کارگاه روانشناسی آموزش ایجاد محبوبیت

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

ایجاد محبوبیت و نفوذ در دل ها یکی از مهارت هایی است که اگر آن را بلد باشید خواهید توانست تا فرصت های بسیاری را برای خود ایجاد کرده و همچنین روابط باثبات و پایداری را ایجاد کنید.برنا اندیشان یکی از کامل ترین پکیج های آموزشی با عنوان کارگاه روانشناسی آموزش ایجاد محبوبیت و برقراری رابطه پایدار را در این قسمت برای شما قرار داده است که می توانید آن را دریافت نمایید.

کارگاه روانشناسی آموزش ایجاد محبوبیت و برقراری رابطه پایدار

در کارگاه روانشناسی آموزش ایجاد محبوبیت و برقراری رابطه پایدار شما با اصول و روش های نفوذ در دل های آشنا شده و همچنین یاد خواهید گرفت تا روابطی سالم و با ثباتی نیز برای خود ایجاد نمایید.

روش های ایجاد محبوبیت

اگر دلتان محبوبیت می خواهد، اصلا خجالت نکشید زیرا این نیاز طبیعی آدمیزاد است. ویلیام جیمز، روانشناس اهل ایالات متحده در جایی نوشته است که یکی از عمیق ترین و ریشه دارترین انگیزه های آدمیزاد این است که محبوب شده و مردم قدر او را بدانند.

تاکنون دیده اید بعضی ها انگار مهره مار دارند و به راحتی هر کسی را جذب خود می کنند، کافی است اراده کنند تا بتوانند دیگران را شیفته خود کنند، همیشه این افرادتعجب ما را برمی انگیزند که چگونه می توانند اینقدر راحت دل همه را به دست بیاورند و محبوب بمانند. محبوبیت یک امر مادرزادی و ارثی نیست پس احتمالا آنها کارهای خاصی انجام می دهند که با دل افراد چنین می کنند. در این مطلب می خواهیم از برخی رازهای آنها پرده برداریم و به شما یاد دهیم که چطور دل آنهایی را که دوست دارید، به دست آورید.

محبوبیت در روابط اجتماعی و کاری همیشه اهمیت داشته و یکی از مولفه های موفقیت بوده است. اینکه چقدر دانش و مهارت در انجام کاری دارید طبیعتا شما را به یکی از گزینه ها برای انتخاب یک سمت تبدیل خواهد کرد، اما اینکه انتخاب شوید به مولفه های دیگری برمی گردد که محبوبیت یکی از آنها است.

آموزش روش های نفوذ در قلب افراد برای ایجاد رابطه سالم و دوستی پایدار

حال می تواند این محبوبیت در میان اعضای سازمان یا شرکتی باشد که قصد استخدامتان را دارد یا در میان ارباب رجوعان باشد که طبیعتا افزایش مشتری می تواند دلیل خوبی برای همکاری شرکت مورد نظرتان با شما شود.

اگر بخواهیم در رابطه با محبوبیت و مورد علاقه دیگران واقع شدن صحبت کنیم باید گفت که بعضی ها به صورت طبیعی خصوصیات زیادی دارند که باعث محبوبیت شان می شود.


پیشنهاد ویژه : کارگاه روانشناسی آموزش روش های جذابیت


البته گروه دیگری نیز وجود دارند که نیاز به تمرین دارند تا بتوانند ارتباط بهتری با دیگران برقرار کرده و تاثیر بیشتری روی آنها بگذارند.

کارگاه روانشناسی آموزش ایجاد محبوبیت و روش های نفوذ در دل دیگران

1. برای نفوذ در دل دیگران از آنها شکایت ، انتقاد نکنید .

2. راستگو باشید.

3. در افراد دیگر انگیزه ایجاد نمایید.

4. احساسات خود را از صمیم قلب به دیگران نشان دهید.

5. در هنگام مشکلات همیشه خندان باشید.

6. از نام افراد دیگر ایراد نگیرید زیرا زیباترین و مهمترین کلمه نام هر فردی است.

7. دیگران را تشویق کنید تا در مورد خود صحبت کنند و شنونده خوبی باشید.

8. درباره علایق دیگران صحبت نمایید.

9.به گونه ای با دیگران رفتار نمایید که احساس مهم بودن به آنها دست دهد و صادقانه هرکاری برای رفع نیازشان انجام دهید.

10. اجتناب از بحث نمودن بهترین راه موفقیت در آن است.

11.هرگز به افراد دیگر نگویید اشتباه می کنید و به نظرات آنها احترام بگذارید.

12.اشتباهات خود را سریع و صادقانه بپذیرید.

13. صمیمی و دوستانه با دیگران حرف بزنید.

14.طوری با دیگران صحبت کنید که حرفتان را بپذیرند و پاسخشان به شما همواره مثبت باشد.

15. بگذارید دیگران هم صحبت کنند و به آنها گوش دهید.

16. طوری رفتار نمایید که طرف مقابل حس کند از شما برتر است.

17.از نگاه طرف مقابل به همه مسائل نگاه کنید.

18.با عقاید و آرزوهای دیگران همراه شوید.

19.با افرادی که مثبت و با انگیزه هستند دوست شوید.

20.نظرات خود را به بقیه تحمیل نکنید

21.با علائم غیر کلامی طرف مقابل خود را هماهنگ نمایید.

22.از دیگران صادقانه تعریف نمایید.

23.خود را هماهنگ کنید.

24.به صورت غیر مستقیم اشتباهات دیگران را تذکر دهید.

25.درباره اشتباهاتتان قبل از انتقاد از دیگران صحبت کنید.

26.به جای دستور، از دیگران سؤال کنید.

27.در افراد دیگر احساس امنیت ایجادنمایید.

28. هر گونه پیشرفت و یا نکات مثبتی را در دیگران تحسین کنید.

29. اشتباه دیگران را آسان و قابل اصلاح نشان دهید و آنها را تشویق کنید و مشوقشان باشید .

30.اجازه خوشحال شدن به دیگران را با مطرح کردن پیشنهاد خودتان بدهید.

31.انتظار جبران برای هر کاری که انجام می دهید، نداشته باشید.

32.آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند.

33.کلمات را درست انتخاب کنید و حتی با صمیمی ترین آدم های زندگی تان مودب برخورد کنید.

34.تا می توانید متواضع باشید، هیچ کس، آدم های متکبر و خودبرتربین را دوست ندارد.

35.تنفر و بی علاقگی، نفرت افراد را جذب می کند و عشق و محبت، مهربانی و محبوبیت را پس تا دوست نداشته باشید، دوست داشته نمی شوید.

36.در ارتباط با افراد، صبور و بردبار باشید. رفتارهایی را که مورد پسندتان نیست و دوستشان ندارید، اگر مغایر با شرع یا قانون نیست، با سکوت تحمل کنید.

همیشه محبوب قلب ها باشید

آموزش روش های ایجاد محبوبیت برای روابط پایدار

انسان موجودی است که برای زندگی اجتماعی آفریده شده و هنگامی که احساس کند دوست‌داشتنی و مورد پذیرش نیست، احساس بدبختی و تیره‌بختی می‌کند، واقعیتی که شامل من، تو و همه مردم دنیا می‌شود.

برای ایجاد روابطی دوستانه و شادی بخش چه باید کرد؟

در دنیایی بزرگ با مردمی زندگی می‌کنیم که آرزومند گرمای دوستی، شادی، لبخند و همراهی ما هستند و هنگامی می‌توانیم این موهبت‌ها را به خود و دیگران هدیه دهیم که یک قانون طلایی را به کار ببندیم.

حتماً شنیده‌اید که باید با دیگران به گونه‌ای رفتار کرد که مورد پسند آنها است، اما شاید این نکته کلیدی را نشنیده باشید که هرگز نمی‌توان کسی را مجبور کرد همین کار را متقابلاً در برابر شما انجام دهد، این همان قانون طلایی است که سیاست شادزیستن نامیده می‌شود. انجام این قانون به شخصیتی آماده، پرورش یافته و یکدلی و انتقال فکر نیاز دارد؛ نه توانایی برای قرار گرفتن در جای دیگری و احساس کردن احساسات او.

تا همین اواخر مرسوم نبود که آدم‌ها رفتارهایشان را مورد بررسی و کند و کاو قرار دهند و آنها را با روش‌های علمی توصیه شده بسنجند، امّا این کار می‌تواند کمک بزرگی باشد برای کشف اینکه مردم چه دوست دارند؛ چه می‌خواهند و به چه چیزهایی نیاز دارند؟

با این روش فرد می‌تواند دریابد که چگونه در مقابل دیگران ظاهر شود و به آنها واکنش نشان دهد. برای انجام این کار باید چشمتان را روی حقایق باز کنید. رفتارهایتان باید تغییرپذیر و توانایی‌هایتان قابل بسط و گسترش یافتن باشد.

روان‌شناسان، رفتارهای اجتماعی متعددی را مورد بررسی قرار دادند تا دریابند چه‌چیزهایی موجب ایجاد حس دوستی می‌شود و قابلیت دوست داشته شدن در جمع را برای فرد ایجاد می‌کند. این مطالعه عاداتی را در بر می‌گرفت که می‌توانند با اراده و تصمیم جدی فرد تغییر کنند.

البته باید این نکته ضروری را مورد توجه قرار داد که پیش از آنکه شما بتوانید دوست خوبی برای دیگری باشید، باید خود را دوست بدارید و نیازهای خود را بشناسید و در برطرف کردن آنها بکوشید.

شادی و نشاطی که از درون شما بجوشد و رفتاری که سرشار از اعتماد به نفس باشد، بدون تردید به توانایی حضور مثبت‌تان در جمع می‌افزاید. برای به حداقل رساندن اصطکاک خود با دیگران و افزایش میزان محبوبیت خود میان افراد ۹ توصیه زیر را به کار ببندید:

راه کمک به دیگران را پیدا کنید! نسبت به همه کس مهربان، همدل و سرشار از حس یاری و یاوری باشید، چرا که ممکن است روزی سرنوشت شما در دستان آنها قرار گیرد و یا حداقل دوستی به حلقه دوستان‌تان اضافه شود.

به آنچه می‌گویید عمل کنید! دوستان‌تان هنگامی به شما اعتماد خواهند کرد که ببینند شما آنچه را که می‌گویید، انجام می‌دهید. آنها همچنین توقع دارند که شما آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. هیچ چیز نباید مهم‌تر از قولی که می‌دهید، باشد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.