کارگاه آموزش درمان طبیعی و مدیتیشن

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
610 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کارگاه های روانشناسی با عنوان کارگاه آموزش درمان طبیعی و مدیتیشن به صورت کامل را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به علم روانشناسی قرار دهیم.

کارگاه آموزش درمان طبیعی و مدیتیشن به صورت کامل

در پکیج فیلم کارگاه آموزش درمان طبیعی و مدیتیشن به صورت کامل شما یاد خواهید گرفت تا با استفاده از فکر و قدرت ذهن خود،به درمان خود بپردازید.

کارگاه آموزش درمان طبیعی و مدیتیشن

درمان قطعی بیماری ها به کمک نیروی ذهن و ضمیر ناخودآگاه موضوع جدیدی نیست و از مدت هاست که مطالعات بسیار وسیعی بر روی این موضوع انجام میگردد.

نتیجه مطالعات و تحقیقات نشان می‌دهد که استرس و ناراحتی و احساسات بد مانند غم و اندوه در درازمدت تاثیرات بسیار بدی بر روی جسم و سلامتی انسان دارند و منجر به ایجاد بیماری میشود.

از طرفی این تحقیقات نشان می‌دهند افرادی که دارای نگاه مثبتی به زندگی هستند نسبت به افراد منفی نگر و پر استرس، از سلامت جسمی بیشتری برخوردار میباشند.

همه ما این را می‌دانیم که سلول‌های بدن انسان دائم در حال از بین رفتن و تولید مجدد است ، یک شخص در طول عمرش بارها و بارها سلول‌های کل بدنش تجدید می‌شود ، سوال اینجاست : پس چرا با ایجاد سلول‌های تازه باز هم بیماری ادامه پیدا میکند؟

چرا شخص با سلول‌های جدید سلامتی خودش را به دست نمی‌آورد و هر روز بیماری اش گسترش می یابد؟

تمام ذرات عالم در ارتباط و هماهنگی با هم قرار دارند ، این ارتباط و هماهنگی باعث رشد و تکامل جهان می‌شود زمانی که انسان ارتباط و هماهنگی خود را با کائنات از دست می‌دهد به این معناست که ارتباطش را با جریان رشد کیهانی از دست داده است.

اینگونه است که این ناهماهنگی به صورت احساسات بد و بیماری در قسمت‌های مختلف بدنش ظاهر می‌شود ، راه درمان این بیماری برقراری مجدد ارتباط با انرژی کائنات است.

این ناهماهنگی از کجا ایجاد می‌شود؟ این ناهماهنگی از احساسات بد انسان سرچشمه می‌گیرد.

احساساتی مثل خشم، استرس، غم و اندوه، افسردگی، کینه، حسادت، حسرت، افکار و تصاویر بد، احساس گناه، ناهماهنگی و بسیاری از احساسات بد دیگر که تمام این احساسات منجر به تولید فرکانس‌های منفی می‌شود.

فرکانس‌هایی که انسان از خود ساطع می‌کند بر روی سلول‌های بدن او تاثیرگذار است ، اگر یک سلول بیمار باشد و ما فرکانس‌های بیماری، غم و ناراحتی و استرس را ساطع کنیم سلول‌های جدید هم به شکل سلول‌های بیمار تولید می‌شوند.

در علم پزشکی از قدرت ایمان با نام « شبه دارو » یاد می کنند . شبه دارو، دارویی است که هیچگونه ویژگی درمانی ندارد. از آنجایی که در ایالات متحده لازم است که تمام داروهای جدید در برابر شبه داروها تست شوند، تحقیقات بسیاری درباره ی آنها انجام شده است. شبه داروها حدود ۳۰ درصد به اندازه ی داروها موثر هستند اما در برخی موارد تاثیر آنها بیشتر است. شبه داروها در مقایسه با مورفین تا ۵۴ درصد موثر بوده اند، با وجود اینکه مورفین یک ماده ی مخدر درجه اول محسوب می شود.به تازگی برخی از پزشکان ثابت کرده اند که چگونه استفاده از تصاویر ذهنی (مراقبه ی تجسمی) می تواند بر سلامتی فرد تاثیر داشته باشد. تحقیقات دیگری نشان می دهد که افرادی که ایمان دارند می توانند سیستم ایمنی خود را کنترل کنند، قادرند این کار را با استفاده از روش های هیپنوتیزم و تصاویر ذهنی هدایت شده به راحتی انجام دهند.

در تحقیقی مشابه دو پزشک از دانشگاه یوکوهامای ژاپن دریافتند که ۸۴ درصد از بیماران توانسته اند تاثیر استاندارد هیستامین نسبت به پیچک سمی را از بین ببرند. بدین ترتیب که وقتی بیماران در اثر مراقبه آرامش بخش توانستند به راحتی تصور کنند که پیچک سمی یک گیاه بی خطر است، خارش، تورم و تاول های ناشی از این گیاه از بین رفت. ذهن ما در سلامتی ما تاثیر مستقیمی دارد، تعداد زیادی از این بیماران نیز تحت آزمایش معکوسی قرار گرفتند و وقتی تصور کردند که این گیاه سمی است، بدن آنها شروع به تاول زدن کرد.

« نگرش بیماران یکی از عوامل اصلی موفقیت در بهبود و درمان آنهاست »

در رابطه با تحقیقات در مورد بیماری روابطی از « خشم و نفرت » در شخص مشاهده شده است. هر چیزی در جهان هستی در حال جنبش (قانون ارتعاش) است. هیچ چیز ثابت نیست، شاید در یک سطح یک چیز ثابت به نظر برسد اما مولکول ها و اتم های آن در حرکت هستند.

همه چیز در حال ارتعاش است شاید ذهن متوجه نباشد. بیماری اصلا نمی تواند در جسم و بدن با ارتعاشات سالم اقامت کند. باید صادقانه بگویم شما نمی توانید تا آخر عمر ، محکوم به فردی مریض باشید اما می توانید بیماری را رها کنید ( نابود کنید ) و سلامتی را دوباره خلق کنید. بدن شما با سرعت میلیونها سلول در ثانیه دائم در حال تغییر است و الگوهای ذهنی شما ارتعاشات بدن را کنترل می کند.

برای درمان یک بیماری یا به اصطلاح تبدیل به سلامتی ، باید افکارتان را دوباره از نو برنامه ریزی کنید و تغییر بدهید. با تغییر افکارتان در مورد وضعیت کنونی بدن تان همه چیز تغییر می کند. هیچ بیماری لاعلاج نیست مگر اینکه ذهن لاعلاجی را بپذیرد. بشر همان می شود که درباره اش می اندیشد و در عصر جدید ما در حال ورود و کشف طب انرژی هستیم که هر چیزی در عالم فرکانس و ارتعاشی دارد. جسم ما حاصل افکار ماست و این ذهن است که ما را بیمار یا سالم می سازد.

چندین سال قبل تحقیق جالبی در این رابطه انجام شد که چرا تعداد اندکی از افراد، موفق می شوند از سرطان نجات پیدا کنند، در حالیکه بیشتر افراد نمی توانند. در این مطالعه از ۱۰۰ نفر مصاحبه انجام شد که در طی زندگی خود این بیماری در آنها تشخیص داده شده بود اما هنوز دست کم ۱۲ سال پیش از این تشخیص، زنده بودند.

هدف این تحقیق، شناسایی الگوی فکری یا رفتار مشترک میان این افراد نجات یافته بود. نتیجه ی شگفت انگیز این تحقیقات همه را متعجب کرد. با این وجود که این افراد تحت روش های درمانی گوناگونی بودند از جمله عمل جراحی ، شیمی درمانی ، طب سوزنی و رژیم های غذایی طبیعی و برخی نیز تنها از تکنیکهای روانشناسی یا روش های مذهبی استفاده کرده بودند، همه ی آنها در یک ویژگی مشترک بودند :

« آنها ایمان داشتند کاری را که انجام می دهند موثر خواهد بود »

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.