کتاب صوتی به خود اعتماد کنید نوشته پتر لستر

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
50 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی به خود اعتماد کنید نوشته پتر لستر را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی به خود اعتماد کنید نوشته پتر لستر

در کتاب صوتی به خود اعتماد کنید اثر پتر لستر نشان داده شده است که چگونه می توان اعتماد به نفس بسیار ضعیفی را بدون آنکه کسی متوجه شود بهبود بخشید. مثال های مختلفی که در اختیار خواننده گذاشته می شود این امکان را فراهم می کنند که هر کسی بتواند خود را بشناسد. این آینه تمام نمایی که در پیش روی خواننده قرار داده می شود باید او را تشویق کند که دیگر در برابر مسائل و مشکلات ارزیابی شخصی و احساس حقارتی که ممکن است از آن ناشی شود تسلیم نشود…

داشتن اعتماد به نفس یا افزایش اعتماد به نفس برای رسیدن به موفقیت، ضروری و لازم  می باشد. کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند نسبت به خود احساس بهتری داشته و از قابلیت ها و مهارت هایشان بهتر استفاده می کنند. شایدها، اگرها و کاش ها می توانند نشانه هایی از اعتماد به نفس پایین در فرد باشند. این افراد خود را حقیر شمارده و احساس می کنند مورد قبول و علاقه هیچ کس نیستند. افراد موفق اعتماد به نفس را یکی از مهم ترین دلایل موفقیت خود می دانند.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی آزمون های فرافکنی شخصیت

اعتماد به نفس میزان زیادی مترادف با عزت نفس است. با این تفاوت که در اعتماد به نفس فرد راجع به یک توانایی خاص فکر می کند اما در عزت نفس تعداد شکست ها و پیروزی های کلی خود را در نظر می گیرد. اعتماد به نفس یک خودباوریست که در آن فرد توانایی خود را نسبت به دیگران بهتر ارزیابی می کند. افرادی که اعتماد به نفس بیشتری در خود احساس می کنند، در زمان تصمیم گیری، کمتر از دیگران راجع به شکست خوردن نگران هستند. این افراد اگر فکر می کنند لازم است با جایی تماس بگیرند؛ به دلایل خود اعتماد می کنند و به کاری که مناسب می دانند، عمل می کنند.

خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روانی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی‌ها و استعدادهای خود در موفقیت انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتمادِ به خویشتن، نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌کند.پژوهشگران دریافتند که برخلاف آنچه تصور می‌شود، اعتماد به نفس کودکان تا سن پنج سالگی به‌طور کامل شکل می‌گیرد. محققان آمریکایی می‌گویند کودکان زمانی که پنج ساله می‌شوند، از احساس اعتماد به نفسی برخوردار هستند که به لحاظ تکامل با بزرگسالان قابل مقایسه است. تاکنون گمان می‌رفت که کودکان تا پیش از رسیدن به سنی که به دبستان بروند، کم سن و سال هستند و نمی‌توانند احساس منفی یا مثبت نسبت به خود داشته باشند.

چگونه می توانیم به خود اعتماد کنیم؟

اعتماد به نفس همانطور که گفته شد، بسته به موقعیت و مهارت مورد نظر متفاوت خواهد بود. برای اینکه با اعتماد به نفس خود و نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوید، به نکات زیر توجه کنید:

  • چقدر برای خودتان اهمیت قائل هستید؟
  • چقدر به خودتان می پردازید؟
  • تا چه میزان مهارت های خود را می شناسید؟
  • در چه مکان هایی اعتماد به نفس بالاتری دارید؟
  • در کنار چه افرادی اعتماد به نفس بیشتری دارید ؟
  • در چه مکان هایی بیشتر نیاز به اعتماد به نفس را در خود حس می کنید؟

منبع:هنر زندگی

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.