کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
150 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان در نظر داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار خواندنی و جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند اثر میچ آلبوم را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کتاب های صوتی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند اثر میچ آلبوم

کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند اثر نویسنده‌‏ی پرآوازه‏‌ی آمریکایی، میچ آلبوم است که در سال 2003 میلادی منتشر شد. میچ آلبوم، نویسنده‏‌ی کتاب‏‌های «سه‌‏شنبه‌‏ها با موری» و «اولین تماس تلفنی از بهشت» است که تاکنون بیش از 35 میلیون نسخه از کتاب‏‌های او در سراسر دنیا به‏‌فروش رفته‏‌اند.
رمان صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند، درباره‌‏ی پیرمردی به‌‏نام ادی است که در شهربازی روبی پیر کارهای تعمیرات انجام می‏‌دهد.

او این شغل را از پدرش به ارث برده است. ادی شغلش را دوست ندارد و کار در شهربازی برایش دشوار است؛ زیرا پایش در جنگ آسیب دیده و آزارش می‏‌دهد. با این وجود، کار خود را به‏‌خوبی انجام می‌‏دهد تا این‏که یک‏‌روز، زمان وداع ادی فرا می‌‏رسد. کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند، به‏‌مدت 95 هفته پس از انتشار در فهرست پرفروش‌‏ترین کتاب‏‌های نیویورک‏‌تایمز قرار داشت.

در بخش نخست این رمان صوتی می‏شنویم:

«این داستان درباره‏‌ی مردی به‏نام ادی است و از پایان شروع می‏‌شود؛ از مرگ ادی در زیر آفتاب. شاید شروع داستان از انتها عجیب به‏‌نظر برسد؛ اما هر پایانی، آغاز هم هست. فقط آن لحظه این را نمی‏‌دانیم.
آخرین ساعت زندگی ادی هم مثل خیلی‌‏های دیگر، در روبی ‏پیر گذشت، یک شهربازی کنار اقیانوسی خاکستری. شهربازی جذابیت‏‌هایی عادی داشت؛ گردشگاهی در امتداد ساحل، یک چرخ‌‏وفلک، چند رولرکوستر، ماشین‏‌های ضربه‏‌خور، یک دکه‏‌ی شکلات تافی، و دالانی که در آن‏‌جا می‌‏شد به دهان یک دلقک آب شلیک کرد.
همچنین سواری بزرگ و جدیدی به نام سقوط آزاد فردی داشت، که قرار بود ادی کنار آن کشته شود، در سانحه‌‏ای که خبرش در همه‏‌ی روزنامه‏‌های ایالت پخش می‏‌شد.»

ادی را همه در شهربازی می‏‌شناسند. او سال‏‌هاست برخلاف میلش، در شهربازی کار می‏‌کند، دستگاه‌‏ها را کنترل و از امنیت‏شان اطمینان حاصل می‌‏کند. در ادامه‏‌ی این رمان صوتی، در وصف ادی می‏شنویم:
«ادی در زمان مرگ، پیرمردی قوزی و موسفید بود، با گردنی کوتاه، سینه‌‏ای فراخ، ساعدهایی ستبر، و خالکوبی محوشده‏‌ی ارتشی بر شانه‌‏ی راست. حالا پاهایی لاغر با رگ‏‌هایی بیرون‌‏زده داشت و زانوی چپش که در جنگ آسیب دیده بود، به‏‌علت ورم مفاصل از کار افتاده بود. برای راه‏‌رفتن عصا می‏‌گرفت.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی قانون جذب نوشته مایکل لوسیر

صورت درشتی داشت که از تابش آفتاب زمخت شده بود، سبیل خاکستری و فک زیرینش کمی برآمده بود و او را مغرورتر از آن‏چه احساس می‌‏کرد، نشان می‏‌داد.

سیگاری پشت گوش چپش می‏‌گذاشت و دسته‌‏کلیدی به کمربندش آویزان بود. کفش‏‌های کف‌‏لاستیکی می‏‌پوشید و کلاه کهنه‏‌ی کتانی به سر داشت. اونیفرم قهوه‌‏ای کم‏رنگش نشان می‏‌داد کارگر است، و او یک کارگر بود».
اما ادی همیشه این‏طور نبود؛ او زمانی آن‏‌قدر قوی بود که کمتر کسی می‌‏توانست به‌‏پای او برسد:
«امروز اتفاقا تولد هشتادسالگی‌‏اش بود. هفته‏‌ی پیش دکتری به او گفته بود زونا دارد. زونا؟ ادی حتی نمی‏دانست زونا چیست. زمانی آن‌‏قدر قوی بود که با هر دستش یک واگن چرخ و فلک را بلند می‏‌کرد. البته خیلی وقت پیش…

درباره‏‌ی ادی داستانی می‌‏گفتند. وقتی پسر کوچکی بود و در همین اسکله زندگی می‏‌کرد، گرفتار یک درگیری خیابانی شد. پنچ بچه از خیابان پیتکین برادرش «جو» را گیر انداخته بودند و نزدیک بود کتکش بزنند. ادی یک خیابان آن‏‌طرف‏‌تر، نزدیک پلکان جلو در ایستاده بود و ساندویچ می‏‌خورد که جیغ برادرش را شنید. به خیابان دوید، در یک سطل زباله را برداشت و دوتا از پسرها را راهی بیمارستان کرد. جو تا چند ماه با او صحبت نکرد، خجالت کشیده بود. بچه‏‌ی اول بود، بزرگ‏ترین بچه، ولی ادی جنگیده بود».

اما یک روز، زمان وداع ادی با شهربازی فرا می‏‌رسد. یکی از دستگاه‏‌ها درست کار نمی‏‌کند و ادی برای نجات دخترکی، جان خودش را به خطر می‌‏اندازد. ادی به‏‌جای دخترک، جانش را از دست می‌‏دهد:

«اگر می‏‌دانست مرگش نزدیک است، شاید جای دیگری می‏‌رفت. اما کاری را کرد که همه می‏‌کنند. کارهای روزانه‌‏اش را طوری انجام می‏‌داد که انگار هنوز همه‏‌ی روزهای دنیا در راه است».

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.