پکیج آموزش روش های افزایش درآمد

نوع فایل
Mp3
حجم فایل
200 مگابایت
دسته بندی
300,000 تومان

در این قسمت از فروشگاه برنا اندیشان تصمیم داریم تا یکی دیگر از پکیج های آموزشی با عنوان پکیج آموزش روش های افزایش درآمد به صورت کاربردی و مدرن را برای دانلود در اختیار شما کاربران محترم وب سایت برنا اندیشان و تمامی علاقه مندان به کسب درآمد قرار دهیم.

پکیج آموزش روش های افزایش درآمد به صورت کاربردی و مدرن

در پکیج آموزش روش های افزایش درآمد به صورت کاربردی و مدرن شما علاقه مندان به اصول کسب درآمد با متدهای نوین کسب درآمد و افزایش درآمد آشنا خواهید شد.

کار کردن و اشتغال علاوه بر انتفاع مالی، احساس رضایت شخصی نیز به افراد می‌بخشد. این احساس رضایت، زمانی که با افزایش درآمد همراه شود، بارها بیشتر خواهد بود. به جرات می‌توان گفت که بیشتر افراد برای رسیدن به نفع مالی‌ست که به استخدام درآمده و یا کسب و کار شخصی خود را راه اندازی می‌کنند.

فعالیت‌های درآمدزا را در اولویت قرار بدهید

وقتی که برنامه هفتگی‌تان را می‌چینید، فعالیت‌های درآمدزا و سودمند را در اولویت قرار بدهید. طبق قانون پاره‌تو، ۸۰ درصد رخدادها از ۲۰ درصد اتفاقات به وجود می‌آیند. به زبان ساده‌تر ۸۰ درصد درآمد شما از ۲۰ درصد فعالیت‌هایتان به دست می‌آید. به این ۲۰ درصد فکر کنید. کدام فعالیت‌های اقتصادی برای شما بیشترین درآمد را تولید می‌کند؟ اگر در مسیر کاری خوبی قرار گرفته‌اید، نگذارید چیزی در افزایش درآمدتان اختلال ایجاد کند.


پیشنهاد ویژه : پکیج آموزش کامل ساز دهنی


با ثروتمندان معاشرت کنید

رفتار ما شبیه افرادی می‌شود که با آنها معاشرت می‌کنیم. اگر با ثروتمندان بگردید، نظام فکری آنها را بهتر درک خواهید کرد. نوع نگرش آنها را یاد می‌گیرید و فرصت‌های بهتر و بیشتری برای افزایش درآمد و کار پیدا خواهید کرد. با ثروتمندان رفت و آمد کنید، نشست و برخاست داشته باشید و سعی کنید قلق‌های آنها را برای افزایش درآمد و تولید پول و ثروت یاد بگیرید.

اختلاف میان درآمد اندک و افزایش درآمد، در عمل کردن است. مرد عمل باشید. به ثروتمند شدن فکر کنید، به افزایش درآمد بیندیشید و تلاش کنید. انرژی‌های منفی را از خود دور کنید. قطعا راهی برای پیشرفت وجود دارد. فقط باید آن را پیدا کنید. تصمیم بگیرید. برای افزایش درآمد کمی پشتکار و سختی بیشتر نیاز است. اما نتیجه‌ی آن قطعا شیرین و خواستنی خواهد بود.

فوق العاده‌ترین روش‌ها برای افزایش درآمد کدامند؟

در هر سطح سواد و مهارتی که باشید، راهی پیش روی شما هست. به مهارت‌ها و توانایی‌هایتان فکر کنید و اگر لازم است آنها را تقویت کنید. با تلاش و در محیط فعالیت و کار قرار گرفتن، فرصت‌های بیشتری برای شما به‌وجود خواهد آمد. تنبلی و ترس را کنار بگذارید. در بیشتر موارد ترس از شروع کار مانع اصلی موفقیت است.

وقت طلاست، باید قدرش را بدانید

زمان گران‌بهاترین سرمایه انسان است و باید مورد اهمیت بیش تری قرار بگیرد. زمان و عمر شما قابل بازگشت نیست پس قدرش را بدانید. برای اینکه روند افزایش درآمد در زندگی تان رخ بدهد بایستی صبح‌ها زودتر از خواب بیدار شوید و کارهایتان را بر اساس زمان بندی دقیق انجام دهید. با برنامه‌ریزی منظم و دقیق شما به طور شگفت انگیزی از وقت خود استفاده خواهید کرد و در نتیجه، نتیجه دلخواهتان را کسب می‌کنید. هیچ وقت کارهایتان را به فردا موکول نکنید. امروز هم فردای دیروز بود . زمان مثل باد می‌گذرد.

مهارت نه گفتن را در زندگی تان بیاموزید

نه گفتن یکی از گام‌های موفقیت است. برای این که پیشرفت کنید باید با اعتماد به نفس بوده و شخصیت رکی داشته باشید. وقتی می بینید افزایش مسئولیت‌هایتان  موجب افزایش درآمد شما نمی‌شود، به راحتی آنها را رد کنید. وقتتان برای کارهایی بگذارید که برایتان سود آور است.

دیدگاه خود را نسبت به زندگی تغییر دهید

با شرایط فعلی اقتصاد  و وجود هزار و یک مشکل هرگز خود را قربانی تصور  نکنید. شما رهبر افکار  و سرنوشت خود هستید پس با اندیشه‌ای خوب دست به کار شوید. هرگز از این که در گذشته اشتباه کرده‌اید افسوس نخورید. دیگران را سبب مشکلات خود ندانید. اگر نگاهتان به جهان مهربانانه باشد به راحتی می توانید افسار زندگی تان را بر دست بگیرید. بین درآمد کم و افزایش درآمد یک تفاوت بارز وجود دارد آن هم نوع تلاش و کارکرد شما است.

نگاه‌های بدبینانه و افکار منفی را از خود دور کنید. اگر چنین کاری را بکنید قطع به یقین پیشرفت خواهید کرد. برای افزایش درآمد خود تصمیم بگیرید و با خودتان عهد ببندید که امروزتان بهتر از دیروزتان خواهد شد. خودتان را محدود موقعیت فعلی تان نکنید، شما مهارت‌های بی‌نظیری دارید که باید کشف کنید.  پس برای اینکه با افزایش درآمد در روند کاری تان مواجه شوید بایستی ترس و نگرانی‌هایتان را کنار بگذارید و استارت کار را بزنید.

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم

بهانه جویی و دلیل تراشی از عادات زندگی تان حذف کنید

به جای این که بنشینید و فکر کنید چه کسانی در زندگی تان مقصر هستند و بهانه کم کاری تان را به آن ها ربط دهید ، بهتر است فقط عمل کنید آن هم هوشمندانه!

مسئول کارهای شما کسی نیست جز خودتان و کارهایتان ،پس الکی بهانه نیاورید.  شما با بهانه جویی و دلیل های بی خودی که برای کم کاری هایتان می آورید ،فقط انرژی و وقت با ارزشتان را هدر می دهید.  بهترین کار این است تمام نیرویتان برای دست یابی به اهدافتان قرار دهید و با نتیجه گرفتن از آن لذت شادی را در زندگی خودتان احساس کنید.

پولتان را سرمایه‌گذاری کنید

گرنت کاردن، کسی که توانست در ۳۰ سالگی به یک میلیون خودساخته تبدیل شود نوشته است:

تنها دلیلی که پول‌هایتان را باید پس‌انداز کنید این است که بتوانید در کار دیگری سرمایه‌گذاری کنید. پس اندازتان را در یک حساب ایمن قرار دهید و از این حساب برای هیچ کاری حتی برای موارد ضروری استفاده نکنید.

با وجود اینکه بسیاری سرمایه‌گذاری را یک ریسک می‌پندارند اما باید گفت که سرمایه‌گذاری یکی از موثرترین روش‌ها برای کسب درآمد است. همانطور که رامیت سفی در کتاب پرفروش خود نوشته است:

من به شما یاد می‌دهم که چگونه ثروتمند شوید. به طور متوسط، میلیونرها ۲۰ درصد از درآمد سالانه خود را سرمایه‌گذاری می‌کنند. ثروت آنها با توجه به میزان درآمد سالانه‌ای که دارند سنجیده نمی‌شود بلکه با توجه به پس اندازی که داشته‌اند و میزان سرمایه‌گذاریشان سنجیده می‌شود.

راهنمای خرید
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.