سمینار اصول موفقیت از گری وینر چاک

نوع فایل
Mp4
حجم فایل
400 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان سمینار اصول موفقیت از گری وینر چاک مدرس دوره های موفقیت را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به یادگیری اصول موفقیت و سمینارهای گری وینر چاک قرار دهیم.

سمینار اصول موفقیت از گری وینر چاک مدرس دوره های موفقیت

در سمینار اصول موفقیت از گری وینر چاک مدرس دوره های موفقیت شما با اصول و روش های کاربردی موفقیت در زندگی از نظر گری وینر چاک یکی از برترین مدرسین دوره های موفقیت آشنا خواهید شد.

آشنایی با گری وینر چاک

گری وینرچاک (Gary Vaynerchuk؛ زاده ۱۴ نوامبر ۱۹۷۵) با نام اختصاری گری وی،کارآفرین، نویسنده، سخنران و شخصیت اینترنتی بلاروسی-آمریکایی است.وینرچاک ابتدا به عنوان منتقد شراب شناخته می‌شد و کسب و کار خانوادگی خود را در این زمینه گسترش داد.اما اکنون او بیشتر با کارهایش در زمینه بازاریابی دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود. گری وی اکنون دو شرکت وینرمدیا و وینریکس را تحت نظر خود دارد. این دو شرکت در شهر نیویورک قرار دارند.

تولد و کودکی گری وینر چاک

وینرچاک در اتحاد جماهیر شوروی متولد شد و در سال ۱۹۷۸ در سن سه سالگی به همراه خانواده خود، به ایالات متحده مهاجرت کرد.او از تبار یهودی است.وینرچاک کودکی خود را در آپارتمان تک اتاق خوابه ای در کوئینز نیویورک با هشت عضو دیگر خانواده خود گذراند.

گری وینر چاک کیست؟

گری وینر چاک یک متخصص بازاریابی دیجیتال و یک کارآفرین در امریکا است.

او به شدت خود واقعی‌اش است. در ویدیوهایش به راحتی فحش می‌دهد. گری واینر چاک می‌گوید خیلی‌ها را در ابتدا از دست می‌دهم چون از داد و بیداد و فحاشی من بدشان می‌آید، اما من نمی‌توانم خودم نباشم. نمی‌خواهم تصنعی باشم. (بودی که وار)

بعدها همان‌ها به سراغم می‌آیند. روزانه ۵۰ تا ایمیل دریافت می‌کنم که: « گری اولش از تو بدم می‌آمد ولی الآن…»

سه قانون گری وینر چاک

من بر اساس سه قانون زندگی می‌کنم، رمز موفقیت من در این سه قانون خلاصه می‌شود:

  • به خانواده خود عشق بورزید
  • به سختی کار کنید
  • با اشتیاق و علاقه‌تان زندگی کنید

دقت کنید که من حرفی از اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و تکنولوژی نزدم، درحالی که عمده موفقیتم را در این بسترها به دست آورده‌ام. زیرا من میزان موفقیت در زندگی را بر اساس بزرگ بودن کسب و کار و یا میزان درآمد نمی‌سنجم بلکه آن را از میزان رضایت از زندگی به دست می‌آورم و با کمک این سه قانون کاملاً از زندگی خود رضایت دارم.

«با علایق خود زندگی کنید.» این جمله به این معناست که هنگامی که هر روز صبح از خواب بیدار می‌شوید، باید به دنبال این باشید که در مورد هر چیزی که به آن علاقه‌مند هستید گفت گو کنید. آن را به کار بگیرید و یا در پی انجام آن باشید.

فراموش نکنید که شما کار نمی‌کنید به امید آنکه زمانی را به تعطیلات و استراحت اختصاص دهید. شما نیازی به تعطیلات ندارید. زمانی که با علایق خود زندگی کنید، کار کردن، تفریح کردن و استراحت کردن برای شما یکسان می‌شود.

دیگر به میزان ساعات کاری که در حال انجام است اهمیتی نخواهید داد. چرا زمانتان را بیهوده صرف کاری می‌کنید که به آن علاقه‌ای ندارید. زندگی برای انجام چنین کاری بسیار کوتاه است. به گمانم شما یک تغییر بزرگ در زندگی به خودتان بدهکارید.

زندگی کوتاه‌تر از آن است که علاقه خود را دنبال نکنید

تا زمانی که برای فرد دیگری کار می‌کنید هیچ‌گاه کاملاً به خود واقعی‌تان فرصت بروز نداده‌اید و با علایق خود زندگی نکرده‌اید.

البته من هیچ زمان به شما نمی‌گویم که از کار خود استعفا دهید، به‌خصوص اگر مسئولیت حمایت مالی از افرادی برعهده شماست. به خاطر داشته باشید که اولویت همواره با خانواده است. اما توصیه من این است که آرام آرام، برای ترک کار خود برنامه ریزی کنید. زیرا زندگی خیلی کوتاه‌تر از آن است که عمرتان در کاری که به آن علاقه ندارید، تلف شود.

یک آزمایش وجود دارد که می‌توانید به وسیله آن تشخیص دهید که آیا از موضوعی که به آن علاقه مندید و قصد دارید با آن برند خاص خود را ایجاد کنید، می‌توانید به پول برسید یا خیر؟

سختکوشی مهم است

بارها و بارها گفته‌ام اگر شما علاقه‌تان را به بیزینس تان تبدیل کنید و با ابزارهای آنلاین در بالاترین حد کار کنید، فرصت‌های پول درآوردن خودشان را نشان می‌دهند.

اگر اجازه دهید تا فردی با اشتیاق کمتر، استعداد کمتر و محتوای ضعیف‌تر بسیار سخت‌تر از شما کار کند شکست خواهید خورد.

این خودباوری است که شما را به موفقیت می‌رساند بدون آن شما باید وسایلتان را جمع کنید و به زندگی عادی خود بازگردید.

در صورتی که بخواهید به صورت تمام وقت به ایجاد برند شخصی خودتان بپردازید و به موفقیت بزرگ برسید، چشمانتان در مقابل صفحه کامپیوتر به رنگ خون در خواهد آمد!

شما فکر می‌کنید که رئیس شما سخت گیر است اوکی؛ اما بدانید در صورتی که بخواهید کسب و کار خاص خود را راه اندازی کنید رئیس جدید شما باید کارفرمای سختگیرتری باشد تا به موفقیت دست پیدا کنید.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.