پکیج جامع آموزش افزایش قد به همراه برنامه تمرینی

پکیج جامع آموزش افزایش قد به همراه برنامه تمرینی
نوع فایل
Mp4
حجم فایل
250 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج جامع آموزش افزایش قد به همراه برنامه تمرینی مناسب را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به ورزش و تندرستی قرار دهیم.

پکیج جامع آموزش افزایش قد به همراه برنامه تمرینی مناسب

در پکیج جامع آموزش افزایش قد به همراه برنامه تمرینی مناسب به صورت اصولی تمرین هایی را یاد خواهید گرفت که کمک می کند تا به افزایش قد برسید.

برخی از مردم به طور طبیعی از ژن های سالم بهره مند هستند اما با این حال افرادی هستند که بلند قد نیستند و آرزو دارند چند سانت بلندتر باشند. برای کسانی که مشتاق دانستن چگونگی افزایش قد بعد از 18 هستند، برخی روش های ساده و تست شده را گردآوری کرده ایم که قطعا کارساز هستند و به افزایش قابل توجه قد شما کمک می کنند.

افزایش قد شما با رشد شما رابطه مستقیمی دارد، در اصل شما در زمان رشد است که قدتان افزایش پیدا می‌کند پس هر فاکتوری که بر روی رشد شما تاثیرگذار باشد حتما بر روی افزایش قد شما نیز تاثیرگذار خواهد بود! ممکن است این تاثیر منفی یا مثبت باشد که وابسته به مواد مصرفی و همچنین عوامل محیطی پیرامون شما می‌باشد که عبارت اند از:

  • دارا بودن وزن پایین در هنگام تولد
  • بیماری های زمان کودکی و یا زمان بلوغ
  • قرار گرفتن در معرض دود قلیان یا سیگار و دیگر دود های مضر در دوران جنینی
  • کیفیت مراقبت های بعد از تولد
  • نوع و روش تغذیه فرد در هنگام بلوغ و قبل از آن

پکیج جامع آموزش افزایش قد

قد افراد تا حد زیادی با عوامل ژنتیکی مرتبط است. صرف نظر از این عوامل ژنتیکی، عوامل دیگری نیز در اندازه ی قد دخیل هستند. باور عمومی بر این است که افزایش قد پس از بزرگسالی متوقف می شود.

افزایش قد یکی از علایقی است که بین تمامی انسان های روی کره زمین مشترک است.

کسی نیست که دوست نداشته باشد تا قدش بلند تر شود تا بتواند بدون پا بلندی یا گذاشتن صندلی زیر پایش به کابینت برسد یا از شر کفش های پاشنه بلند خلاص شود.

افزایش قد

بلندی قد اعتماد به نفس شما را قطعا بالاتر می‌برد.

البته به این معنا نیست که کسانی که قد کوتاه تری دارند از اعتماد به نفس کمتری برخوردار اند ولی طبق مشاهدات و تحقیقات انجام داده شده نشان داده شده است که افراد بلند قد از اعتماد به نفس بالاتری نسبت به افراد کوتاه قد برخوردار می‌باشند.

بیشتر افراد کوتاه‌قد، از قد خود ناراضی هستند چون بلندقد بودن به دلایل زیادی می‌تواند مطلوبیت ایجاد کند. حتی اگر دلیل خاصی برای افزایش قد خود نداشته باشید،‌ باز هم بلندقد بودن مزایای زیادی برای‌تان خواهد داشت: اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد، از شر کفش پاشنه‌بلند خلاص‌تان می‌کند و یا خیلی ساده، دیگر لازم نیست برای رسیدن دست‌تان به کابینت بالایی روی یک چهارپایه‌ی لق بایستید.خب حالا اگر ژن‌های شما تصمیم گرفته باشند کوتاه باشند باید چه کنید؟

راهکارهای افزایش قد

تنها درصد اندکی از آدم‌های کوتاه‌قد می‌توانند قد بکشند. پژوهش‌ها هم نشان می‌دهند که رشد قدِ بیشتر افراد در اواسط دهه‌ی سوم زندگی متوقف می‌شود. بنابراین اگر کاملا بالغ نشده‌اید یعنی که هنوز ممکن است بتوانید قد بکشید. میزان قد کشیدن و بلند شدن قد شما به عوامل زیادی بستگی دارد

داشتن تغذیه مناسب برای افزایش قد

داشتن تغذیه مناسب و یک رژیم غذایی مناسب برای فرد از زمانی که متولد می‌شود تا زمانی که به دهه دوم از زندگی خود می‌رسد و صفحات رشدش بسته می‌شود می‌تواند به صورت تضمینی بر روی رشد و افزایش قد وی تاثیر مثبت بگذارد پس انتخاب یک رژیم غذایی خوب برای یک فرد بسیار ضروری است چرا که پای سلامت و تناسب اندام و همچنین افزایش قد وی در میان است پس باید توجه بسیاری به نوع و موادی که در تغذیه‌ی شما وجود دارد بکنید.

خوردن آب فراوان و داشتن سیستم ایمنی قوی

یکی از معیار های اصلی برای رشد و افزایش قد داشتن سیستم ایمنی قوی می‌باشد کسی که سیستم ایمنی قوی ایی دارا باشد از شر ویروس ها و بیماری ها در امان خواهد بود و این فاکتور ها قادر نخواهند بود تا بر روی روند رشد و سوخت و ساز و در نتیجه افزایش قد فرد تاثیر بگذارند.

خواب کافی و به اندازه

یکی از عناصر مهم برای سلامتی بدن و همچنین موثر در افزایش قد داشتن خواب به اندازه و کافی است.

تحقیقات دانشمندان نشان داده است که نوجوانان با خواب کافی به اندازه هشت تا یازده ساعت در روز به خوبی می‌توانند در امر افزایش قد خود موثر واقع شوند.

بدن انسان در مواقعی که خواب است بافت های آسیب دیده بدن را ترمیم می‌کند و این امر باعث تولید مواد مغذی در بدن می‌شود که بسیار برای افزایش قد فرد موثر است.

ورزش بهترین راه افزایش قد

ورزش یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در رشد و در نتیجه افزایش قد نوجوانان به حساب می‌آید. دانشمندان اثبات کردند که با انجام ورزش های منظم شما قادر خواهید بود تا قد خود را افزایش دهید و به همین دلیل است که در تمامی آموزشگاه ها دانش آموزان به ورزش تشویق می‌شوند.

ورزش کردن به صورت منظم بدن شما را برای رشد آماده می‌کند و در این حالت بدن شما همیشه فعال می‌باشد و همواره در حال جذب انرژی و مواد مغذی می‌باشد و این امر باعث پیشرفت در رشد شما می‌باشد و در نتیجه باعث افزایش قد شما می‌شود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.