کتاب صوتی انگلیسی دور از اجتماع خشمگین

کتاب صوتی انگلیسی دور از اجتماع خشمگین
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
65 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از کتاب های صوتی به زبان انگلیسی با عنوان دانلود کتاب صوتی انگلیسی دور از اجتماع خشمگین اثر توماس هاردی را برای دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به کتاب و کتاب خوانی و یادگیرندگان زبان انگلیسی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی انگلیسی دور از اجتماع خشمگین اثر توماس هاردی

کتاب صوتی انگلیسی دور از اجتماع خشمگین نام رمانی از توماس هاردی نویسنده انگلیسی است. این اثر ابتدا با امضای گمنام در مجله کورنهیل در سال ۱۸۷۴ چاپ شد.

خلاصه داستان

دور از اجتماع خشمگین نام رمانی ازThomas hardy توماس هاردی نویسنده انگلیسی است که یکی از شاهکارهای او محسوب میشود. آثار هاردی مورد توجه و تحسین نویسندگان نسل بعد از او مانند «ویرجینیا وولف» و «دی اچ لارنس» قرار گرفت. براساس  رمان Far from the Madding Crowd  سه فیلم با همین نام ساخته شده است که آخرینشان محصول 2015 است. رمان دور از اجتماع خشمگین درباره ی دختری زیبا به نام «بت شبا» است، که پس از مرگ پدر و مادرش، با خاله اش زندگی می‌کند. گله‌داری به نام «گابریل اوک» بسیار به وی علاقمند است. گابریل بر اثر سانحه‌ای گوسفندان را از دست می‌دهد و به کارگری جویای کار بدل می‌شود.

شبی گابریل در راهش، شعله‌های آتشی را می‌بیند که مزرعه‌ای را میسوزاند. گابریل برای خاموش کردن آتش تمام توانش را به کار می‌گیرد، و با کمک اهالی روستا، آتش را خاموش می‌کنند. با صاحب مزرعه که رو در رو می‌شود، «بت شبا» را می‌بیند که از او برای کمکش تشکر می‌کند. گابریل درمی‌یابد که مزرعه میراثی ست که از یکی از اقوام «بت شبا» به او رسیده است. با این اتفاقات، «گابریل» مشاور مزرعه دختر شده در آن جا کار و زندگی می‌کند؛ اما «بت شبا» که به عشق گابریل بی توجه است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی انگلیسی دراکولا نوشته برام استوکر

به دور از مردم شوریده یا به دور از مردم خشمگین نخستین رمانی بود که “تامس هاردی” را در مقام رمان نویس شهره و محبوب همگان ساخت. هنگامی که « بت شبا اوردین » زیبا وارث مزرعه ای می شود عشق و علاقه سه خواستگار متفاوت را به جانب خویش می کشد: نخست گابریل اوک، که مردی خاکی و ساده و بی آلایش است؛ دوم گروهبان فرانسیس تروی جوان؛ و آخر از همه آقای بالدوود مزرعه دار، که مردی است میانسال و مورد احترام. انتخاب ” بت شبا” و تراژدیی که این انتخاب به بار می آورد جان مایه داستانی است که مولف برای ما باز می گوید.
رمان دور از اجتماع خشمگین که در سال ۱۸۷۴ منتشر شد و به حدی موفق بود که توانست پس از آن کار معماری را رها کند و به صورت تمام وقت به ادبیات بپردازد و در طی ۲۵ سال بعد از آن بیش از ده رمان بنویسد.

درباره نویسنده کتاب

توماس هاردی (۱۹۲۸-۱۸۴۰) رمان‌نویس و شاعر جنبش طبیعت‌گرایی اهل انگلستان بود. آثار او معمولا در جنبش طبیعتگرایی طبقه بندی می‌شوند، اما در چندین شعر او رگه‌هایی از ادبیات عصر روشنگری و رمانتیسیسم دیده می‌شود.
هاردی در ابتدا حرفه معماری را انتخاب کرد اما بعد، در دهه پنجم زندگیش به نوشتن و سرودن شعر روی آورد. او ده‌ها رمان و شعر نوشت و اشعارش همتراز رمانهایش مورد توجه و تقدیر دوستداران ادبیات گرفت و تاثیر قابل توجهی بر شعر مدرن انگلیسی گذاشت. امروزه از او به عنوان یکی از شاعران و نویسندگان مطرح قرن بیستم یاد می‌شود.
هرچند توماس هاردی خود را بیشتر شاعری می‌دانست که برای منفعت مادی رمان می‌نویسد، اما او بیشتر برای رمانهایی که نوشته، شناخته شده‌است. از جمله آثار او که شهرت جهانی دارند «تس» و «دوراز اجتماع خشمگین» هستند که بر اساس هر دوی آنها فیلم ساخته شده‌است. ویژگی اصلی نوشته‌های هاردی توصیفات شاعرانه و جبرگرایی است و شخصیت‌های داستان‌هایش در برابر احساسات تند و شرایط اطراف خود به مبارزه می‌پردازند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.