سمینار موفقیت جیم ران به صورت کامل

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
100 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار موفقیت جیم ران به صورت تصویری و کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به سمینارهای موفقیت قرار دهیم.

سمینار موفقیت جیم ران به صورت تصویری و کامل

در سمینار موفقیت جیم ران به صورت تصویری و کامل شما علاقه مندان به علم موفقیت از زبان جیم ران با اصول موفقیت آشنا خواهید شد.

بیوگرافی جیم ران

«اِ. جیمز رآن»، معروف به جیم رآن(Jim Rohn)(۲۵ سپتامبر ۱۹۳۰م. – ۵ دسامبر ۲۰۰۹م) کارآفرین، نویسنده و سخن رانِ انگیزشیِ آمریکایی. کارهای او تأثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعالیت داشتند، از قبیل آنتونی رابینز، مارک ویکتور هنسن، برایان تریسی ،دارن هاردی و جک کنفیلد داشت.

جیم ران به عنوان مدرس نقش زیادی در موفقیت افراد بزرگی چون: برایان تریسی، آنتونی رابینز، جک کنفیلد، مارک ویکتر هنسن،دارن هاردی و… داشته است.

در بخشی از زندگینامه جیم ران اینطور آمده که او در روستایی متولد شد و تنها کاری که تا سنین جوانی بلد بود، دوشیدن شیر گاو و چیدن علف بود.

روزی دختر کلوچه فروشی در خانه او را زد و با چهره معصومش از جیم ران خواست تا فقط ۲ دلار از او کلوچه بخرد. جیم که در آن زمان ورشکسته بود و هیچ پولی نداشت، مجبور شد دروغ بگوید. او به دخترک گفت:«من در خانه تعداد زیادی کلوچه دارم. مرسی» دخترک با شنیدن این پاسخ خداحافظی کرد و رفت.

جیم ران پس از این واقعه با خود صحبت می‌کرد. او مدام با خود می‌گفت: «دیگر نمی‌خواهم این چنین زندگی کنم که مجبور باشم به خاطر ۲ دلار دروغ بگویم». همین موضوع باعث میشود تا با دیدن مردی به نام «شوف» و انگیزه زیادی گرفته و زندگی خود را متحول کند.

تا سن ۲۵ سالگی، زندگی جیم ران به طور عادی گذشت و نمی‌توانست راه موفقیت و رهایی از قرض‌های خود را پیدا کند. در ۲۵ سالگی، با شخصی آشنا می‌شود که زندگی‌اش را به کل عوض کرد.

آقای شوف سوالاتی کلیدی از جیم ران پرسید. در ابتدا گفت: «چقدر پول توی ۵ سال گذشته پس انداز کرده‌ای؟» جیم ران پاسخ داد: «صفر». آقای شوف به او گفت: «پس دوباره ۵ سال گذشته را تکرار نکن. بیشتر روی خود کار کن تا اینکه به فکر ارتقای شغلی خود باشی. اگر خودت را روز به روز ارتقاء دهی، به زودی در شغل و زندگی‌ات به موفقیت خواهی رسید.»

کودکی تا جوانی جیم ران

«جیم رآن» در مزرعه‌ای واقع در ایالت آیداهوی ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. وی دانش جوی انصرافی کالج برآن واقع در ایالت مینسوتای آمریکا ست.

زندگی کاری جیک ران

تا سن ۲۵ سالگی مانند همه اقشار متوسط مقروض ، به بی راهه می‌رفت و نمی‌توانست راهی برای رسیدن به آرزوهای خود بیابد . در همین زمان با کارآفرینی به نام جان ارل شُف(John Earl Shoaff) آشنا شد ؛ به‌طوری‌که مسحور ثروت ، فهم تجاری ، جذبه و فلسفه زندگی او شد . «رآن» به سازمان بازاریابی شبکه ای (فروشِ مستقیم) «شُف» پیوست و فرایندی از رشد شخصی را آغاز کرد که نهایتاً به میلیونر شدنِ «جیم رآن» در سن ۳۱ سالگی انجامید.

متأسفانه «شُف» که آرزوی دیدن چنین لحظه‌ای را داشت ، یک سال پیش از آن که «جیم رآن» میلیونر شود ، درگذشت . هم چنان‌که زمان می‌گذشت ، «رآن» فهمید اکثر مردم خواستار شنیدنِ داستانِ از فرش به عرش رفتن و فلسفه یِ رشد شخصی او که او را به این کمال و فضیلت رسانده بود ، هستند . پس از آن ، «رآن» تا زمان مرگ به مدت ۴۰ سال تجربه یِ خویش را در سمینارهایش بیان می‌کرد.

۴ میلیون نفر در سراسرِ جهان در سمینارهای وی شرکت کرده‌اند . وی در سالِ ۱۹۸۵م . جایزه ی CPAE را از انجمن سخن رانان ملی آمریکا دریافت کرد . او هم چنین مؤلف ۱۷ کتاب و کتاب صوتی و برنامه ویدئویی است . در سال ۲۰۰۳م . به عنوان مربی و عضو افتخاری موزه رادیو و تلویزیون پیوک مشغول به برگزاری جلسات آموزشی برای کودکان و بزرگ سالان بود . جیم ران الگو و مربی رشد فردی آنتونی رابینز، یکی از بزرگترین سخنرانان انگیزشی جهان بود.

جملاتی از جیم ران

«جیم رآن» به عنوان فیلسوف تجاری شناخته شده‌است. او مدعی تدریس حقایق ناب نبود، بلکه اصول بنیادین را تدریس می‌کرد و می‌گفت:

«هیچ اصول بنیادین جدیدی وجود ندارد. حقیقت چیز جدیدی نیست، بلکه پیر و کهنه است. شما باید به کسانی که می‌گویند: «بیایید عتیقه های دست‌ساز مرا ببینید.» شک کنید؛ چون اگر عتیقه است، تو نمی‌توانی آن را ساخته باشی.»

«هر که به مردم خدمت کند، خود را در راهِ بزرگی و عظمت، ثروت، رضایت، اعتبار و لذت قرار می‌دهد.»

«مطالب سبک را نخوانید، چون ممکن است با آن‌ها سرگرم شوید، ولی رشد نمی‌کنید.»

«آرزو نکنید که مسایل آسان‌تر باشند، بلکه آرزو کنید شما بهتر شوید.»

«مهمترین خواسته شما از یک شغل، نباید این باشد که چه چیزی به دست می‌آورم، بلکه باید این باشد که چه چیزی خواهم شد.»

«زمانی که شدیداً خواستار چیزی هستید، حتماً راهی برایِ دست یابی به آن پیدا خواهید کرد.»

«بدون احساس ضرورت، اشتیاق ارزش خود را از دست می‌دهد.»

«مهم نیست که از کدام طرف حصار می‌پرید، مهم پریدن است. بدانید که بدونِ تصمیم‌گیری، هیچ پیش رفتی وجود نخواهد داشت.»

«با تحصیلات رسمی تنها می‌توان گذران زنده گی کرد، اما با خودآموختگی می‌توان ثروت اندوخت.»

«برای هر تلاش ساختاریافته چندین پاداش وجود دارد.»

«زمانی را برای جمع بندی گذشته اختصاص دهید، سپس می‌توانید طرحی بر اساس تجربیات تان رسم کنید و از آن برای سرمایه‌گذاری در آینده بهره برید.»

مرگ جیم ران

«جیم رآن» در ۵ دسامبر ۲۰۰۹م. در وست هیلز کالیفرنیا پس از ۱۸ ماه مبارزه با بیماری فیبروز ریوی درگذشت.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.