فیلم آموزش تکنیک های شعبده بازی به صورت کامل

فیلم آموزش تکنیک های شعبده بازی به صورت کامل
نوع فایل
MKV
حجم فایل
470 مگابایت
دسته بندی
23,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از فیلم های آموزشی پرطرفدار با عنوان دانلود فیلم آموزش تکنیک های شعبده بازی برای علاقه مندان را برای دانلود در اختیار شما عزیزان علاقه مند به شعبده و شعبده بازی قرار دهیم.

دانلود فیلم آموزش تکنیک های شعبده بازی برای علاقه مندان

فیلم آموزش تکنیک های شعبده بازی به صورت کامل این فن را برای علاقه مندان به شعبده بازی آموزش داده و همچنین تکنیک های آن را بیان کرده تا بتوانید آن را فراگیرید.

شعبده بازی فنی ست برای نمودن اثری عجیب به حواسّ انسان‌ها به روش خاص. چه مرموز و چه با روش‌های فیزیکی؛ چه بر ذهن اثر گذارد و چه بر چشم و گوش و حواس.

یعنی تردست به بیننده چیزی نشان می‌دهد که واقعاً اتّفاق نیفتاده؛ به این هدف که او باور کند.

تاریخچه

تاریخچه تردستی بر میگرده به دوره گردهای خیابانی که در اروپا آن را به نمایش می گذاشتند . البته قدمت این هنر خیلی ما قبل تر از این سال ها در کشورهای هند و چین و ایران و مصر بوده است. اما در آن موقع بیشتر از این علم در جنبه علوم جادوگری نام برده می شده است در صورتی که تردستی هیچ ارتباطی به رمال گری و جادوگری نداشته و کلا هیچ نوع حقه بازی در کار نبوده و درواقع یک هنر نمایشی زیبا با علم و تکنیک بسیار بالا می باشد .

چون در قدیم جادوگرها و افسون گرها دست به کارهای عجیب و غریب می زدند بعدها در اذهان عمومی اینطور گماشته شد که شعبده بازان همان جادوگرهای قدیمی بوده و کارهای آنها افسونگری می باشد و با خواندن ورد و جادو دست به این کارها می زنند . اما حقیقت امر این طور نبوده و به اشتباه در ذهن مردم برداشت شده است.


پیشنهاد ویژه:آموزش کامل ورزش پیلاتس برای آمادگی جسمانی

از نظر افراد خاص

ریمیا یا شعبده از نظر علوم غریبه: در کتاب کُلَه سِر یعنی همه اش راز آمده که ریمیا به معنی شعبده و تر دستی است و علم شعبده ودانستن است

انواع شعبده بازی

تردستی از نظر سبک سه دسته است:

  • عادی
  • تشریفاتی و رسمی: این عمل به صورت نمایش‌هایی در شهرهای اروپایی معمول بوده.
  • pow-wow: که نوع عامیانهٔ آن است

تفاوت شعبده بازی با جادوگری

تردستی یک هنر است و با حقه‌های مختلف مردم را متحیر می‌کنند. اما جادوگری انجام کارهای غیرعادی با نیرویی خاص است.

روش و ابزار و شرایط تردستی

شعبده بازی چند قانون و اصل مهم دارد که حتماً باید آن‌ها را رعایت کنید. مثلاً هیچ‌گاه نباید شعبده بازی را برای یک نفر دو بار انجام دهید، یا نباید راز آن را بازگو کنید و… برای افزایش مهارت شعبده بازی خود نیاز به تمرین‌های زیادی دارید که برای مثال برای بار اول جلوی آیینه تمرین کنید، برای بار دوم جلوی کسی که شما را تشویق می‌کند مانند خانواده و… و وقتی به مهارت کافی دست پیدا کردید جلوی تماشاچیان به انجام آن بپردازید.

شرایط

خطای دید بیننده
سرعت عمل

روش

حرکات سریع rapid motions
حرکات پنهان

ابزارها

ابزارهای مخصوصی، عمدتاً برای پنهان کاری

گونه‌های شعبده عبارتند از:  تردستی …مهارت با دست شعبده‌های رایج و تلفیقی ایجاد خطای دیددر اجرا شعبده کمدی شعبده‌های ذهنی نوآری و خلاقیت در اجرا شعبده‌های حضوری شعبده با کارت  ـ پاسور.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.