کتاب صوتی از کاه کوه نسازید نوشته ریچارد کارلسون

کتاب صوتی از کاه کوه نسازید نوشته ریچارد کارلسون
نوع فایل
Mp3
حجم فایل
160 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی بسیار جذاب با عنوان دانلود کتاب صوتی از کاه کوه نسازید نوشته ریچارد کارلسون را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی از کاه کوه نسازید نوشته ریچارد کارلسون

کتاب صوتی از کاه کوه نسازید اثر دکتر ریچارد کارلسون به شما آموزش می دهد چطور به موضوعات پیش پا افتاده زندگی، اجازه ندهید شما را عصبی کند. نویسنده کتاب، ریچارد کارلسون، راهکارهایی سنجیده و خردمندانه را برای حفظ آرامش، در بحبوحه ی زندگی پرشتاب و پراسترس تان ارائه می دهد. به کمک این راهکارها می آموزید تا با بهره گیری از تغییرات جزئی، مشکلات را با ژرف نگری بیشتری ببینید. دکتر کارلسن، با توصیه های دوستانه و دلسوزانه اش، به شما یاد می دهد چطور علاوه بر لذت بردن از یک زندگی آرام و عاری از استرس ، رفتارهایی مسالمت آمیزتر و نوع دوستانه تر از خود نشان دهید.

ریچارد کارلسون نویسنده کتاب صوتی از کاه کوه نسازید ذکر می کند که “قصد من از نگارش این کتاب این است که به شما یاری کنم تا زندگی تان در خانه و خانواده آسان تر و پر محبت تر گردد . سیاست ها و روش هایی به عنوان راه حل مهمترین منابع احساس درماندگی و استیصال مطرح شده اند. هدف این سیاست ها و روش ها این است که روح زندگی را که گاهی بدلیل بروز احساس ناراحتی و درماندگی بدست فراموشی سپرده می شود ، مجددا به خانواده باز گردانند . هدف این سیاست ها و روش ها ، افزایش توانایی در تعیین اولیت های واقعی و افزایش صبر و حوصله و تعقل می باشند . به شما کمک می کنند تا به شرایط موجود در خانه و خانواده با وقار و سپاسگزاری و همچنین سهولت بیشتری عکس العمل نشان دهید .”

چگونه زندگی کردن یکی از مسایلی است که همواره ذهن انسان ها را به خود مشغول نموده است. هر کس راهی را شناخته و به دیگران توصیه می کند. گاهی راه های خوب که زندگی افراد را به مراتب بالاتر، عشق و سلامتی روحی و روانی بیشتر ارتقا می دهد. گاهی نیز راه هایی بد و منفی که زندگی افراد مستعد را به سوی سقوط و شکست سوق می دهد انسان مختار و صاحب اراده می باشد، پس انتخاب با اوست.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی دختری از بروکلین نوشته گیوم موسو

با قدری تامل ، در برخورد با فرزندان ، همسر ، افراد خانواده ، فرزند نوجوان ، خواهر یا برادر ، موقعیت هایی پیش می آید که می توان پویایی خانوادگی خواند که گاهی سخت و دشوار هستند . مسائلی مانند آشنایی ها ، عادت های اجتناب ناپذیر ، توقعات ، فداکاری ها ، نظرات مخالف در بحث ها ، عادات و رفتارهای خاص فردی ، مسئولیت ها و سایر انواع مشکلات بی اهمیت می توانند موجب شکل گیری محیطی پر استرس شوند.

به علاوه ، احتمالا « افراد خانواده بیش از هر کس دیگری به نقاط ضعف یکدیگر آگاهند و آن را به بازی می گیرند . همه مسئولیت ها و ناراحتی های موجود در خانه را هم می توانید به پویایی خانوادگی بیفزایید . (قبض های مختلف ، ظرف ها ، نظافت خانه ، هزینه ها ، کوهی از کارهای خرده ریز ، کارهای حیاط و باغچه ، تماس های تلفنی ، همسایه ها ، خشکشویی ، سر و صداهای محیطی ، هزینه تعمیرات و نگهداری خانه و …) در مجموع شما با این افکار و کارها خودتان را درگیر بحران های روانی می کنید.

عضو یک خانواده بودن در عین حال که امتیاز است ، حتی در زمانی که همه چیز خوب و خوشایند به نظر می رسد ، مشکلات خاص خود را دارد . چنانچه می خواهید تجربیات محبت آمیزی در رابطه با خانواده ی خود داشته باشید، باید یاد بگیرید که صبور و شکیبا باشید و نگذارید مسائل شما را آشفته و بر زندگی شما غلبه نمایند . مطمئن باشید که در خانه و خانواده  به اندازه ی کافی مشکلاتی هست که نیاز به رسیدگی داشته باشد . پس اگر مسائل بی اهمیت را بزرگ کنید ، در واقع خود را آماده کرده اید که فرد عصبی و شکست خورده شوید . این موضوع مهمی است که باید به عنوان هدف مد نظر قرار گیرد . هماهنگی و آرامش در محیط خانه ارزش بسیار زیادی دارد.

وقتی مسائل کوچک بر شما چندان اثری نگذارند ، خانواده بیش از همیشه سرچشمه شادی و شعف بنظر می رسد . زندگی شما آسان تر می گردد . کمتر احساس می کنید که باری بر دوش شما نهاده شده . همچنین احساس نمی کنید که با سختی دست به گریبان هستید ، در نتیجه هماهنگی را در جنبه های مختلف زندگی بیشتر تجربه خواهید کرد . به هر حال این احساس آرامش گسترش یافته و افراد خانواده هم آن را تجربه می کنند.

افرادی که از کنار مسائل کوچک بگذرند ، زندگی خیلی بهتری دارند . اینگونه افراد انرژی کمتری را صرف عصبانیت و نا امیدی می کنند و اغلب بر این احساس ها در جهت حفظ شادی ، خلاقیت و مهرورزی ، غلبه می کنند. نیرویی که همیشه صرف بروز استرس می شد ، حالا در جهت بروز خلاقیت و ایجاد تجربیات و خاطراتی خوشایند حفظ می شود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.