کتاب صوتی هیپنوتیزم ماریا نوشته ریچارد باخ

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی هیپنوتیزم ماریا نوشته ریچارد باخ را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی هیپنوتیزم ماریا نوشته ریچارد باخ

در کتاب صوتی هیپنوتیزم ماریا می خوانیم جیمی فوربر خلبان هواپیما بود. او آموزش‌های زیادی را دیده بود و یک مربی پرواز شده بود. ساعت پرواز، فروتنی را به خوبی به او آموخته بود. او عاشق پرواز بود. یک روز اتفاقی افتاد که تغییرات زیادی در زندگی او به وجود آورد. روزی که جیمی فوربر با هواپیمای تی 34 از ایالت واشنگتن به سمت فلوریدا پرواز می‌کرد، بیست دقیقه مانده به فرودگاه ناگهان صدای زنی را روی موج شنید. او «ماریا» زنی شصت و سه ساله و همسر خلبان هواپیمای دیگری بود.

این کلمه جیمی را میخکوب کرد. مانند این بود که ناگهان بی‌سیم هواپیما خاموش و دوباره روشن شود و حجم زیادی اطلاعات وارد ذهن شود. شاید افکارش به موضوعی چسبیده که توضیحی برایش وجود ندارد. جیمی با خود فکر کرد چطور درست زمانی که قضیه هیپنوتیزم ماریا اکوآ را در ذهنم مرور می‌کردم این آدم عجیب باید از راه برسد و سر میز من بنشیند؟! کافه خیلی شلوغ بود، چطور او مرا پیدا کرد؟! از کجا فهمید در مورد چه چیز فکر می‌کنم؟! شاید ذهنم را می‌خواند؟! ظاهر انسان‌ها را دارد اما شاید انسان نیست؟…


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی یازده هنر فکری مردمان موفق

همسرش سکته کرده بود و او مجبور بود هواپیما را هدایت کند. جیمی با تلقینات مثبت و در حقیقت هیپنوتیزم کردن او توانست تصور خلبان ماهر بودن را به ماریا القا کند و با القای این تصور ماریا توانست به سلامتی در فرودگاه فرود آید. این ماجرا باعث شد که جیمی به مسئله هیپتنوتیزم دقیق‌تر شود و آموزش‌های بعدی خود را بر مبنای هیپنوتیزم قرار دهد و نتایج سودمندی از آموزش‌های خود به بار آورد.”

بخش هایی از کتاب صوتی هیپنوتیزم ماریا

این خبر تیتر روزنامه‌ها شده بود: خلبان دچار سانحه شد و همسرش هواپیما را به زمین نشاند. جیمی فوربز با دیدن این عنوان اخمی کرد. فقط همسر، یعنی خلبانی در کار نبوده! فکر کرد، کمی طول می‌کشد تا مردم بفهمند خلبان‌های زن زیادی هستند که دارند مدرک پرواز می‌گیرند. بعد از تیتر، خبرنگار کل ماجرا را این‌طور نوشته بود: «وقتی شوهر ماریا در کابین خلبان بیهوش می‌شود، ماریا اوکای ۶۳ ساله، گمان می‌کند همسرش مرده است. خیلی می‌ترسد و درخواست کمک می‌کند و…» سپس جیمی در ادامه، این مطلب خواند: «من هرگز نمی‌توانستم خودم به تنهایی هواپیما را فرود بیاورم.

اما مردی در هواپیمای دیگر به من گفت می‌توانم. به خدا قسم او مرا درست در وسط آسمان هیپنوتیزم کرد. او گفت خیال کن یک خلبان هستی. من نیز همین را تصور کردم. چون واقعا نمی‌دانم چطور پرواز کردم. اما وقتی بیدار شدم، هواپیما سالم فرود آمده بود.» در این مقاله نوشته شده بود شوهرش دچار حمله قلبی شده و به زودی حالش بهتر می‌شود. با آنچه آن زن گفته بود، به یاد مطلبی افتاد. او را هیپنوتیزم کرد؟!

درباره نویسنده

ریچارد دیوید باخ، زاده ی 23 ژوئن 1936، نویسنده ی آمریکایی است.باخ در اوک پارک ایالت ایلینوی به دنیا آمد و در سال 1955 به کالج دولتی لانگ بیچ رفت. او از همان دوران کودکی عاشق پرواز بود و اولین بار در پانزده سالگی پرواز با هواپیما را تجربه کرد.باخ به عنوان خلبان جنگنده به گارد ملی نیوجرسی پیوست و بعد از آن، در شغل هایی چون نویسنده ی فنی شرکت هوایی داگلاس و دبیر مجله ی Flying مشغول به کار شد.اکثر کتاب های باخ به گونه ای با پرواز مرتبط هستند، از داستان های اولیه ی او گرفته که تماما به پرواز با هو…

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.