پکیج آموزش کامل موشن گرافیک

پکیج آموزش کامل موشن گرافیک
نوع فایل
MP4
حجم فایل
2 گیگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

امروزه موشن گرافیک یکی از تخصص هایی است که اگر آن را بلد باشید می توانید به راحتی زیباترین موشن ها و انیمیشن ها را تولید نمایید و همچنین پروژه های مختلفی را انجام دهید،فروشگاه برنا اندیشان تصمیم دارد تا با ارائه جامع ترین پکیج آموزشی در زمینه آموزش ساخت موشن گرافیک با عنوان پکیج آموزش کامل موشن گرافیک به صورت پروژه محور ویژه بازار کار به تمامی علاقه مندان کمک کند تا اگر قصد دارند تا در این زمینه فعالیت کنند بتوانند به صورت تخصصی و کاربردی موشن گرافیک را یاد بگیرند و بتوانند برای خود کسب و کاری را فراهم کنند.

پکیج آموزش کامل موشن گرافیک به صورت پروژه محور ویژه بازار کار

در پکیج آموزش کامل موشن گرافیک به صورت پروژه محور ویژه بازار کار شما عزیزان به صورت حرفه ای صفر تا صد موشن گرافیک را فراخوهید گرفت و در آن به تخصص بالایی می رسید.

در پکیج آموزش کامل موشن گرافیک به صورت پروژه محور ویژه بازار کار ، به شما مطالب را از 0 تا 100 به صورت گام به گام با لحنی آسان، ساده و روان ارائه میدهیم.

از آنجا که پایه تمام نرم افزارهای تخصصی ، پروژه محور بودن آنهاست ، با تکیه بر پروژه های متعددی که خود شما هنرجوی عزیز هر مطلب را برای همیشه یاد خواهید گرفت و با تسلط کامل به نرم افزار های مرتبط ، کلاس موشن گرافیک (motion graphic) را با موفقیت به پایان خواهید رساند.

تعریف موشن گرافیک

طراحی گرافیک حرکت یا موشن گرافیک یا گرافیک متحرک زیر مجموعه‌ای از طراحی گرافیک است که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم‌سازی یا یک محیط تولید تلویزیونی (یا دیگر وسایل دیداری در حال تحول موقت)، از طریق به کاربردن انیمیشن (جان بخشی) یا تکنیک‌های سینمایی، به کار می‌برد. به عنوان مثال علائم حرکتی و ترسیم‌هایی که به عنوان عناوین یک فیلم یا سکانس‌های آغازین یک برنامه تلویزیونی، پویانمایی‌های مبتنی بر وب، لوگو (نشان واره) شناسایی سه بعدی برای کانال تلویزیون را می‌توان نام برد.

جامع ترین پکیج آموزش موشن گرافیک به صورت تخصصی

موشن گرافیک ترکیبی از دو واژه موشن به معنی حرکت و گرافیک به معنی تصویر است؛ که توسط برنامه های گرافیکی ساخته می‌شود. جان وینتی اولین فردی بود که این اصطلاح را وارد فرهنگ لغات مربوط به دنیای چند رسانه ای کرد. موشن گرافیک تلفیقی ست از هنر طراحی گرافیک، متحرک سازی و علم به کار بردن عناصر طراحی شده که در انتها با موزیک و جلوه های صوتی مرتبط ،‌ترکیب و تکمیل می‌شود.

یک طراحِ موشن گرافیک دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

 1. طراح موشن گرافیک با استفاده از استعداد خلاقانه و توانایی های هنری خود می تواند کلمات متحرک، لوگو، متن، و اعداد را تولید کند که در طول یک برنامۀ تلویزیونی و یا نمایش هایی در دیگر رسانه ها مورد استفاده قرار گیرد.
 2. هنرمندان موشن گرافیک، پیش زمینۀ خوبی در رابطه با طراحی دارند اما می توانند از رشته های دیگر مانند فیلم سازی، و طراحی بازی های رایانه نیز وارد این رشته شوند.
 3. دانش در زمینۀ نرم افزار های مختلف رایانه ای و ابزار مبتنی بر رایانه برای این رشته امری ضروری است که باید با توجه به پیشرفت های این صنعت به روز رسانی شود. با توجه به مرحله ای خاص در طول فرآیند موشن گرافیک، هنرمند می تواند مفهوم سازی کند، استوری بورد تولید کند، و یا تعیین کند که چگونه از ابزار استفاده نماید.

کاربردهای موشن گرافیک

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر سپس تدوین ویدئو نیاز دارید. ولی در موشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را کامپیوتر ایفا می کند. بنابراین منطقی هست که هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر می باشد. از کاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و… را نام برد.

پکیج آموزش صفر تا صد موشن گرافیک به صورت پروژه ای

چه نوع مهارت هایی برای موشن گرافیک مورد نیاز است؟

طراحان موشن گرافیک هم هنرمند و هم متخصصان فنی هستند.
شما باید دانش کافی در زمینۀ

 • نرم افزار های طراحی و علوم رایانه ای
 • قدرت تشخیص رنگ
 • شکل
 • نسبت

و بسیاری موارد دیگر را دارا باشید ، که تمامی این موارد به صورت جامع ،در پکیج آموزش کامل موشن گرافیک وب سایت برنا اندیشان به شما آموزش داده خواهد شد .اغلب طراحان گرافیک زمان زیادی را صرف مطالعه در زمینۀ هنرهای تجسمی می کنند.

موشن گرافیک چه مزیت هایی دارد؟

 • انتقال مفاهیم به بهترین نحو ممکن
 • مخاطب را تحت تأثیر قرار می دهد
 • وارد بازاریابی ویدئویی می شوید
 • هزینه بسیار کمتر از تیزرهای واقعی با فیلمبرداریست
 • در بازاریابی شبکه های اجتماعی بسیار به شما کمک می کند
 • کیفیت آموزش را بسیار بالا می برد

آینده شغلی پکیج آموزش کامل موشن گرافیک

شما بعد از گذراندن دوره موشن گرافیک می توانید در دفاتر تبلیغاتی، دفاتر سینمایی، شرکت های تولید محتوا، خبرگزاری ها، شبکه های مستند سازی، شبکه های مستند سازی و … مشغول به کار شوید.

موشن گرافیک، تکه هایی از انیمیشن دیجیتالی هستند که هماهنگ با یکدیگر کار می کنند تا تصویری متحرک خلق کنند.

و در زمان استفاده از نمایش های چند رسانه ای، اغلب با فایل های صوتی ترکیب می شوند.

موشن گرافیک تخصصی متشکل از چهار رشته گرافیک، انیمیشن، ویدئو و برنامه نویسی است.

کاربرد گسترده از این رشته در حوزه های مختلف مثل تیتراژ پایانی فیلم های تلویزیونی و سینمایی، آگهی های تبلیغاتی، اینفوگرافیک ها و …باعث شده که موشن گرافیک در ایران و جهان مخاطبان زیادی را پیدا کند.

انواع موشن گرافیک ها

در ادامه با برنا اندیشان همراه باشید تا شما را با انواع موشن گرافیک آشنا نماییم.

ویدئورئال

ویدئوهایی هستند که در آن از فضاهای واقعی فیلم‌برداری می‌شود و اطلاعاتی را گزارش می‌دهد. در ویدئو رئال‌ها از طرح‌های گرافیکی استفاده خاصی نمی‌شود و محوریت اصلی و بار انتقال پیام بر دوش فیلم‌برداری، صدابرداری، صداگذاری و تدوین است.

ویدیو موشن

این دسته از موشن‌ ها، تلفیقی از فیلم‌برداری و گرافیک هستند که عمدتاً این گرافیک‌ ها علاوه بر افزایش جذابیت برای نمایش اطلاعاتی به کار می‌روند که با فیلم‌برداری قابل‌ارائه نیستند.

استاپ موشن

استاپ موشن تکنیکی است که برای ساخت آن از اشیای واقعی عکاسی می‌شود. در این شیوه، اشیا به‌صورت کم و جزئی حرکت داده می‌شوند و از هر حرکت عکاسی می‌شود. سپس تمامی عکس‌ها با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص، پشت سر هم قرار داده می‌شود تا حس حرکت را القا کند.

موشن‌ گرافیک

موشن‌ گرافیک از دو واژه «موشن» و «گرافیک» ساخته شده و به معنای ساده، گرافیکی است که دارای حرکت است و برای انتقال پیام از قابلیت‌های هر دو استفاده می‌شود. عموماً در آن‌ها از تصاویر واقعی استفاده نمی‌شود و برای طراحی گرافیک آن از نرم‌افزارهای طراحی گرافیک همچون فتوشاپ و ایلاستریتور بهره می‌گیرند.

ارائه محتوا به‌صورت موشن‌ گرافیک، به دلیل وجود حرکت و صدا، جذابیت بیشتری را برای مخاطب به همراه دارد.

اینفو موشن

اینفو موشن ها ویدیوهایی هستند که در آن‌ها از تکنیک اینفوگرافیک برای انتقال محتوا استفاده می‌کنند. در واقع گرافیک و حرکت به گونه‌ای استفاده می‌شود که بتوان از تکنیک‌های اصلیاینفوگرافیک برای نمایش محتوا استفاده کرد.

انیمیشن

انیمیشن‌ ها ویدیوهایی هستند که حتماً دارای کاراکتر خاص و داستان مشخصی هستند و غالباً به لایه‌های زیرین داستانی، روانی، احساسی و فلسفی شخصیت‌ها و پرسوناژها می‌پردازد. بر خلاف موشن‌ گرافیک‌ ها کاراکترمحور هستند.

شاید شما هم موشن‌ ها را در قالب ویدئوهای تبلیغاتی و فیلم های کوتاه در شبکه های مجازی زیاد دیده باشید. عموما مخاطبین شبکه های اجتماعی ترجیح میدهند که محتوای جذاب و متفاوت را دنبال کنند. لذا موشن به دلیل جذابیت در استفاده از رنگ، شخصیت و فضای متفاوت کاربرد زیادی پیدا کرده است.

ضمنا با توجه به افزایش سرعت اینترنت در جهان و پیدایش اینترنت های نسل 4 و 4.5 g و همینطور به طور همزمان افزایش دسترسی و ضریب نفود و کاهش قیمت اینترنت، محتواهای ویدیویی مورد اقبال بیشتری نسبت به قبل قرار گرفته است.

راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.