پکیج مشاوره مهاجرت به کشور فرانسه

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
90 مگابایت
دسته بندی
25,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج مشاوره مهاجرت به کشور فرانسه و راهنمای کامل قوانین مهاجرت به فرانسه را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره در زمینه مهاجرت قرار دهیم.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور فرانسه

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور فرانسه و راهنمای کامل قوانین مهاجرت به فرانسه شما علاقه مندان به این کشور به صورت کامل با روش های مهاجرت به کشور فرانسه آشنا خواهید شد.

مهاجرت به فرانسه و انواع روش های اخذ اقامت فرانسه مورد بررسی علمی قرار گرفته است. کشور فرانسه به دلیل برخورداری از شرایط مطلوب زندگی اعم از شاخص های بالا و مناسب، آزادی رایج در کشور، شرایط ایده آل تحصیلی ،آموزشی ،زندگی و بهداشتی از محبوبیت فراوانی برخوردار است. از چه روش هایی می توان به کشور فرانسه مهاجرت کرد؟ آیا مهاجرت به این کشور موجب اخذ اقامت دائم و تابعیت کشور فرانسه می شود؟ مزیت اخذ پاسپورت کشور فرانسه چیست؟

مزایا و دلایل مهاجرت به فرانسه

فرانسه کشوری به پایتختی پاریس در غرب اروپا میباشد که از نظر مساحتی جزء پهناورترین کشورها در اروپا می باشد. می توان گفت بزرگ ترین مزیت مهاجرت به فرانسه این است که فرانسه در زمینه آموزش و پرورش، تاریخ و هنر زبانزد می باشد. کشور فرانسه از اعضای موسس اتحادیه اروپا و همچنین سازمان ملل و از اعضای دائم شورای امنیت نیز می باشد. از دیگر مزایای مورد پسند انتخاب فرانسه آب و هوایی مطبوع همراه با چهار فصل را دارد و اتباع کشور فرانسه نسبت به دیگر کشورهای فرانسه بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند.

این کشور حمایت از حقوق بشر را در راس قوانین خود قرار داده است.از اصلیترین مزیت های انتخاب این کشور از سوی دانشجویان را می توان سیستم نظام آموزشی رایگان و همچنین مهاجرت بدون مدرک زبان و شرکت در کالج های زبان فرانسه دانست. همچنین فرانسه به لحاظ کیفیت زندگی جزو برترین های اروپا است. اگر خواهان اطلاع در خصوص کیفیت زندگی در فرانسه باشید، باید بدانید که شاخص کیفیت زندگی در کشور خروس ها بسیار بالا است.

ویزاهای کوتاه مدت فرانسه

انواع زیادی از ویزاهای کوتاه مدت در کشور فرانسه وجود دارد. ویزاهای ترانزیت و ویزای توریستی که این نوع ویزا را اگر فرد از اتباع خارج از اتحادیه اروپا باشد، باید اقدام کند. این ویزا فرصت می دهد در مدت زمان مشخص حداکثر 90 روز در این کشور حضور داشت و بعد از 90 روز ویزا باطل می شود. با اخذ ویزای توریستی یا کوتاه مدت اجازه کار یا تحصیل وجود نخواهد داشت و در صورت داشتن کارفرما باید به کشور خود بازگشت و مجدد درخواست داد تا اقامت و نوع ویزای تغییر کند.

اقامت‌ طولانی مدت در فرانسه بیش از 3 ماه

ویزاهای طولانی مدت تنها توسط کنسولگری داده می‌شوند و پیش نیازی جهت تاییدیه برای اقامت در فرانسه و گرفتن کارت اقامتی هستند. یک نوع از ویزا هم به نام ویزای مابین (ویزایی بین اقامت کوتاه‌ مدت و بلندمدت) برای اقامت‌ های بیش از 6 ماه وجود دارد و نیازی برای گرفتن کارت اقامتی ندارد. اما این ویزا استفاده‌ های محدودی دارد و اکثر افرادی که خواهان اقامت و مهاجرت به فرانسه هستند، با اجازه یا بدون اجازه‌ کنسولگری، درخواست ویزای بلندمدت می‌ دهند.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور فرانسه و راهنمای کامل قوانین مهاجرت به فرانسه

هزینه مهاجرت به فرانسه

بسیاری از افراد، کشور فرانسه را به عنوان سیستم نظام آموزشی رایگان آن و پایین بودن هزینه تحصیل و زندگی در فرانسه انتخاب می نمایند. اما در کنار آن قطعا از هزینه های زندگی برخوردار هستند اما این هزینه زندگی شهر به شهر فرق دارد به عنوان مثال شهری مانند پاریس از بالاترین میزان هزینه یعنی 1300€ (یورو) به بالا برخوردار است اما هزینه زندگی در شهرهای دیگر مانند استراسبورگ بین 800€ تا 1000€ (یورو) میباشد. در مورد هزینه مهاجرت تحصیلی به فرانسه در دانشگاه های دولتی بسته به مقطع انتخابی فرد متفاوت می باشد به عنوان مثال:

  • شهریه در مقطع کارشناسی 2770€ (یورو)
  • در رشته های مهندسی 4770€ (یورو) و پزشکی 3770€ (یورو)
  • در مقاطع کارشناسی ارشد هزینه 3770€ (یورو) و دکتری 380€ (یورو)
  • هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی بین 4500€ تا 7000€ (یورو)

هزینه های دانشگاه های دولتی برای افرادی که دارای اقامت دائم از کشورهای اروپایی می باشند بین 170€ تا 600€ (یورو) خواهد بود. از دیگر گزینه های پرمخاطب ورود به فرانسه پذیرش از دوره های زبان می باشد که افراد بدون مدرک زبان از کالج های زبان فرانسه به هزینه 2000€ تا 6000€ (یورو) پذیرش همراه با اجازه کار حین تحصیل دریافت می کنند. گرانترین شهر فرانسه پاریس و ارزانترین شهر آن تولوز است.

میزان رضایت مهاجران به فرانسه

در قوانین جدیدی که برای ورود به فرانسه ثبت شده است کسانی که از نظر توجیه اقتصادی طرح‌های کارآفرینی خوبی دارند نیز می‌توانند از وام بانک‌های دولتی این کشور استفاده نمایند.

میزان رضایت مهاجرت به فرانسه در زمینه فضای شهری و امکانات موجود بیش از 75 درصد اعلام شده است.

عده‌ای معتقد هستند که زندگی در پایتخت فرانسه کمی هزینه بر است ما بررسی‌های انجام داده‌ایم و این نظریه را تأیید می‌کنیم اما یک نکته را در نظر داشته باشید که تحصیل در پایتخت این کشور و همینطور یافتن شغل مناسب بسیار آسان‌تر از سایر شهرها است بنابراین اگر خرج زیاد است درآمدزایی نیز در وضعیت بهتری قرار دارد.

در نظر داشته باشید افرادی که قصد دارند این کشور را برای پروسه‌های پزشکی و درمانی انتخاب نمایند نیز با رضایت 89 درصدی همراه بوده‌اند. اقامت فرانسه و کار در فرانسه در وضعیت خوبی قرار دارد. مهاجرت به فرانسه برای کسانی که می‌خواهند ثبت شرکت در فرانسه داشته باشند بسیار عالی است.

در نظر بگیرید در لیست شرایط اقامت در فرانسه گزینه‌ای به عنوان پناهندگی به فرانسه از طریق فرانسه نیز دیده می‌شود که میزان رضایت در این ردیف کمی متفاوت از بخش‌های دیگر است که سعی می‌کنیم نگاه دقیق و علمی در بخش‌های بعد به این قضیه داشته باشیم. هزینه اقامت در فرانسه متغیر است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.