کتاب صوتی دنیای پنهان کودک برای اولیای تربیتی

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
20 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه اینترنتی برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از کتاب های صوتی شنیدنی با عنوان دانلود کتاب صوتی دنیای پنهان کودک برای اولیای تربیتی را جهت دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی دنیای پنهان کودک برای اولیای تربیتی

دنیای کودک پیش از تولد دنیایی است که همه ما در آن بوده ایم، اما آن را فراموش کرده ایم. در این دنیای آبگونه و بی وزن، کودک همچون یک فضانورد زندگی می کند؛ می بیند، می شنود، خوردن و گریه کردن می آموزد، و رشد می کند.
بث دی و دکتر مارگرت لیلری، در این کتاب، چگونگی این دنیای پنهان را بازگو می کنند. آنان تولد را از دیدگاه کودک بیان کرده و برخورد او را با دنیای تازه در نخستین ماههای زندگی دنبال می کنند.
در این کتاب، داستان زندگی کودک بر اساس آخرین یافته های پزشکی از جوانب مختلف بررسی شده است.

دنیای کودک پیش از تولد و نوزاد، دنیایی است که همه ما در آن بوده ایم، اما آن را به فراموشی سپرده ایم. در این کتاب، چگونگی این دنیای پنهان را بازگو میکنیم. نویسندگان این کتاب تولد را از دیدگاه کودک بیان می کنند و برخورد او را با دنیای آشنای ما در نخستین ماههای زندگی دنبال می کنند.

این داستان خود کودک است که براساس آخرین یافته های دانش پزشکی، با شور شعور به نگارش در آمده است. مطالب این کتاب و کتابهایی که در باره دنیای کودکان نوشته شده است همگی نقش مادر را بسیار عظیم و مؤثر شمرده اند، زیرا رعایت های کوچک مادر در پرورش فرزند به تنهایی از بسیاری پرورشها، آموزش ها، و آموزشگاه های بعدی مهمتر است. قیافه مادر، لباس مادر، موهای مرتب مادر، نفس مطبوع مادر در فرزند درس بهداشت و لطف و نظم می دهد.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی دختری که رهایش کردی

اعتقاد و ایمان مادر، نیکوترین جمال الوهیت را در دل فرزند ترسیم می نماید. حال و اخلاق نیکوی مادر و تقوی و امانت او قویترین زمینه های اخلاقی را در کودک فراهم می سازد. امید آنکه پدران و مادران ارزش این امانتهای الهی را درک کنند و بیشترین ساعات زندگی خود را به کار تعلیم و تربیت آنان اختصاص دهند و با مطالعه این کتاب و با الهام از دستورات تربیتی اسلام رعایتهای لازم را در تمام مراحل رشد و تربیت معمول دارند.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.