کتاب صوتی انگلیسی عشق یا پول روونا آکینیمی

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
40 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این بخش از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی از کتاب های صوتی به زبان انگلیسی با عنوان دانلود کتاب صوتی انگلیسی عشق یا پول نوشته روونا آکینیمی را برای دانلود در اختیار شما کاربران علاقه مند به کتاب و کتاب خوانی و یادگیرندگان زبان انگلیسی قرار دهیم.

دانلود کتاب صوتی انگلیسی عشق یا پول نوشته روونا آکینیمی

در کتاب صوتی انگلیسی عشق یا پول می خوانیم که در روز شنبه مولی کلارکسن داشت تولد پنجاه سالگی خود را جشن میگرفت. تمام وابستگانش آمده بودند. بچه هایش (دایانا،جکی و راجر) و برادرش آلبرت. تمام آنها به جز جکی که با مادرش زندگی میکرد، عادت داشتند که از مولی پول بخواهند. آن شب تمام آنها یک به یک دوباره از او پول درخواست کردند. اما او از گفتن اینکه به هیچ کسی پول نخواهد داد اجتناب کرد. آنها خیلی ناراحت و عصبانی بودند. روز بعد راجر با صدای گریه از اتاق مادرش بلند شد. وقتی به آنجا رسید دید دایانا بیرون آمد، کسی که مادرش را مرده پیدا کرده بود.

درباره نویسنده کتاب

روونا آکینیمی در بریتانیا متولد شد. او 20 سال در آفریقا زندگی کرد و به تدریس زبان انگلیسی پرداخت. روونا پس از آن، به بریتانیا بازگشت و شغلش را به عنوان یک معلم در کمبریج ادامه داد و اکنون به مدت ده سال است که به نوشتن منابع آموزشی زبان مشغول است. اولین کتاب منتشر شده از این نویسنده در Oxford Bookworms Library، کتاب Love or Moneyاست.

روونا کتاب های متعددی برای این انتشارات نوشته است که از جمله آن ها می توان به Remember Miranda,Witches of Pendle, Under the Moon (سطح 1) Gandhi و Nelson Mandela (سطح 4) اشاره کرد. وی همچنین چندین کتاب برای کودکان منتشر کرده است.


پیشنهاد ویژه:کتاب صوتی دور از اجتماع خشمگین به زبان انگلیسی

نویسنده ای است در یکی از دهات خوش آب و هوای جنوب امریکا که یک ناشر پول پرست او را به آنجا فرستاده تا اینکه با آسایش خیال به نوشتن کتاب بپردازد و از این طریق ناشر بتواند از شهرت و کتب وی سود کلانی را کسب نماید. این ناشر همواره نگران اینست که مبادا اتفاقی نویسنده مشهورش را از نوشتن باز دارد. بالاخره او که در شرق امریکا بسر می برد تصمیم می گیرد سری به نویسنده بزند تا اینکه از نزدیک ببیند این نویسنده تا چه اندازه ای در کارش موفق بوده و بنوعی او را به بیشتر نوشتن تشویق نماید. پس از این ماموریت ناشر پس از سفارشات فراوان به نویسنده بر می گردد.
این نویسنده تنها روزی به دیدار یکی از دوستانش که در آن دهکده با هم طرح دوستی ریخته اند می رود . وی صاحب یک بار است و از جمله زنی که در آنجا مشغول خدمت و رسیدگی به مشتریان است.
در اینجاست که چشم نویسنده بعد از مدتها که با زنش متارکه نموده چشمش بیک زن می افتد و با خود می اندیشد که در دنیا به غیر از نویسندگی و کسب شهرت چیز های دیگری هم وجود دارد . او نیز به این نکته پی می برد که جذبه و کششی که در انسان هاست با کشش و تمایل شهرت و پول دار شدن یکسان نیست و هر یک راه جداگانه ای دارد.
طی مراحلی چند نویسنده موافقت این زن مشکل پسند که بعد ها معلوم می شود ازشوهر جدا شده و صاحب دختری خرد سال نیز هست را کسب نموده و با وی طرح دوستی می ریزد.
آنطور که بعد ها معلوم می شود این زن عاشق جوانی است که کارشان بالاخره به ازدواج می انجامد ولی مادر جوان بخاطر تهی دست بودن زن به این ازدواج روی خوشی نشان نمی دهد و آنقدر پسر را در تنگنا قرار می دهد که کار به طلاق می انجامد . زن که در باطن هنوز فریفته جوان است دست دخترش را گرفته راهی خانه یکی از اقوام می شود ، به امید آنکه یکروز جوان قبلی دو باره با او ازدواج نماید و بهمین دلیل هر گونه تقاضای ازدواج از طرف هر مرد دیگری را رد می کند و با این سابقه ذهنی است که زن را در حال حاضر در این بار به کار اشتغال دارد.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.