کتاب صوتی اعتماد به نفس برتر نوشته لیندن فیلد

کتاب صوتی اعتماد به نفس برتر نوشته لیندن فیلد
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس برتر نوشته گیل لیندن فیلد را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی اعتماد به نفس برتر نوشته گیل لیندن فیلد

ما اغلب طوری در مورد اعتماد به نفس صحبت می‌کنیم که انگار آن را فرشتگان نجات به ارمغان می‌آورند. مثلا می‌گوییم او واقعا خوش شانس است، خیلی اعتماد به نفس دارد اما آیا مطمئن هستیم که وقتی واژه اعتماد به نفس را به کار می‌بریم دقیقا می‌دانیم که منظورمان از آنچه می‌گوییم چیست؟ آیا وقعا دارا بودن این ویژگی ارزشمند، به شانس بستگی دارد؟ اگر اینطور است آیا مردان و زنانی هستند که به طور مادرزادی خوش شانس باشند؟

تعریف اعتماد به نفس

خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی‌ها و استعدادهای خود در موفقیت انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتمادِ به خویشتن، نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌کند.پژوهشگران دریافتند که برخلاف آنچه تصور می‌شود، اعتماد به نفس کودکان تا سن پنج سالگی به‌طور کامل شکل می‌گیرد. محققان آمریکایی می‌گویند کودکان زمانی که پنج ساله می‌شوند، از احساس اعتماد به نفسی برخوردار هستند که به لحاظ تکامل با بزرگسالان قابل مقایسه است. تاکنون گمان می‌رفت که کودکان تا پیش از رسیدن به سنی که به دبستان بروند، کم سن و سال هستند و نمی‌توانند احساس منفی یا مثبت نسبت به خود داشته باشند.

مربع اعتماد به نفس

در حقیقت اعتماد به نفس تقابلی است از این چهار پدیده:

 • باور
 • رفتار
 • احساس
 • عشق

اگرچه نقطه شروع اعتماد به نفس باورهای مثبت و پیش برنده است، هر یک از این سه، چون اضلاع یک مثلث بر دو ضلع دیگر اثر می‌گذارد. در واقع هر باور و طرز تفکر مثبت، رفتار مثبتی به دنبال می‌آوردو بروز این رفتار، احساس مثبت خاصی در شخص ایجاد می‌کند. این احساس مثبت آن باور اولیه را تقویت میکندو باورهای استوار، رفتارهای استوارتر و گسترده‌تری به دنبال دارند؛ که به نوبهٔ خود سبب به وجود آمدن احساسی خوب و عالی‌اند.

و اگر اینطور نیست چگونه می‌توان اعتماد به نفس بیشتری کسب کرد؟ هدف از این کتاب این نیست که مفاهیمش با همان سرعتی که یک داستان پرهیجان پلیسی دنبال می‌شود برای خواننده قابل هضم باشد بلکه اساسا یک کتاب تمرین درسی است بنابراین هر بار یک فصل از آن را مطالعه کنید. به خود فرصت دهید که پیش از مطالعه فصول بعدی بتوانید فکر کنید مشاهداتی انجام دهید و به گفتگو بپردازید تا این امکان برایتان فراهم شود که ارتباطی بین تجارب شخصی خود و مضامین کتاب برقرار کنید.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی عشق پرنده ای آزاد و رها اثر اوشو

درباره کتاب صوتی اعتماد به نفس برتر

این کتاب راه حلی سریع و معجزه آسا برای درمان کمبود اعتماد به نفس به شما پیشنهاد نمی‌کند بلکه در طی مسیری که بارها با موفقیت پیموده شده و صدها نفر را به زندگی پربارتر و پرهیجان تری رسانده است راهنمای شماست.

ما به افراد دارای اعتماد به نفس رشک می ورزیم زیرا آنها موفق، آرام و آزاد هستند، اما، آیا می دانید که اعتماد به نفس چیزی نیست که با انسان متولد شود؟و می توان آن را آموخت. اگر احساس می کنید برای کسب اعتماد به نفس بیشتر نیاز به کمک دارید این کتاب برای شما نوشته شده است.
مطالب این کتاب به عنوان یک راهنمای عملی شما را قادر می سازد که در مسائل شخصی، ارتباطات اجتماعی، شغل و زمینه های دیگر با اعتماد به نفس فوق العاده عمل کنید.
گیل لیندن فیلد در این کتاب نشان می دهد:

 • چگونه بهترین شخصیت را داشته باشیم
 • در مقابله با مشکلات از چه مهارتهایی استفاده کنیم
 • چگونه دیگران را تشویق کنیم که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند
 • همچنین 50 تمرین عملی به صورت فردی و گروهی جهت تغییر رفتار شما ارائه شده است
راهنمای خرید
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.