آموزش پذیرش خود و روش هایی برای زندگی شادمانه

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
70 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

بسیار مهم است تا خود را بپذیریم و بتوانیم در زمان حال زندگی کنیم، انسان های همواره به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند خود واقعی شان را بپذیرند ولی در بسیاری موارد به دلیل انتخاب نادرست مسیر از اهدافشان دور می شوند، در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان آموزش پذیرش خود و روش هایی برای زندگی شادمانه را در اختیار شما علاقه مندان به سبک زندگی سالم قرار دهیم. پس برای یادگیری مهارت های لازم ویژه پذیرش خود و زندگی در زمان حال پکیج آموزش پذیرش خود را از وب سایت برنا اندیشان دانلود نمایید.

آموزش پذیرش خود و روش هایی برای زندگی شادمانه

در پکیج آموزش پذیرش خود خواهید آموخت تا با استفاده از روشهای هدفمند زندگی تان را پذیرفته و بتوانید در زمان حال زندگی کنید.

چگونه خود، زندگی و واقعیت خود را بپذیریم اگر مایل نیستید واقعیت غلط را رها کنید هرگز قادر به ایجاد واقعیت مناسب نخواهید بود.

پذیرفتن واقعیت زندگی خود به نظر می رسد که به اندازه کافی آسان باشد اما بسیاری از افراد به نسخه خود از واقعیت پایبند هستند. این ممکن است در حسرت، ناامیدی، انکار، یا فقط منتظر چیزی بهتر باشد ارتقا، برای رشد بچه ها، بازنشستگی و غیره. عدم ارتباط با واقعیت به همین دلیل است که برخی از ما در کمد شلواری داریم که سالهاست از آن استفاده نمی کنیم و یا باعث می شود فرد در شغلی بماند که هیچ علاقه ای به آن ندارد.

چند کار خوب وجود دارد که شما بتوانید برای خود انجام دهید، اول این است که از نسخه داستانی زندگی خود صرف نظر کنید و یاد بگیرید که خود، زندگی و واقعیت خود را بپذیرید. حتی اگر وضعیت شما وحشتناک باشد اولین قدم در بهبود آن تصدیق وضعیت موجود است. برای مطالعه بیشتر به پکیج آموزش زندگی شاد و روش های شاد بودن مراجعه فرمایید.

در اینجا 11 راه برای کنار آمدن با واقعیت به ویژه بخشهایی از واقعیت که دوست ندارید و اینکه چگونه می توانید آن را به واقعیت مورد نظر خود تغییر دهید آورده شده است.

1. خودتان را بپذیرید

پذیرش توانایی ارزش گذاری بی قید و شرط تمام قسمت های موجود شماست. این بدان معنی است که شما همه ی خود، چیزهای خوب و چیزهایی را که نیاز به پیشرفت دارند تصدیق می کنید. برای اکثر ما پذیرش خود می تواند سخت باشد ما تمایل به انتقاد از خود داریم اما روشهای مختلفی وجود دارد که می توانید یاد بگیرید خود و زندگی خود را بپذیرید همه چیز از حالت ذهنی شما شروع می شود.پیشنهاد می شود تا کارگاه روانشناسی پذیرش و تعهد یا همان ACT را مشاهده نمایید.

2. واقعیت خود را تصدیق کنید

بعضی اوقات مواجهه با واقعیت ساده ترین کار نیست اما پذیرفتن شرایط فعلی می تواند شما را در زمان حال شادتر کرده و به آینده ای بهتر برساند. درک، پذیرش و کار با واقعیت هم عملی است و هم هدفمند. تصدیق واقعیت به شما کمک می کند تا رویاهای خود را عالمانه انتخاب کنید و سپس به شما در رسیدن به آنها کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سمینار موفقیت از وارن بافت مراجعه فرمایید.

3. صداقت را تمرین کنید

وقتی می توانید تظاهر خود را بپذیرید می توانید با قدرت آینده ای جدید را خلق کنید. انکار واقعیت فعلی شما به ویژه اگر واقعیت بدی باشد باعث از بین رفتن آن نمی شود. برخورد با چیزهای بد راهی برای رسیدن به چیزهای خوب است اما این کار به تمرین نیاز دارد.

4. قسمت خود را مشخص کنید

برای پذیرفتن کامل واقعیت خود مهم است که هر نقشی را که ممکن است داشته باشید خوب یا بد در رسیدن به جایی که هستید تصدیق کنید. از خود در رابطه با وضعیت فعلی خود سوال کنید تا به راه حل کمک کند. برای پذیرفتن کامل واقعیت خود شناسایی آنچه ممکن است برای تقویت موفقیت یا شکست انجام داده اید مهم است. پس از دانستن اینکه با چه چیزی سر و کار دارید، می توانید به دنبال بهترین مراحل بعدی باشید.

5. به اشتباهات خود اعتراف کنید

به یاد داشته باشید تا زمانی که اعتراف نکنید مشکلی وجود دارد نمی توانید چیزی را برطرف کنید. سعی کنید اشتباهات خود را نه به عنوان شکست بلکه به عنوان فرصت های یادگیری در نظر بگیرید و این قدرت را داشته باشید که درک کنید واقعیت خود را کنترل می کنید و تنها شما هستید که می توانید آن را تغییر دهید. درباره آنچه برای شما مهم است تصمیم بگیرید و ذهن خود را معطوف آن کنید.

6. نتایج خود را داشته باشید

برای داشتن هر قسمت از واقعیت خود تلاش کنید نه فقط مواردی که نیاز به تقویت دارند بلکه نقاط قوت و موفقیت شما نیز هستند. داشتن تمام نتایج می تواند به شما کمک کند تا دفعه بعد بهتر عمل کنید و شکست را یادگیری ببینید.

چگونه خود واقعی مان را بپذیریم

آموزش پذیرش خود

7. اجازه ندهید ترس مانع شما شود

اجازه ندهید ترس خصوصاً ترس از آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند مانع شما شود. شما باید مایل باشید کارها را به روش های منحصر به فردی که فکر می کنید بهتر است انجام دهید و در مورد بازخوردی که دریافت می کنید تأمل کنید.

8. روی صلاحیت های خود حساب کنید

آسان است که به آینه نگاه کنید و به همه ناامنی های خود اشاره کنید اما برای مواجهه با واقعیت خود، بهتر است شروع به شمردن همه نکات مثبت کنید. لیستی از نقاط قوت، چیزهایی که در آن مهارت دارید، ارزشهایی که در اختیار دارید و دستاوردهایی که به دست آورده اید تهیه کنید. حساب کردن بر روی شایستگی های شما به شما کمک می کند نقاط قوت خود را دریابید که به نوبه خود به شما کمک می کند نگرش خود را نسبت به خود بهبود ببخشید.

9. تعصبات را کنار بگذارید

گرفتار زندگی ای که فکر می کنید قرار است داشته باشید نشوید بلکه روی ایجاد واقعیتی که قرار است زندگی کنید کار کنید. تعصبات شما می تواند شما را نسبت به هر واقعیتی کور کند. می توانید سعی کنید آنها را نادیده بگیرید اما بستن چشم باعث از بین رفتن آنها نمی شود. در عوض یاد بگیرید که آنها را درک کنید و آنها را رها کنید.

10. بپذیرید که مبارزه همیشه بخشی از واقعیت شما خواهد بود

از چالش ها اجتناب نکنید بلکه درگیر مبارزه شوید و با کار و زندگی در آنجا راحت باشید. مبارزات راهی برای زندگی است و ما باید یاد بگیریم که با آنها مقابله کنیم و هرگز نمی دانید چیزی که چالش برانگیزتر است می تواند بزرگترین فرصت موفقیت را داشته باشد.

11. برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید

مراحلی را که برای ایجاد یک واقعیت جدید برمی دارید در نظر بگیرید. هدف خود را به بخش های کوچکی تقسیم کنید که می توانید مرحله به مرحله آن را انجام دهید تا اعتماد به نفس و عزت نفس خود را در هنگام حرکت ایجاد کنید. واقعیت جدید شما می تواند شروع شود هنگامی که شما یک برنامه با اهداف خاص داشته باشید.

به یاد داشته باشید اگر مایل نیستید واقعیت غلط را از بین ببیرد هرگز قادر به ایجاد واقعیت مناسب نخواهید بود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.