کتاب صوتی فقط به رویاهایت بیندیش نوشته استر هیکس

کتاب صوتی فقط به رویاهایت بیندیش نوشته استر هیکس
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی فقط به رویاهایت بیندیش نوشته استر هیکس را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی فقط به رویاهایت بیندیش نوشته استر هیکس

کتاب صوتی فقط به رویاهایت بیندیش نوشته استر هیکس شامل آموزه‌های کاربردی و علمی است که مخاطب را در رسیدن به بینش و آگاهی عمیق یاری کرده و چگونگی شناخت کامل معیار سنجش احساسات درونی و کنترل آن در شرایط و موقعیت‌های متفاوت را آموزش می‌دهد. همچنین چگونگی خلق تجربیات خوشایند زندگی را با استفاده از مدیریت احساسات و افکار و کشف حقیقت و ماهیت وجودی و عشق به خود بیان می‌کند. کتاب، باهدف ارتقای فکری و روحی مخاطب و رسیدن به خودشناسی برای موفقیت در ابعاد مختلف زندگی تهیه شده است.

در زندگی به دنبال چه هستید؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالی؟ بهبود وضعیت سلامتی تان؟ آیا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستید؟ یا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر می خواهید تمامی این موارد را داشته باشید این کتاب راه دستیابی به آنها را به شما می‌آموزد.

طرح ابراهیم – تعالیم هیکس

بر طبق این طرح استر و جری هیکس، «ابراهیم»، شامل یک گروه از اشخاص است که توسط استر هیکس تفسیر شده‌است.ابراهیم خود را به عنوان «یک آگاهی گروهی از ابعاد غیر فیزیکی» توصیف کرده‌است. آن‌ها همچنین گفتنه‌اند که: «ما همان چیزی هستیم که شما هستید، و شما پیشروی آن چیزی هستید که ما هستیم. ما همان چیزی هستیم که در قلب همه ادیان قرار دارد.» ابراهیم از استر این گونه گفته‌است که هر لحظه از لحظات عاشقانه، هیجان یا شادی خالص احساس می‌شود، این انرژی منبع است و همین است که ابراهیم است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی فعالیت های آرامش بخش و رهایی از استرس

استر خود را آبراهام “هوش بی نهایت” می‌نامد، و در مورد جری می‌گویند “خالص‌ترین شکل عشق است که من تا کنون تجربه کرده‌ام”. آموزه‌های او (به نام “تعالیم ابراهیم هیکس”) بر اساس این تجربه است. اصول اساسی تعالیم، شامل این می‌شود که مردم می‌توانند واقعیت خود را از طریق توجه و تمرکز خود ایجاد کنند. احساسات، یک سیستم هدایت کننده شخصی است که نشان می‌دهد که چگونه شخص نزدیک یا دور است که چگونه منبع خود را در مورد موضوع خاص تمرکز می‌کند. زندگی به معنای سرگرم‌کننده و آسان است.

درباره نویسنده

نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز، استر و جری هیکس،” آموزه های آبراهام هیگس”، که منبع اصلی قانون جذب است و جهان را فرا می گیرد، ارائه کرده اند. تعالیم آبراهام هیکس الهام بخش اصلی «راز» بود و آن ها نیز الهام بخش هزاران کتاب، فیلم، مقاله و سخنرانی هستند که تغییرات پارادایم جهانی را در آگاهی ایجاد می کنند. استاد هیکس در هشت کتاب با همسرش، جری هیکس همکاری کرد.

آن ها با یکدیگر از سال 1987 تا کنون قانون جاذبه برای انتشارات آبراهام هیکس را در هر سال از سال 1987 ارائه کرده اند. های هوو س پرفروش ترین کتاب هیکس “Ask and It Given” را در سال 2004 منتشر کرد.. از آن زمان، آن ها نیز پنج تا از پرفروش ترین های نیویورک تایمز را منتشر کرده اند: – “پول و قانون جاذبه”(شماره 1 در فهرست بهترین فروشندگان نیویورک تایمز)- “قدرت شگفت انگیز قصد عمدی”- “قانون جذب” – “قدرت هیجان انگیز”- “وورث” . استر در کوالویل، یوتا متولد شد. او در سال 1980 با همسرش فلیش جری ازدواج کرد و از ازدواج سابق خود یک دختر دارد. در حال حاضر، استر به همراه جری در جهان در حال صحبت کردن و آموزش و نوشتن در مورد قانون جذب و ایجاد حلقه است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.