آموزش کتاب English Pronunciation in Use

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
1 گیگابایت
دسته بندی
500,000 تومان

مجموعه کتاب‌های English Pronunciation in Use بهترین کتاب در زمینه آموزش تلفظ زبان انگلیسی بریتانیایی است. لازم به ذکر است که این کتاب به شما کمک می‌کند تا تلفظ بریتیش را به صورت صفر تا ۱۰۰ یاد بگیرید. به طور کلی مجموعه English Pronunciation in Use دارای سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته است و به عنوان بهترین منبع آموزشی برای آموزش تلفظ زبان انگلیسی بریتانیایی شناخته می‌شود. در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا پکیج جامع آموزش کتاب English Pronunciation in Use را در اختیار شما افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی قرار دهیم تا بتوانید به صورت حرفه‌ای تلفظ بریتیش را یاد بگیرید.

آموزش کتاب English Pronunciation in Use

همانطور که می‌دانید زبان انگلیسی دارای دو لهجه اصلی است که در بین زبان آموزان شناخته شده است. در‌واقع افرادی که قصد دارند تا زبان انگلیسی را یاد بگیرند بعد از مدتی متوجه می‌شوند که این زبان دارای دو لهجه اصلی است که یکی از آن‌ها تلفظ آمریکایی (American) و دیگری تلفظ بریتانیایی (British) است.

در ابتدا ممکن است فکر کنید که این دو لهجه تفاوت زیادی با هم ندارند اما به مرور زمان متوجه خواهید شد که بین تلفظ آمریکایی و بریتانیایی تفاوت‌های فراوانی وجود دارد. بنابراین شما باید تصمیم بگیرید که قصد دارید زبان انگلیسی را به کدام لهجه فرا بگیرید. البته اگر شما به یادگیری زبان انگلیسی علاقه داشته باشید می‌توانید هر دو لهجه بریتیش و آمریکایی را به راحتی یاد بگیرید.

دوره جامع آموزش کتاب English Pronunciation in Use

اما به طور کلی باید به یاد داشته باشید که این دو لهجه کاربرد فراوانی در زبان انگلیسی دارند و شما باید متناسب با نیازی که دارید به یادگیری یکی از آن‌ها بپردازید. ما در این قسمت از برنا اندیشان تصمیم داریم تا بهترین پکیج آموزش تلفظ زبان انگلیسی بریتانیایی را در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار دهیم تا بتوانید به صورت تخصصی لهجه بریتیش زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

این دوره آموزشی به زبان فارسی تهیه شده است و شما افراد علاقه‌مند به یادگیری تلفظ زبان انگلیسی می‌توانید با دیدن فیلم‌های آموزشی این پکیج به صورت کامل تلفظ زبان انگلیسی بریتانیایی را یاد بگیرید.

کتاب‌های English Pronunciation in Use

کتاب پرونانسیشن این یوز از سه کتاب مقدماتی، متوسط و پیشرفته تشکیل شده است. در کتاب مقدماتی ۵۰ درس وجود دارد و هر یک از کتاب‌های متوسط و پیشرفته دارای ۶۰ درس می‌باشند. لازم به ذکر است که هر یک از دروس در ۲ صفحه ارائه شده‌اند. به طوری که در صفحه اول مباحث تلفظی آموزش داده می‌شود و در صفحه دوم نیز تمریناتی وجود دارد که مربوط به همان درس است و پاسخ تمرینات نیز در بخش کلید کتاب آمده است. پکیج آموزش کتاب American Accent Training هم به صورت کامل تلفظ آمریکن لغات را به شما زبان آموزان عزیز آموزش می دهد.

باید اشاره شود که کتاب English Pronunciation in Use به مباحث متعددی از جمله صداها یا همان نشانه‌های فونتیک، هجا و استرس، اتصال کلمات به یکدیگر و سایر موارد می پردازد. هر سطح کتاب انگلیش پرونانسیشن این یوز شامل فایل PDF به همراه فایل‌های صوتی و نرم‌افزار می‌باشد.

معرفی کتاب English Pronunciation in use

کتاب پرونانسیشن این یوز که توسط انتشارات کمبریج منتشر شد است از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. به شکلی که هم افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی می‌توانند به بهترین شکل ممکن از کتاب English Pronunciation in use بهره مند شوند و هم دانشجویانی که می‌خواهند آواشناسی زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند نیز می‌توانند از این کتاب استفاده نمایند.

در فیلم زیر می توانید نمونه ای از تدریس کتاب English Pronunciation in use را مشاهده بفرمایید.

لازم به ذکر است که اگر ما می‌خواهیم مهارت های Speaking و Listening خودمان را تقویت کنیم باید با تلفظ صحیح کلمات آشنا باشیم و بدانیم که هر یک از لغات به چه صورتی بیان می‌شود. زیرا هنگامی که شما با یک فرد انگلیسی زبان صحبت می‌کنید باید به شکلی با او وارد گفتگو شوید که او به خوبی منظور شما را متوجه شود. زیرا در غیر این صورت شما نمی‌توانید با دیگران به خوبی صحبت کنید تا آن‌ها منظورتان را متوجه شوند. در کتاب English Pronunciation in use شما عزیزان تلفظ انگلیسی را به شکل عمومی و تخصصی یاد می‌گیرید.

باید اشاره شود که کتاب English Pronunciation in use به صورت خودخوان نیز می‌باشد و شما افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی می‌توانید با تهیه مجموعه آموزشی که توسط گروه برنا اندیشان تهیه شده است خودتان یادگیری تلفظ زبان انگلیسی را آغاز کنید.

ویژگی‌های کتاب انگلیش پرونانسیشن این یوز

ساختار، تنظیم و گردآوری مطالب کتاب English Pronunciation in use بسیار عالی است. به صورتی که هر کتاب بر اساس نظم ویژه ای برای خوانندگان گردآوری شده است.

توضیحات، مثال‌ها و تعریف‌های کتاب نیز بسیار جامع و کامل است. یعنی برای تک تک مباحث و کلمات، تعریف‌ها، توضیحات همراه با مثال‌هایی ارائه شده‌اند تا فهم و درک آن‌ها ساده‌تر شود و هم کاربردهایشان به طور دائمی در ذهن زبان آموز بماند.

لهجه های گوناگون : شایان ذکر است که در زبان انگلیسی لهجه های مختلفی مانند بریتانیایی، اسکاتلندی، ایرلندی، آمریکایی و … وجود دارد که این کتاب به همراه نشانه‌های آوایی به شما آموزش می‌دهد.

تمرین‌های متنوع و کاربردی : تمرینات کتاب English Pronunciation in use هم بسیار فراوان و متنوع است و باعث می‌شود تا زبان آموز انگیزه بالایی برای یادگیری و دنبال کردن آموزش تلفظ زبان انگلیسی داشته باشد.

معرفی کتاب English Pronunciation in use

پاسخ نامه تمرینات : در انتهای کتاب‌ها نیز بخشی به عنوان کلید سوالات وجود دارد و جواب تمامی سوالات در آن بخش نوشته شده است تا شما بتوانید به شکلی عمیق مطالب را درک کنید. همچنین با مراجعه به پکیج آموزش فونتیک در زبان انگلیسی می توانید مباحث دیگری را فرا بگیرید.

صفحات واژه نامه : کلمات و عبارت های بسیار مهم به همراه تعریف‌ها در بخش پایانی کتاب‌ها لیست شده است تا فراگیری مطالب و تمرین‌ها دقیق‌تر شود.

فایل‌های صوتی : برای هر کتاب نیز فایل‌های صوتی مجزایی قرار داده شده است تا تلفظ واژگان را به خوبی یاد بگیرید.

اهمیت تلفظ صحیح در زبان انگلیسی

همانطور که گفته شد اگر ما قصد داریم تا به صورت کامل زبان انگلیسی را یاد بگیریم باید تلفظ دقیق کلمات را هم بدانیم. از این رو لازم است تا از منابع آموزشی مفید که تلفظ انگلیسی را به ما آموزش می‌دهند به خوبی استفاده کنیم. یکی از منابعی که تلفظ بریتیش را به ما یاد می‌دهد مجموعه کتاب‌های English Pronunciation in use است که به شکلی عادی و با متدی جدید تلفظ لغات انگلیسی را به ما آموزش می‌دهد.

اگر شما علاقه دارید تا زبان انگلیسی را به صورت عمیق و دقیق یاد بگیرید پیشنهاد می‌شود تا از این قسمت از برنا اندیشان پکیج کامل آموزش کتاب English Pronunciation in use را دریافت کنید تا با تمامی اصول تلفظ و نحوه بیان واژگان و لغات در زبان انگلیسی آشنا شوید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.