قانون مانند سایر کشور هایی است که ویزای جست و جوی کار را ارائه می دهند.). نکته مهم در مورد این اقامت 1 ساله آن است که این مدت حضور در نروژ جزء سالهای اقامت محسوب نمی گردد.

روش دیگری که کشور نروژ در زمینه ی جذب نیروی کار انجام می دهد، جذب نیروی کار ماهر از طریق سیستم Skilled Workers است. در این روش، کشور نروژ به جذب نیرو های کاری که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارند، و یا کسب و کار خود را داشته باشند اجازه ورود می دهد. سایر شرایطی که افراد برای ورود از طریق Skilled Workers نیاز دارند عبارت است از:

 1. داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر از سوی کارفرما، موسسه و یا شرکتی معتبر در نروژ
 2. پیشنهاد شغلی که به متقاضی ارائه می شود باید کاری به صورت تمام وقت باشد.
 3. رشته تحصیلی و کاری که متقاضی دارد و به آن وارد می شود باید جز مشاغل مورد نیاز کشور نروژ باشد.
 4. داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی الزامی است.
 5. درآمد شغل پیشنهادی نیز نباید کمتر از سطح متوسط باشد.

افرادی که از طریق ویزای اسکیلد ورکرز وارد نروژ می شوند، اقامتی 3 ساله دریافت می کنند که پس از این مدت می توان برای اقامت دائم (PR) کشور نروژ اقدام کنند. در هر دو روش ذکر شده خانواده فرد اجازه همراهی را از همان ابتدا دارند و اقامت را هم دریافت می کنند.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور نروژ و آشنایی کامل با نروژ

افرادی که در طی این مدت بنا به هر دلیلی کار فرمای آنها تغییر کند، 6 ماه فرصت دارند تا کار جدیدی را پیدا کنند.

مهاجرت به کشور نروژ از طریق تحصیل

یکی از راهای منطقی و قانونی ورود به کشور نروژ ،اخذ ویزای تحصیلی نروژ می باشد که با توجه به شرایط داوطلب میتواند این ویزا را اخذ نماید . تحصیل در کشور نروژ در مقاطع دبیرستان، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است.
تحصیل در تمامی مقاطع نروژ امکان پذیر است و دروس به صورت رایگان ارائه می شود به این معنی که دانشجویان می توانند در این کشور به صورت رایگان ادامه تحصیل دهند. دروس در دبیرستان ها و کالج های نروژ به زبان خود کشور (زبان نروژی) ارائه می گردد.
جهت اقدام به اقامت دائم در کشور نروژ نیاز به یک پروسه سه ساله کار و زندگی در این کشور است.شما پس از هفت سال میتوانید پاسپورت این کشور را دریافت نمایید و شهروند این کشور شوید.

مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل یکی از روش های ورود به این کشور می باشد که در انتها فرد می تواند به اقامت کشور نروژ دست یابد.به صورت کلی مهاجرت به کشور نروژ از طریق تحصیل گزینه مناسبی برای ورود افراد و اخذ اقامت در این کشور محسوب می شود. دولت نروژ حین تحصیل به دانشجو اجازه کار کردن پاره وقت می دهد و اگر در این مدت دانشجو شرایطی را که دولت در نظر گرفته رعایت کند پس از اتمام تحصیل به دانشجو اجازه میدهند ویزای تحصیلی اش را به ویزای کاری تبدیل کند.

نروژ؛ کشوری برای تحصیل رایگان!

بله، تحصیل در کشور نروژ را می توان هم ردیف تحصیل در کشور آلمان دانست. چراکه هم نروژ و هم آلمان دو مقصد تحصیلی رایگان فعلی اروپا محسوب می شوند. منتهای مراتب هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی نروژ با حدود NOK300 تا NOK600 (کرون) معادل 35$ تا 71$ (دلار) درقبال هزینه ترم (semester fee) ممکن است حتی از سطح هزینه های ترم آلمان یعنی حدود 250€ تا 300€ (یورو) هم پایین تر باشد. علاوه بر این هزینه زندگی در نروژ نیز با حدود 1223€ (یورو) آنهم با وجود امتیازاتی مثل فرصت بورسیه تحصیلی و کار دانشجوئی خیلی هم گران نیست. بیشترین بخش از بودجه دانشجوئی در نروژ نیز صرف خرید از بازار می باشد.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.