پکیج مشاوره مهاجرت به کشور کره جنوبی

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
300 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج مشاوره مهاجرت به کشور کره جنوبی و قوانین مهاجرت به کره را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به مشاوره در زمینه مهاجرت قرار دهیم.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور کره جنوبی و قوانین مهاجرت به کره

در پکیج مشاوره مهاجرت به کشور کره جنوبی و قوانین مهاجرت به کره شما با روش های قانونی مهاجرت به کشور کره جنوبی آشنا خواهید شد.

آشنایی با کره جنوبی

کشور کره جنوبی دارای آب و هوای نیمه کوهستانی است، این کشور تابستان های نسبتاً گرم و زمستان های سرد دارد. فصل بهار و پاییز بهترین فصل سفر به کره جنوبی محسوب می شود.واحد پول در کره جنوبی وون است و مردم این کشور به زبان کره ای صحبت می کنند. مساحت این کشور 100.363 کیلومتر مربع اعلام شده است که در حدود یک شانزدهم ایران است.حقوق متوسط کار در کشور کره جنوبی جوابگوی زندگی افراد خواهد بود.

آنچه برای ورود به کار در کشور کره جنوبی مهم است اخلاق کاری است، در واقع افراد باید بتوانند در زمانی کم خود را با شرایط کاری و تعهدات موجود وفق دهند و اخلاق کاری یکی از مهمترین بخش های کاری در کشور کره جنوبی محسوب می شود. در حال حاضر در کشور کره جنوبی در حدود 691.00 هزار نفر بیکار هستند و مشخص است که افراد در این کشور بر اساس میزان تخصص خود ورود به کار خواهند نمود.

ارزیابی ها نشان می دهد که نرخ مشارکت نیروی کار در این کشور بیش از 63 درصد اعلام شده است. بهره وری در کشور کره جنوبی بر اساس نقاط شاخص در این کشور 109.80 اعلام شده است و هزینه های کار در این کشور نیز 14.40 نقاط شاخص اعلام شده است.

شما برای ورود به کار در کشور کره جنوبی در ابتدا باید رزومه قوی داشته باشید، رزومه شما باید مشخص نماید که از نظر تخصص در چه وضعیتی هستید. در صورتی که همه چیز در مورد شما مناسب باشد فضا برای ورود به کار نیز فراهم می شود. یکی از قوانین کاری برای مهاجران خارجی در کشور کره جنوبی این است که باید یک الی دو ماه اول را کارآموز باشند.

شما برای ثبت شرکت در کشور کره جنوبی باید در ابتدا یک طرح توجیهی داشته باشید که در واقع عملکرد شرکت شما را در آینده پیش بینی می کند. شما می بایست گذرنامه ای شخصی ارائه دهید و نیاز است که بتوانید محل سکونت خود را نیز مشخص کنید. همینطور باید اجاره نامه یک دفتر تجاری در کشور کره جنوبی را ارائه دهید.

وضعیت اقتصادی کره جنوبی

اقتصاد کره جنوبی تقریبا بدون وقفه از صفر تا یک تریلیون دلار در کمتر از نیم قرن رشد کرده است. کره جنوبی رشد اقتصادی سریع دولت شروع کرده را از دهه 1970 تجربه کره است، که «معجزه رودخانه هان» نیز نامیده می شود. تا اواخر دهه 1980، کره جنوبی توانست که توسعه خود را  بدون نیروی کار خارجی و با اتکا بر نیروی کار داخلی ادامه دهد. اما در دهه 1990، به یکباره ورق برگشت و نرخ تولد در کره جنوبی رو به افول گذاشت و رشد هزینه کار باعث کمبود نیروی کار مخصوصا در شغل های 3D (کثیف، خطرناک، و مشکل) گردید.

مهاجرت به کره جنوبی برای تحصیل

کره جنوبی پس از جدا شدن از کره شمالی در سال 1948 به کشوری که به طور جداگانه اداره می شود، از همسایه خود فاصله گرفته و به یک نیروگاه شناخته شده بین المللی در زمینه های فناوری، آموزش و جهانگردی تبدیل شده است. اما این کشور از چند نظر در سطح آسیا و جهان مطرح است. این کشور دانشجویان بین المللی زیادی را در اختیار دارد و هم اکنون پایتخت سئول در بین 10 شهر برتر دانشجویی جهان قرار دارد.

سرمایه گذاری در آموزش و پژوهش سبب شده است که این کشور به یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان و چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا تبدیل شود. این سرمایه گذاری و رشد نوآوری و فناوری است که این کشور را به عنوان یکی از چهار اقتصاد برتر آسیایی در کنار هنگ کنگ، سنگاپور و تایوان قرار داده است. بیش از 123,000 دانشجو بین المللی در سال 2017 در کره جنوبی تحصیل کرده اند (بیش از نیمی از آنها اهل چین بودند) که دولت کره هدف خود را حتی بالاتر از میزان تعیین کرده است و هدف 200,000 دانش آموز بین المللی تا سال 2023 در کره می باشد.

پکیج مشاوره مهاجرت به کشور کره جنوبی و قوانین مهاجرت به کره

رنکینگ دانشگاه های کره جنوبی

کره جنوبی با داشتن 370 موسسه آموزش عالی و دانشگاه، برنامه های متنوعی برای ارائه به دانشجویان دارد. در رده بندی دانشگاه های برتر آسیا در رتبه بندی که توسط QS در سال 2019 انجام شد، 57 دانشگاه از کشور کره جنوبی در این لیست بودند که 6 دانشگاه از کره جنوبی در بین 20 دانشگاه برتر قرار داشتند.

انواع ویزاها در مهاجرت به کره جنوبی

شما برای مهاجرت به کره جنوبی با هر هدفی که دارید، نیازمند اخذ ویزای این کشور هستید.  ویزای کار کره جنوبی که اخذ آن مخصوصا با یک قرارداد کار امضاء شده امری نسبتا ساده و آسان است، تمدید این نوع ویزا نیز ساده است، مثال های ویزاهای در دسترس برای بازدید کننده های غیرکره ای شامل موارد زیر می باشد:

F-5,6 ویزاهای اقامت دائم و مهاجرت از طریق ازدواج با شهروند کره ای

D-8 ویزای سرمایه گذاری شرکتی

C-2,3,4 ویزاهای تحصیلی، تجارت و کار موقتی (کوتاه مدت)

H-2 ویزای کار (کوتاه مدت)

E-2 ویزای آموزش زبان انگلیسی (یکساله)

پس از دریافت ویزا، شما در عرض 90 روز مهلت دارید تا وارد کره جنوبی شوید. پس از اتمام این مهلت لازم است که فرآیند درخواست ویزای خود را مجددا تکرار کنید.

مهاجرت به کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

زمینه سرمایه گذاری در کره جنوبی بسیار مساعد است و از طرفی دولت کره با پرداخت کمک هزینه و عفو مالیات در مناطق آزاد این کشور از سرمایه گذاران خارجی استقبال می ­نماید. افراد برای سرمایه گذاری در این کشور باید دارای 100 میلیون وون سرمایه اولیه می­ باشند. بدین منظور سرمایه گذاران باید ویزای D کره جنوبی را اخذ نمایند و در صورت موفقیت در کسب و کار و سرمایه گذاری خود می­ توانند برای دریافت اقامت دائم کره جنوبی که اقامتF-5 نام دارد، اقدام نمایند. از دیگر راه های مهاجرت به کره جنوبی که منجر به اخذ اقامت کره جنوبی می­ گردد ازدواج و تولد است.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.